3. série

17. května 2012 v 17:10 | Papája |  Pretty Little Liars
letní sezóna - úterky od 5. června 2012

1. It Happened "That Night" (To se stalo "tu noc")
5 měsíců po odhalení -A a smrti Mayy (epizoda 2x25 UnmAsked)

Blíží se Den práce, což jsou 2 roky od zmizení Alison a rok od seznámení se Ezry s Ariou. Dívky se po prázdninách chystají zpět do školy, do čtvrťáku. Emily se hrozně opije a dívky ji naleznou s lopatou před vykopaným hrobem Alison. Rozhodnou se, že na tuto noc zapomenou. Hanna potají navštěvuje Monu v sanatoriu. Aria, Spencer i Hanna jsou ve svých milostných vztazích velmi šťastné, mezi ně ale opět vstupuje lež o té noci. A Emily stále myslí na Mayu. Všechny myslely, že když je Mona zavřená v ústavu, takže jsou v bezpečí. -A je ale zpět.

2. Blood Is The New Black (Krev je nová čerň)
Dívky postupně dostávají drobné věci z Alisonina hrobu. Díky tomu Aria odkryje další ošklivou vzpomínku z minulosti. Emily musí dělat čtyři opravné zkoušky - z angličtiny, chemie, dějepisu a španělštiny - jinak bude opakovat třeťák. Spencer se stále snaží získat informace od Garretta ve věznici a Hanna od Mony z blázince. Na scénu se opět vrací Meredith, bývalá milenka Ariina otce. Dívky přicházejí na to, že Jenna opravdu vidí.

3. Kingdom Of The Blind (Království slepé)
Lucas má ve škole problémy. Aria se snaží dostat k Jenně a zjistit víc. Emily je překvapená ze svého dodatečného testu z angličtiny, takový úspěch nečekala, a protože test nedokončila, ví, že ty výsledky někdo zfalšoval. Do této lživé scény jsou zataženi jak Ella, Ariina máma, tak i Ezra, Ariin boyfriend. Melissa přijíždí zpět do Rosewoodu, před třemi měsíci potratila a přišla o svou dcerku Taylor. Matka Spencer svým dcerám, Melisse a Spencer, oznámí, že je právní zástupkyní Garretta. Spencer se to nezdá a na popud teorie Hanny zjišťuje informace o červnových nemocničních záznamech Melissy na pohotovosti v Hanoveru. Caleb je na Hannu rozhněvaný, že i přes jeho prosbu mu dále lže o návštěvě Mony. Mona je zpět a normálně komunikuje jako dříve. Navštěvuje ji i Lucas. Dívky Jennu pronásledují.

4. Birds Of A Feather (Jeden jako druhý/Vrána k vráně)
Jason je rozčílený na paní Hastings, protože obhajuje muže, který zabil jeho sestru a po městě vyvěšuje letáky s Alisoninou fotkou a odměnou 50 000 dolarů pro toho, kdo mu podá informace o jejím ukradeném těle z hrobu. Ariu trápí představa, že její máma sama a že jí může ranit to, že její bývalý manžel opět randí s Meredith, kvůli které se rozpadlo jejich manželství. Aria s Hannou přihlásí Ellu Montgomery do seznamky jako "Hot Mamma". Mona má zakázané návštěvy kvůli minulému šílenému výstupu před Calebem, mluvit s ní smí pouze vyšetřovatel Wilden. Emily má novou práci a to v kavárně, navštíví ji tu Mayin bratrancem, Nate, vypadá to, že by si mohli rozumět, když oba pojí tak skvělý člověk. Dívky zkoumají podezřelé - Black Swan z maškarního plesu, Lucase, ale nejvíc je zajímá Spenceřina sestra Melissa, která předstírala své těhotenství, a odjíždějí do jejího bytu ve Philly. Hannin vztah s Calebem je na ostří nože, podle Ariy by mu měla říct pravdu o novém -A a nic už před ním netajit. Hanna ale odvahu nemá, protože -A byla u autonehody Calebovy matky a Caleb ji zdrcen opouští. Identita Black Swan (černé labuti) je odhalena.

