Voda 2013

30. června 2013 v 13:14 | Papája |  Deníček
V pátek večer jsme přijeli z vody. Byl to fajn týden, i když mám pocit, že minulý rok, se mi to líbilo otrochu víc, protože to jsme s Míšanem byli za velký dospěláky, co tam přijeli sami a nemuseli jsme se přizpůsobovat ostatním, vařila nám teď Jíťa. Jen můj názor.

V pondělí odpoledne jsme z Vyššího Brodu vyrazili na raftech, já s hnědým pádlem, po Vltavě do kempu Rožmberk. Cestou pršelo a chtě nechtě jsme v kempu museli zůstat ještě další dva dny. Čekání jsme si zkrátili po oba dny jízdou do Českých Budějovic do aquaparku, kde jsme strávili obě odpoledne. Voda 27°C a vzduch 28°C, vířivka a tobogán 28°C. Párkrát jsem i dobře skočila šipku :D. Hlavně Míša a Čert, ale i Honza a Jarda, skákali o sto šest. Ve středu během jízdy z ČB do kempu, mi přišla od bráchy SMS, že jsem přijata do Ústí na VŠ :D juchů (na stejný obor mimochodem chodí obě děti Slávy a Renaty).
Ve čtvrtek jsme dopluli do kempu Nové Spolí, kde jsme si udělali oheň a byli vzhůru až do 2 ráno. Večer jsem pozorovala jak Radkové, Lůca s Martinem a Káťa s Lenkou hráli proti sobě hru - pantomima, rýmy, popisování slov,... Nevědět, že papír je bílá věc většinou o velikosti A4, která se dělá z dřeva, nebo posprejovat :D, poznat ptáka sokola, to byla prča :D. Večer jsme hráli Radkovu B. hru o poznávání znělek filmů a seriálů, získala jsem 5 bodů, Míša nakonec 4 a Lenka vítězka 9, byla fakt dobrá :D, navíc mladí byli v nevýhodě, protože většina děl byla pro starší ročníky, které jsem v životě neslyšela. Ale jako 1. bodoval Míša se 3 bodama za to, co jsem taky nikdy neslyšela :D.
V pátek v poledne jsme udělali společnou fotku s našimi tričky a jeli přes Český Krumlov až do kempu Koruna, kde jsme odevzdali rafty, pádla a sudy a jeli dom (v přepočtu s jedním pasažérem navíc, Čert odjel od nás dřív, takže dva cizáci Jarda a Lenka). Nechápu ty lidi, co i na dovolené pořád někam spěchaj, protože na vodu se jede, aby se bylo na raftech a ne někde v kempu a nejen to.

S Míšou jsme spali celou dobu v tranzitovi, což je dlouhé auto, na které vám ale stačí řidičák skupiny B (v pátek po příjezdu, kdy jsme z Řepína jeli na Mělník jsem ho řídila i já :D :D). Loni jsme s Míšou spali ve fabii :D a Radek Bohuň si to pamatoval, tak si dělal srandu že se roztahujem :D. Ušetřili jsme tak za placení stanu a i se tam dobře spalo, než ve středu odjel Čert (Michalův brácha), tak jsme se s Míšou v noci střídali o jeho spacák :D. Já ho měla teda tenkej, ten teplej měl můj brácha na táboře, asi si budu muset pořídit svůj vyhřívaný :D. Michalův táta, Jitka a Čert spali ve stanu.

Další rodina, která dorazila byl organizátor Martin, tentokrát pouze s mladším synem chytrolínem Víťou (3. 8. mu bude 7), protože ten starší jet nechtěl a tak zůstal s mámou doma. Martinova nevlastní sestra Lůca dorazila s kamarádkou tichou Lenkou, se synovcem Jardou, kterého všechny děti neustále oblejzali, neteří Vlaďkou, která dorazila s novým přítelem Kubou (kterého jsem vlastně znala dřív než ji, a z jistých důvodů mi vůbec nevadilo, že oba kvůli dešti odjeli brzy domů) a opět se Lůca nevyhnula hádce s přítelem Jindřichem, který tam tentokrát dorazil se starší dcerou Káťou. Všichni mysleli, že to je ta mladší Míša, co jela vloni, ale ta postavou a chováním vypadá úplně jinak a já jako první si myslela, že to ona určitě není :D.

