Voda 25. - 29. 6. 2012

2. července 2012 v 10:53 | Papája |  Deníček
V pondělí ráno jsme vstali a s Míšou pak v 10 hodin vyrazili směrem Praha až do Vyššího Brodu. Řídila jsem tak asi 4 hodiny, dalo to fakt zabrat, když mám řidičák 4 měsíce. Nicméně Míša, dovolím si říct, auto-expert, byl tolerantní, takže to bylo v pohodě, a dokonce mě i v Praze chválil, že čekal, že to bude mnohem horší, akorát ke konci za Českým Krumlovem už jsem byla dost unavená, tak to už bylo nepěkné. V Českých Budějovicích jsme nakoupili v Intersparu a stavili se na cheesburgery v Mekáči. Dokonce mi Míša udělal i CD s pár písničkami mé milované Avril, je zlatej. :) Letošní voda byla výroční, již 10. rok, Míša byl asi 7x, z toho jedno vynechal.Spali jsme celou dobu ve fabii, sedačky vzadu sklopené a vyndaná opěradla, skvělé, Radek Bohuň (táta asi dvouletého "pana Jáši" = Jáchym) to dooost obdivoval :D. Dostali jsme všichni batikovaná trička, letos se jelo ve znamení hippies. Celou dobu vařil Míša (a fakt dobře), protože by se jinak nenajedl, já neumím vařit :). Na raftu jsem celou dobu byli s Vlaďkou (Michalova bývalka) a jejím přítelem Liborem (od 11 let hulí trávu a když se směje, tak ... to je nezapomenutelný, to byste museli slyšet :D).
Celkem nás bylo 28 (oficiální počet, jinak ještě + 3) z toho 7 dětí, od Radků (Bohuň a Crha), co bydlí v Německu to byli pan Jáša, Filípek (ptáš se ho česky on někdy odpoví německy; Filipe, All right?) a Honzík ("Jak se jmenuješ? Pepík!" nebo "Pozor, Honzík!"). Tyhle tři světlovlasé kluky měl celou dobu na starost babysitter Dandula (Dan, syn nové manželky Radka Bohuně, nevlastní brácha Jáši), který se o ně staral fakt perfektně :) a byl tu i se svou holkou Anetou.
Další rodinkou byli Měcháčkovi, Martin (vedoucí) a nejmilejší Libka s chlapci Víťou (cca 5) a Radánkem (cca 8). Ti si mě i Míšu fakt oblíbili a ještě s Ondrou od Kopáčků jsme hráli fotbal, hoňku :D, ucho :D (jako slepá bába, akorát ještě 1 pravidlo), Víťa se mě pak pořád držel za ruku a 2x mi natrhal kytičku :D. Opravdu roztomilej. Radánek mi asi 2x řekl "teto" :D, což mě taky odrovnalo. Když jsem zmínila rodinu Kopáčků, kteří přijeli ve velkém obytném voze s elektřinou, kde sledovali Šmouly, tak to jsou manželé Monika a Petr a mají kromě fotbalisty Ondry ještě růžovou holčičku Adélku, která se přede mnou asi styděla.

Tento rok tu byl poprvé i kytarista Dalibor, který každý večer hrál na svou kytaru, sice se to někomu nelíbilo, že hraje v jiné tónině, ale měli si kytaru vzít sami a hrát tam, když jsou sami tak dokonalí, s Míšou jsme se shodli, že hrál krásně :). Nám se třeba nelíbil zpěv Moniky, která zpívala hrozně nepřirozeně vysoko a myslela si asi bůhvíco.

