2. série

15. června 2011 v 19:33 | Papája |  Pretty Little Liars
letní sezóna - úterky od 14. června 2011

1. It's Alive (Je to živé)
Kolem Dne Díkuvzdání (Thanksgiving day)
Dívkám Ianovu smrt nikdo nevěří, dokonce ani jejich rodina. Jsou poslány k terapeutce Anne Sullivan, které chtějí vše říct.

2. The Goodbye Look (Sbohem vzhledu)
Dívky se kvůli terapeutce musí na čas přestat přátelit a nejsou si jisté, zda je Ian opravdu mrtvý. Vše nasvědčuje tomu, že jim Melissa něco důlěžitého tají. Do města se zpět stěhuje Jason, Alisonin bratr, který chce svůj dům oddělit od okolí. Ezra odchází z rosewoodské střední a vypadá to, že jeho vztah s Ariou končí.

3. My Name Is Trouble (Jmenuji se trable)
Toby potřebuje peníze na auto, aby mohl jezdit do práce, a tak začne pracovat u Jasona DiLaurentise, což se Spencer nelíbí. Melissa ztratila zásnubní prsten a hrozně vyšiluje. Aria začne chodit na vysokou školu Hollis na výtvarný kroužek. Emily se nesmí odstěhovat a Hannin táta se vrací do města. Dívky se domnívají, že Ian je někde blízko.

4. Blind Dates (Rande naslepo)
Lucas jde na rande s Danielle, bojí se a chce, aby Hanna a Caleb šli s nimi. Spencer jde do nemocnice za Wrenem, aby zjistila, co ví o Melisse a Ianovi. Ella poprosí Ariu, jestli by nedonesla bratru Mikeovi klíče, které nechal doma. Hanna se rozhodne jít za terapeutkou, chce si promluvit.


5. The Devil You Know (Ďábel, kterého znáš)
Koná se Ianův pohřeb. Aria se dozví dost zajímavou věc o svém bratrovi. Emily se více zabývá s jejich vztahem s -A a zjišťuje zajímavé podrobnosti. Sestry Hastings, Melissa a Spencer, si hodlají navzájem odpustit. Dívky si přestávají myslet, že Alison byla zabita Ianem.

6. Never Letting Go (Nikdy nenechat být)
Koná se Osmá výroční charitativní přehlídka rosewoodské střední. Hlavními modelkami je naše známá čtveřice Aria, Hanna, Spencer a Emily, plus Mona a další studentka. Vypadá to na skvělý charitativní den se vzpomínkou na Alison, nakonec se to ale zvrtne.

7. Surface Tension (Povrchové napětí)
Emily se stěhuje k Hanně. U Montgomeryových se pořádá menší přátelská sešlost, kam mimo jiné dorazí i Ezra Fitz a Jason DiLaurentis. Toby dostává práci u Hastingsových na zahradě, kde nalezne dost podezřelou věc.

8. Save the Date (Napiš si to do kalendáře)
Rodiče Hanny spolu strávili noc. Druhý den ale přichází tátovo svatební oznámení. Caleba sleduje nějaký muž v tmavě šedém Camaru. Koná se velký Emilyn závod, který rozhodne o jejím stipendiu na Danby. Má ale šílené bolesti a dostává se ještě před závodem do nemocnice, kde zjišťují žaludeční vřed. Spencer a Aria zajdou do pitevny najít Alisoninu složku. Zjišťují, jak Ali zemřela. Aria není k Ezrovi upřímná.

9. Picture This (Jen si to představte)
Aria má postelové sny o Ezrovi a Jasonovi. Ariin bratr Mike je celé dny zavřený ve svém pokoji. Hanna nemluví se svým otcem, má se dokonce dohodnout s jeho nastávající manželkou o zkoušce šatů pro družičky. Caleb odjíždí do Californie za svojí ztracenou mamkou, našla ho díky soukromému detektivovi. Emily je opět obětí "A", když si domů k Marinovým pozve kamarádky Samary. Emily a Spencer se dostanou do Jasonovy kůlny, kde najdou odposlouchávací zařízení a fotky spící Ariy.