5. That Girl Is Poison (Ta holka je jed)
Hanna je z rozchodu nešťastná. Hilary Reynolds je dovezena do nemocnice, je v komatu, proto má Garrett povolenou návštěvu a může na chvíli pryč z vězení. Paige se chce opět stýkat s Emily, jejich společné plány zhatí Emilyna práce, servírování na narozeninové oslavě Jenny, která už oficiálně vidí. Na oslavu jsou pozváni všichni. Dorazí Aria s Ezrou, Aria se zabývá Jenninou fotografkou Laurel Tuchmanovou, u které byla v létě na kurzu a snaží se dostat negativy Lucase, které jsou u ní v kanceláři zavřené, protože jí dělal asistenta, ale vyrazila ho. Emily na oslavě roznáší občerstvení, ale Paige na ní hrozně žárlí, protože to vypadá jako kdyby se bavila s každým jiným jen ne s ní, hlavně teda s Natem, a tak se opije z placatky, z které pila Emily "tu noc". Z "té noci" se také objeví bunda, kterou měla Emily na sobě, a to v krabici s oblečením, které v kostele Hanna třídí celé hodiny. Spencer se zabývá Garrettem, jde navštívit jeho matku v komatu, aby zjistila jaký vzkaz jí přidal do květin.

6. The Remains Of The 'A' (Pozůstatky 'A')
Dívky chtějí podniknout večerní misi do rosewoodského kostele, kam chtějí nalákat -A prostřednictvím nemocničního vzkazu od Garretta. Jenže ten večer se v kostele pořádá Děkovný večírek. Aria najde v Ezrově šuplíku od ponožek plno peněz v hotovosti. Emily si vzpomíná na další útržky z "té noci". Spencer a Jason se snaží zjistit, kdo je April Rose, která by měla mít důkaz ohledně Garrettova případu.

7. Crazy (Blázen)
Hanna je v úzkých, zaměřuje se na ni policie. Do Rosewood se vrací Alina kamarádka Cece Drake, která o dívkách ví snad všechno a náramně se Ali podobá. Ella opravdu využila seznamku, do které ji Aria přihlásila a jde na rande, a zdá se že večer bude úspěšný. Nate se dvoří Jenně. Hanna domů dostane spiritistickou desku, s kterou si hrála s Monou. Musí získat odpovědi, a tak Aria a s ní později i Hanna se potají dostanou v noci do blázince, aby se dozvěděly, co Mona ví. Vrací se zpátky ke vzpomínkám Hanny a problémy s otcem Ali. Spencer, Jason a Toby se dostanou do menšího konfliktu s policií.

8. Stolen Kisses (Ukradené polibky)
Dívky se snaží dostat na stránku Mayy, ale Spencer se nedokáže dostat přes heslo. Prosí tedy o pomoc Caleba, který se vrátil z Kalifornie. Emily ukazuje Natovi její oblíbené místo, kam chodila s Mayou. Monu chtějí poslat do jiného zařízení až do New Yorku, Hanna se tomu snaží ale za každou cenu zabránit. Aria jde za jedním svědkem, který viděl Mayu chvíli před její smrtí. Emily se snaží Paige vysvětlit, proč v její placatce byly omamné látky, a tak se dozvídá, kde byla pár minut během "té noci". Aria se seznamuje s matkou Ezry, zámožnou Diane Fitzgerald, a je pozvána na její benefici v Osgoodově muzeu.

Na scéně || Za scénou
9. The Kahn Game (Kahnova hra)
Spencer zapomněla podat přihlášku na vysokou, tudíš nemá náladu na zjišťování odkud pochází razítko Mayy, které měla na ruce. Cece Drake se jí snaží s přihláškou pomoc a zve ji na večírek, kde bude její známý z vysoké Upenn. Za Ashley přijde policita, který ji informuje, že mají povolení k získání Hanniny krve. Caleb a Hanna se opět setkávají a Hanně přijde výhružná SMS od -A. Dívky vidí Emily s Paige šťastnu, tak jí ani neřeknou o tom, jak pokročili se stránkou Mayy. Aria se seznamuje s Wesley Fitzgeraldem, bratrem Ezry, který jí prozradí další pikantnost. Párty, na kterou jdou Cece, Aria a Spencer, se koná v chatě bratrů Kahnových, Erica a Noela. Hraje se tu tvrdá hra na pravdu - Vadí, nevadí. Ashley pozve pastora Teda na večeři.

Na scéně || Za scénou
10. What Lies Beneath (Co leží pod povrchem)
Dívky nalézají vzkaz od Mayy ze dne, kdy zemřela a prohledávají fotky z její webovky, a zjišťují, kam mohla v tom dopise Emily zvát. Celkově se zaměřují hlavně na Noela. Mezi Ariou a Ezrou to vře kvůli jeho minulosti. Wren naznačuje Hanně, že se mu líbí. Mezi Emily a Paige to šťastně jiskří. Aria se seznamuje s novým nápadníkem mámy. Hanna a Emily se stávají obětí -A žertíku, ale při tom nachází stopu ohledně vraha Mayy.