Cucurrucucu Paloma - Dalibor to uměl lépe

Našimi jedinými vrstevníky, taky první rok, byl pár Filip a Marcela z Kralup nad Vltavou, kteří si s námi házeli tenisákem, nebo dělali žabky ve vodě,...
Dalším fajn raftem byl Sláva Tichý s manželkou Radkou, Jura (věčně veselý, i když potopil klíčky od auta a mobil :D dá se říct i opilý) a Terka, která nám jezdila autem z kempu do kempu, protože já bych sama nejela a v autobuse by pro Míšu už asi místo nebylo, tak byla moc hodná.
Nejvíc mě teda nudilo, když k nám přijel a posléze se hrozně dlouho držel nemakací raft s Luckou (bývalá Michalova táty), jejím přítelem Jindrou (občas vtipnej, ale na své dámy z raftu docela hnusnej, "Padlujte!" ale sám nepádluje, kdy má, jen komanduje, ale jednou se mě ptal, proč jsem zamlklá a když jsem odpověděla, že nejsem upovídaná, že to je normální, tak o mě řekl, že jsem zlatá ženská :D), s jeho dcerou Míšou a jejími kamarádkami Nikolou a Inkou. Ty o mém Míšovi řekli, že je jak Jacob Black z Twilight z 1. dílu :D.

Kemp U Fíka - tam se mi asi líbilo nejvíc, byl to druhý kemp, vlastně 1. do kterého jsme přijeli na raftu, hráli si s námi kluci (Víťa, Ondra, Radánek) a Martin nás pozval na pivko (i když pivo moc nemusíme).
Český Krumlov - jeden prudký jez, raft s Radkem, Radkem, Dandulou a Anetkou se převrhl "udělal", když jeli bokem :D, podruhé se jim to normálně povedlo :D, my ho sjeli popředu a byli jsme mokří nejvíc za celou dobu :D, v rybářské restauraci jsem se pak převlékla do suchého, krásné teploučko :). V té restauraci jsem si dala pstruha po mlynářsku s hranolkama a Míša pstruha na česneku s amer. bramborami. Tahle jedna večeře nás stála jako celý nákup na týden :D. A jak jsem slyšela, tak jsme si pochutnali asi jediní :D. Pak se všichni rozprchli, sraz nebyl, my jsme se procházeli, šli jsme se kouknout na medvěda,... Čekáme, kdy Vlaďka napíše, že už chtějí jet, dlouho nic, přijdeme k raftu a tam jen náš sud, naše pádla a vzkaz, že jeli s jinými :D snad s Libkou. Tak jsme v šeru jeli s Míšou sami v raftu, byla to paráda, přijeli jsme asi v 10 hodin, byl to kousek, přijeli jsme skoro po tmě, Sláva už nám 2x volal, kde jsme :D, o nás měl s Radkou starost.

Boržov - konečná, odevzdali jsme rafty, sudy, pádla, rozloučili se a tak po osmé hodině jsme vyrazili domů. Celou cestu jsem zívala, zastavili jsme na benzínce, kde jsem si koupila bagetu s kuřecímu nuggetami (ale za 57,- :/). Přijeli jsme v sobotu asi v půl 1 ráno, jeli jsme k Michalově babičce na Řepín, kde jsme pak měli dát dohromady fabii. Byla jsem probuzena až v půl 11 :D, spala jsem jak zabitá.

Před obědem jsme teda fabii dali do původního stavu, po obědě jsme se stavili doma, vyložit všechny moje věci, na dílně jsme prohodili auta (fabii za aixama), teď řídil Míša a jeli jsme na Řepín, kde jsme nasedli do zlatého Chrousta, auta jeho táty a s jeho přítelkyní Jíťou a bráchou Čertem jsme jeli do Nedamova k rybníku. Zastavili nás policajti, a málem dali pokutu 2 000 Kč za nepoužití pásů. Tam mě kluci, Míša a Tom-Čert naučili šipku. :D Večer jsme grilovali, opět pstruh :D, a taky klobása :). Na dvakrát (večer a ráno) jsme koukali na Pána Prstenů: Společenstvo prstenu, protože jsem to ještě neviděla. :D V neděli jel Míša na oběd domů, že u babičky nebude, tak jsem mu nabídla, aby jel k nám na špízy s pečenými bramborami. Po obědě jsme se stavili u něj doma, aby si vybalil :) :D a pak jsme jeli k mojí babičce a dědovi, aby se seznámil i s rodinou mojí mamky :D. Zase byla servírována ryba, tentokrát amur. Po 6. hodině jsme jeli do Lhotky k rybníku, ale nekoupali jsme se, usnula jsem na ručníku, možná oba. A navíc foukal vítr, takže by byla velká zima. A dneska jsem spala doma až po devíti nocích. :D A ráno jsem se probudila s myšlenkou "Kde je Míša?" :D :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.