10. Touched by An 'A'-ngel (Dotknuta 'A'-ndělem)
Aria se dozvídá o Jasonových fotkách, od Jasona získává vysvětlení. Opět se objevuje terapeutka Anne, která slíbí pomoc Mikeovi i Emily. Hanna si zkouší šaty pro družičku, potkává nevlastní sestru Kate, která ji a Monu pozve na koně. Spencer zjišťuje, co spojuje Iana, Jasona a Garreta. A je opět nejblíže k Emily, na masáži do konce na dotek. Spencer má strach o Ariu a dojde za Ezrou Fitzem.

11. I Must Confess (Musím se přiznat)
Dívky se rozhodnou říct o -A doktorce Sullivanové. Koná se slavnostní večeře táty Hanny a jeho nastávající Isabel. Přijíždí i Hannina babička Regina Marin. Hanna má pronést slavnostní přípitek s Kate. Mike nešťastnou náhodou zraní svoji mámu Ellu. Spencer a Toby se střetávají před domem DiLaurentisových s otcem Spencer. Do města se vrací Maya a Emily ji zve na večeři. Doktorka Sullivan zjišťuje, kdo je -A.

12. Over My Dead Body (Jen přes moji mrtvolu)
Epizoda s časovými skoky. Dívky nemohou najít Dr. Sullivanovou a mají o ni strach. Ke Spencer přijde krabice od -A, ve které jsou panenky, které říkají, co mají děvčata udělat, jinak Dr. Sullivan zemře. Aria má dostat Jackie z Hollisu tím, že jí řekne o jejím zkopírovaním díle. Hanna má zničit svatbu svého otce a Spencer musí ochránit Tobyho tím, že se s ním rozejde. Emily získává panenku později v autě, musí jet na určení místo, kde jí v kůlně přidusí plynem. Dívky nachází místo, kde si myslí, že je Dr. Sullivan zaživa pohřbena a snaží se jí vyhrabat mimo jiné i lopatou, což je vražedná zbraň v případě Alison DiLaurentis. Policie je najde při hrabání a jsou zatčeny.

podzimní halloweenský speciál - 19. říjen 2011, středa
13. The First Secret (První tajemství)
Speciální flashback epizoda nás přesouvá do 28. října 2008. Halloweenský den, kdy se pět kamarádek Alison, Aria, Spencer, Emily a tlusťoučká Hanna, chystá na halloweenskou párty Noela Kahna. Někdo ale Alison sleduje.

zimní sezóna - pondělky od 2.1.2012

14. Through Many Dangers, Toils and Snares (Přes mnoho nebezpečí, nástrah a pastí)
Od dílu 2.12 uplynul měsíc. Ezra a Aria se rozhodnou o jejich vztahu říci Ariiným rodičům. Toby se nechce Spencer vzdát. Dívky sehrají hru na -A, které uvěří, že je Emily proti Spencer, Emily a Arie a nalákají ho/ji do pasti.

15. Hot Piece of 'A' (Žhavý kousek A)
Caleb se snaží dostat informace z telefonu. Manželé Montgomery se se vztahem jejich dcery Ariy a učitele Ezry rozhodně nesmíří, žádné požehnání jim v plánu dát nemají. Garrett je nešťastný z Jenny, která odjíždí na operaci očí. Při jejich telefonickém rozhovoru je načapou Toby a Spencer, ti teď vědí, že Jenna a Garrett mají pomocníka. Emily má obecně prospěšné práce a bere telefony v obecní krizové lince, tam zavolal ten, co ji napadl ve skleníku včerejší noc. Spencer a Emily v hlase poznávají Lucase. Z Portugalska se do města vrací Ron Strauss, starý známý Montgomeryových, se synem Holdenem, který si v dětství hrál s Ariou. Hanna uspořádá Calebovi narozeninovou oslavu v domě u jezera Hastingsových. Spencer a Emily se snaží Hannu před Lucasem varovat, ale marně.

