30.6.2011

1. července 2011 v 10:53 | Papája |  Deníček
Vysvědčení, u každého měla Seku něco originálního. Sekulce jsme dali nádhernou kytici červených růži. Nechá si ji usušit. A dřevěnou mělnickou krabičku s čokoládovými bonbony. Fotili jsme se :). Fotil nás přítel Terčiny ségry. Kája měla s sebou i 1,5 letou sestru Alžbětku. Kvůli jejímu pláči (o předávání vysvědčení byla hodná) se fotila pak taky. A obě seděli vedle cvigyho, Káji bývalého kluka, tak si někteří spolužáci dělali prču, že to je jako jejich dítě. :D

Nesnašte se pochopit: Pak jsem šla se ségrou k pí Zítové. Bodíky. Byla jsem na masážním křesle a a pak mi dodávala energii. Hustýýý. Přišla tam i Týna z 2.B, co chodí se mnou na angličtinu. Hrozně moc fajn holka. :)

A v 1 sraz se Standou u malého Tesca. Šli jsme na Završení školního roku, zapití vysvědčení a slavnostní zahájení prázdnin k Werče do Rousovic. Byla jsem tam od půl druhé. Když jsme tam se Standou přišli, byli tam Martin Ž., Pavel a rodina Němcových (Werča, Týna, Lucka a Jiří). Mají obrovský barák a obrovskou zahradu. Werčin pokoj je velký jako 2,5 mého a to ho mám se dvěma sourozenci. :D Má fajn rodiče. :) S mamkou jsme si potykali. Lucko!!!
Co jsem pila? Tak sklenku šampáňa, co jsem přinesla, colu s rumem (Pavel to dobře mírně namíchal :)). Pavel a Standa pak míchali drinčíky do hrnce (2x mojito, colu s rumem), které jsem pak pili brčkem celý zbytek dne. Standa má i aplikaci v mobilu na míchání drinků :D :D. Máta pak částečně došla, tak pan Němec dovezl Martina a Standu do Penny, oni ale místo toho přivezli něco jiného. :D
Bylo tam pěkné teplo (takže to odnesl nos, výstřih, ruce, ramena a kolena - spálené, ale to jsem cítila až doma). Pak se zatáhlo a začal foukat vítr, tak mi Standa pujčil mikinu, a paní Něm... ehm Lucka ponožky a deku. To bylo teplo.
Postupně tam přicházeli i ostatní - Honza J., cvigy, Dvořky, Terka, Kostík, Kačka a Maky, Tina, Dede, Jana. Patrik (s)prostě nedorazil, achjo. :/ a to slíbil, že přijde, byl to jeho poslední den u nás ve škole, nepřišel kvůli tátovi ani pro to vysvědčení.
Pak se udělaly 2 mega špízy (kuřecí, hovězí, cibule, klobásy) mňamkááá. A pak jsme chvíli hráli na dece karetní hru "čů*ák" - ne není sprostá, jenom karty určují, kdo bude pít (klidně i vodu). To mi Dede namíchala červeného apsinta s citronem. ;) "Lucka je skvělá. Tahle párty je super. M*d*j tučnáka do ucha, ty b*z*o. Cvigy je b*z*r*nt."

Myslím, že jsem byla v náladě. Ale můj charakter se nezapřel. :P Tina s Martinem mě moc neznájí, ale mají mě rádi, nevadím jim, jsem se ptala tvl :D. A Martin si myslí, že se teď moc s Kačkou nabavíme, a já na to "Má Terku." Domů jsem chtěla jít ještě za světla, ale šla jsem sama až krátce před 10. Cesta v cajku, takže už vím, kde Werun(k)a bydlí. Doma jsem byla v 22.15 a mamce a tátovi jsem asi hodinu vyprávěla o celém dni. OMG Mám Vás ráda lidi. :-*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 PISTÁCIE | Web | 1. července 2011 v 11:59 | Reagovat

tak hlavne jestli sis to poradne uziiila :))) poradne vyzo zapila :)))
a teed uz zaslouzeny prazky
co nejvic si je uziiiij. mej se krasneeee

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.