Na scéně || Za scénou
11. Single Fright Female (Nezadaná vystrašená žena)
V kostele se našla flaska s tajnými šmírovacími videy, které jsou v moci Hanniny mámy Ashley. Ezra slaví narozeniny, ale pořád myslí na Maggie a doufá, že se má fajn. Aria se jí proto rozhodne navštívit a zjistit, jestli se jí vede dobře. Cece organizuje přehlídku, se kterou jí dívky musí pomoct, a podělí se se Spencer o minulost Alison a Paige. Nate je trochu výbušný a po líbání s Emily si myslel, že má u ní šanci, když pohořel u Jenny. Spencer si myslí, že je Paige nebezpečná a má pro to i důkazy.

Na scéně || Za scénou
12. The Lady Killer (Vrah dámy)
Retrospektiva. Emily je na dívky naštvaná, že si myslí, že -A je Paige. Celý svět se točí nad Rosewoodem a reportéři uhání Emily kvůli interwiev, ta se rozhodne na víkend odjet s Natem mimo město. Toby se vrací do Rosewoodu za Spencer, ta je s ním teď konečně šťastná, romantika na sebe nenechá dlouho čekat. Aria chce říct Ezrovi o jeho synovi, ale na návštěvu přijde Maggie. Hanna a Caleb se pečlivě připravují na sraz s -A u Alisonina hrobu, kam dorazí i Spencer a Aria. Emily je zatím s Natem na chatě. Závěr nemohu prozrazovat! BetrAyal.

podzimní halloweenský speciál - 16. říjen 2012, úterý
Na scéně || Za scénou
13. This Is A Dark Ride (To je temná jízda)
Dívky jdou na halloweenskou párty do vlaku. Setkají se zde s propuštěným Garrettem, který jim poví pravdu, ale krutě za to zaplatí.

zimní sezóna - úterky od 8. ledna 2013
14. She's Better Now (Polepšila se)
Mona se vrací do rosewoodské střední a s dívkami chce začít od začátku. Jenže na povrch vyplouvají lži, které se jí zrovna 2x nehodí. A výhružné SMS od -A na sebe rozhodně nenechají čekat.

Na scéně || Za scénou
15. Mona-Mania! (Mona mánie)

16. Misery Loves Company (Bída miluje společnost)

17. Out of the Frying Pan, into the Inferno (Z pánve do pekla)
Spencer je zoufalá a dívkám chybí v té nejhorší chvíli, hlavně pro Ariu, která se dostane do konfliktu s tátovou přítelkyní.

18. Dead To Me (Mrtvý při mně)

Na scéně || Za scénou
19. What Becomes of The Broken-Hearted (Co se stává zlomeným srdcím)
Zdá se, že A a Mona sebrali Spencer úplně všechno. Mona se teď rozhodla, že jí přebere i vedení kroužku, který Spencer mohl zajistit nástup na vysněnou univerzitu.

Na scéně || Za scénou
20. Hot Water (V problémech)
Ezra je pryč u svého syna a Aria teď poskytuje útočiště jeho mladšímu bratrovi. Aria si neví rady se svým vztahem, když se jí Ezra neozývá.

21. Out of Sight, Out of Mind (Sejde z očí, sejde z mysli)
Spencer už tolik nepostrádá Tobyho a je zaměřena ve svém vyšetřování. Ezra představuje Arie svého syna.

22. Will the Circle Be Unbroken? (Prolomí se kruh?)
Spencer se po otřesné události dostává do blázince a do stejného pokoje, ve kterém kdysi bývala Mona. Cítí se lépe, když chvíli nemusí přemýšlet a být tou Spencer Hastings. Všichni ji hledají, ale právě Mona je mezi prvními návštěvníky.

Na scéně || Za scénou
23. I'm Your Puppet (Jsem tvá loutka)
Spencer je stále v blázinci. Snaží se rozšifrovat vše pomocí Monina pokoje a jejích věcí.

Na scéně || Za scénou
24. A dAngerous gAme (Nebezpečná hrA)
Spencer se kamarádkám úplně odcizila. A dělá, že je v klidu a nic neřeší. Mezi tím se pouští do samotného vyšetřování.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ká*De* - Charmed | Web | 17. května 2012 v 19:20 | Reagovat
2 Charmed-ka.Pavla | Web | 18. května 2012 v 15:29 | Reagovat

Paráda, už aby to bylo :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.