2.Smrtka

23. července 2008 v 10:04 | Papája
2.díl komixu Mladičká Lindsay

"Tati, kdo je na té fotografii?" žeby tátova sestra, myslela jsem si.
Táta chvíli přemýšlel a řekl "Lindsay, to byla moje první holka, byl jsem do ní zamilovaný, ale láska to nebyla."
Táta byl moc unavený a tak jsem se neptala, proč mi dává fotku nějaké jeho první lásky, protože upřímně řečeno, mi bylo úplně jedno, s kým před mou maminkou chodil. Myslela jsem, že si půjde lehnout, on se ale převlékl do obleku a šel dolů.
1
Pak si všiml, že za ním stojí smrtka a dal se s ní do řeči.
2
Bylo to už podruhé co se s ní setkal, poprvé když zemřela moje maminka. Šla k němu až na zahradu, aby mu to oznámila. Když jsem ho viděla říkal "Proč zrovna Penny? Vždyť je moc mladá její teprve 30 let a má malinkou holčičku." Smrtka zahuhňala "Bluďte chrádi, žhe nhemuzlí zemhřít hvašhe hcerah."
3
Táta se rozplakal, protože jí už nebylo pomoci, maminka byla zdravotní sestrou a nakazila se vážnou chorobou, na kterou nakonec ... zemřela.
4
Seběhla jsem dolů a tam jsem začala hrozně moc plakat, opustil mě jediný člen rodiny. Teď se budu muset protloukat světem úplně sama.
5
Zavolali mi, že jsem z tátovy pojistky získala 5000 simoleonů a zbylých 450 nějaká žena. Jméno mi neřekli, nebo nesměli. Napadlo mě, co když to je ta žena na fotografii?
6
Já ale v tuhle chvíli měla úplně jiné starosti a poprosila jsem je, jestli by nepřijeli, aby tátův hrob odnesli k maminčinýmu, dneska jsem neměla vůbec žádnou odvahu k němu jít.
7
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti tento komix?

ano
ne

Komentáře

1 Petra a Terka (pirátky) - SB : * | Web | 25. července 2008 v 11:05 | Reagovat

A kdy a jak zemřel ten táta?

2 HanisShka Twoje SB ♥MTMMMMMR♥ | Web | 11. března 2009 v 14:02 | Reagovat

Chudák....no,nechtěla bych to zažít!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.