16. Let the Water Hold Me Down (Nechte vodu, aby mě stáhla ke dnu)
Začínají se rozebírat věci z Domu u jezera, které by údajně mohli být -A. Holden zve Ariu na rande, Aria doufá, že když půjdou společně do divadla, tak tam potká Ezru. Mona má problémy s Noelem, Hanna jako kamarádka, jí v tom ale nepomůže a soustředí se jen na sebe, což Monu dost mrzí. Emily a Maya si dohodnou rande, Maya je tajnůstkářská ohledně telefonátů a esemesek. Hanna a Caleb se pohádají kvůli Lucasovi, kterého nikdo od včerejší Calebovy oslavy neviděl. Aria a Spencer jedou do Philadelphie najít obchod, v kterém si podle účtenky -A kupoval nějaké časopisy. Spencer při tom narazí na Rehabilitační centrum pro slepé, kde se seznámí s chlapcem, který jí něco poví o Jenně.

17. Blond Leading the Blind (Blondýna vedoucí slepou)
Caleb dostává z mobilu -A další videa. Caleb chce odpovědi, Hanna mu ale pravdu říct nechce. Dívky zjišťují, že Alison byla také pronásledována -A. Spencer si stále pokouší udržet Tobyho od těla, aby ho ochránila. Toby ale kvůli -A spadne z lešení a Spencer se rozhodne udělat razantní a bolestný krok. Mona nese těžko rozchod s Noelem, i to, že jí Hanna psychicky nepodpořila. Aria si opět vyjde s Holdenem, doufá, že konečně vyřeší svůj vztah s Ezrou.

18. A Kiss Before Lying (Polibek před lhaním)
Caleb pracuje s dívkami bez vědomí Hanny na videích. Nacházejí něco velmi zajímavého. Spencer je nešťastná ze ztráty Tobyho. Aria se potají opět shledává s Ezrou a o Holdenovi zjišťuje tajemství. Do Roosewoodské střední přichází Kate, Hannina otcem vyženěná sestra. Do města se vrací Emilyna máma, která ji společně s Mayou zve na večeři. Maya se ale chová provokativně. Ezrovi je nabídnuto místo proděkana v Luisianě.

19. The Naked Truth (Holá pravda)
Do ředitelny jsou pozvány obě paní Marin, řeší se spor jejich dcer - Hanně ale věří jen Caleb a holky. Dívky dostávají Vivianin (Alisonin) červený kabát, ve kterém najdou tajemné telefonní číslo. Ve škole se přes odpoledne a noc koná projekt "Den pravdy". Jason se vrací na scénu a ve škole vede jednu skupinu "Dne pravdy" společně s paní Hastings. Chce ale mluvit s jejím manželem. Mona se snaží pomoci Emily zpět do plaveckého týmu, ředitel ji totiž zpět nechce. Jenna a Noel jsou spolu a zdá se to podezřelé. Spencer zjišťuje hořké tajemství o své rodině.

20. CTRL: A
Emilyn tým plavání vyhrává pohár. Caleb stále pracuje na videích, ale jeho laptop u zabaví místní policie v čele s Garrettem. Caleb je obviněn z krádeže školních složek, on je v pohodě, protože to neudělal, ale Hanna mu vysvětluje, že to, s čím se potýkají rozhodně nebude jen tak. Aria se dozvídá tajemství o Holdenovi, kam vždycky chodí, když mají "rande". Dívky jdou na schůzku s mužem, který něco ví o Alison jako Vivian, za informace chce 2 000 dolarů. Ezra zve Ariu do jedné veganské restaurace, ale problém je, že to -A vyslepičil tátovi Ariy. U Marinových na oslavě Emilyna plaveckého týmu se Emily s Mayou dost pohádá. Na policii je pozvána Hanna, které ukáží fotografii z márnice z bezpečnostních kamer. Spencer má rozhovor s otcem kvůli Jasonovi. Caleb je kvůli laptopu na policii a má velký problém a potřebuje pomoc.

21. Breaking the Code (Porušení předpisu)
Spencer se svěřuje Melisse ohledně jejich bratra Jasona. Emily tráví odpoledne s Paige při hledání sponzoringu, neustále ale myslí na Mayu, která jí neodepisuje. Moně píše -A a vydírá ji, chce pošpinit Hannu i její mámu. Spencer a Aria jdou na schůzku s , který jim má dát informace, dostanou ale jen adresu. Hanna má strach, co by se stalo, kdyby se prozradil vztah její mámy s policistou Wildenem kvůli jejím krádežím. Paige přiznává rodičům svou orientaci. Na dalším videu od Caleba byla viděna Melissa. Spencer ji brání, ale dívky chtějí video odeslat na policii. Spencer jde na schůzku s Melissou, aby se dozvěděla víc, ale ta dá raději přednost Garrettovi. Spencer tak tráví příjemný večer s Wrenem. Dívky jdou na adresu, kterou dostaly od . Ezra docela chce přijmout novou práci po úspěšném pohovoru, zdá se ale, jako by už neměl jeho vztah s Ariou naději. Přichází Ella a chce oba dva vyslyšet.

22. Father Knows Best (Otec ví nejlépe)
Maya je pohřešována. Melissa se svěřuje Spencer s tím, s čím se svěřila i Garrettovi. Mamka Hanny se snaží dostat odpovědi na to, co Hanna skrývá, pokud jí neodpoví její dcera, bude se muset obrátit na policii a Wildena. V městě se koná tanec Otců a dcer. Hannin táta nedorazí, Emilyn táta přijede, aby s dcerou strávil nějaký čas před tím, než odjede do Afghánistánu. Spenceřin táta se až moc snaží a Ariin táta svou dceru ztrácí. Spencer se pohrabe tátovi v kanceláři, řekne mu to a on zjistí, že se mu ztratila zbraň. Vinu Alisonina zmizení před Spencer navzájem hází táta a Melissa (táta na Melissu a Melissa na tátu), Spencer neví, co si má myslet. Mamky Ariy a Hanny jsou v rozpacích a nevědí, co udělat z -A, když jim dcery lžou.

23. Eye of the Beholder (Oko pozorovatele)
Do města se vrací Toby společně s Jennou, která je po operaci oka. Aria má ve škole schůzku s Duncanem, kamarádem Alison/Vivian, který ale neví, že je mrtvá. Jason přináší dívkám Alisoninu tašku, ty doufají, že něco najdou. Ezra se rozhodne, že nenechá Ariiny rodiče (hlavně tátovi), aby o něm rozhodovali. Maya se ozívá Emily, doufá, že nic neřekne rodičům. Spencer vrací tašku s věcmi Ali, ale přicházejí na stopu, takže se pro ni vrací Hanna. V domě DiLaurentisových je Jenna uprostřed požáru.

24. If These Dolls Could Talk (Kdyby tyto panenky mohly mluvit)
Spencer měla živý sen o Alison. Jenna si sundává obvaz z operovaného oka. Spencer v novinách od Alison nachází další indicie k hledání A. Dívky přicházejí do obchodu s panenkami, stará paní a malý chlapec Seth je trochu vyděsí a rozhodnou se jejich obchod navštívit znovu. Spencer říká dívkám tajemství Hastingsových. Ariiny rodiče chtějí Ariu poslat pryč a ta se s mámou tak pohádá, že je nespíš nadobro ztrácí. Spencer ukáže Melissa video. Mona a Caleb se stávají součástí pasti, kterou nastraží na "možné A". Toby a Jenna jdou na policii. Ezra dostává výpověď. Někdo je zatčen za vraždu Alison DiLaurentis.

25. UnmAsked (OdhAlen)
Za vraždu Alison je zatčen Reynolds. -A chce po dívkách, aby přišli na maškarní ples. Dívky ještě před tím odjíždějí do Lost Woods resort, kde byla kdysi ubytována Ali jako Vivian Darkbloom. Zůstanou přes noc, ale Spencer se tam ještě vrací, protože zjišťuje, že tam Ali vlastně jela pozorovat -A.

Další fotografie - Za scénou
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sleduješ Pretty Little Liars?

Ano
Ne
Co to je?

Komentáře

1 Denisa | Web | 15. června 2011 v 20:38 | Reagovat

suprr stránky a taky fotky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.