Rodinka která mi letos objasnila jejich rodinné vztahy patřila Petrovi a Monice, oba se znají od 3. 6. 2009 a Ondra (v září 9) je Petrův a Adélka (27. 6. jí bude 6) je dcerou Moniky. Ondra je už velkej šikula, Adélka se loni nás stranila, dost se styděla, letos už si s námi hrála.

Další děti, které mě očarovali patřili "mamce a taťkovi", tak se říkalo Radkům. Radek C. vařil a byl tedy máma :D, rozdávali "hada-myš", což jsou gumídci :D, bydlí v Německu s ženou Pavlou a svými syny Filípkem (bude 6) a Honzíkem (3,5), kteří se ve školce a škole učí německy, tak mi řekl nějakou německou básničku. Filípek si mě oblíbil a ten poslední den jsme si všichni hráli na babu (Moravsky hoňku :D), na schovávanou (Filípek "bis zwanzig" = do dvaceti, ať počítám); cukr káva limodána (tak to říkal Filip) čaj rum bum; kámen nůžky papír atd. Další kouzelné dítě byl pan Jáša (4) od Radka B., který je veliký dobrodruh, potápí se se žraloky, přátelí se s tygry, bydlel u lidožroutů a vtipy solí každou chvíli a uspěch vtipu pozná podle mě, když mi vykouknou zuby nebo když zvednu pravé obočí :D. Chudáci učitelky ve školce jsou z Jášova vyprávění dost vyděšené :D. Jáša je kouzelnej, když vás spozoruje a schováváte se a pak vykukujete (Míša 1. den, já poslední den), tak je to andílek, je hodnej, poslušnej a usne, kde se mu zachce, na chvíli byl u tety v teple. Teď k panu Jášovi do rodiny přišel i pan Mácha (:D teď měsíc starý bráška Hynek). Lůca minulý rok říkala, že je škoda, že nejel Michalův táta, že by si s Radkem dost rozuměl, letos mi to teda nepřišlo vůbec. Michalův táta šel spát s Jitkou v 10 a Radek nás po celý den i noc bavil svými vtipy a zážitky.

Kdo se ale s námi asi bavil nejvíc byl Sláva se ženou Renčou a jejich kamarádka Šárka, která učí ve školce a kvůli vodě teď měla problémy s přijetím na VŠ, protože se tam nemohla dostavit, chudák, ale má to zařízené. Ta přijela s mladším synem Honzou (13), který si s námi taky hrál. Nesmím zapomenout ani na Terku, která byla letos taková smutná, ale naučila nás hrát hru s rukama na stole, ta mi ale nějak nejde popsat :D. A to nejlepší na posled Jura :D, programátor, který je v noci živý a ve dne pospává, letos měl delší vlasy.

Snad nás celkem bylo 29, 5 raftů a 27 pádel :D. Letos do vody zahučel Martin, kterého schodila větev, a Renča, která po splavu zahučela do vody v gumákách a pláštěnce. Byla to fajn parta, těším se na další rok. ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Charmed-ka.Pavla | Web | 30. června 2013 v 18:52 | Reagovat

Ahoj, konečně jsem dodělala Ceny za Velkou Tipovací Soutěž :o)
Tak se přijď podívat na svou/své cenu/y ;o)

http://charmed--club.blog.cz/1306/velka-tipovaci-soutez-ceny

2 Fresh Bella-freshbella.blog.cz | Web | 30. června 2013 v 19:21 | Reagovat

Gratuluji:-)K té VŠ:-)
Teď aby tě vzali i na druhou:-)
Je vidět, žen sis to užila:-)

3 freshbellaadomi | 30. června 2013 v 19:41 | Reagovat

Gratuluji, znova:D
PS:BLOG JE V PROVOZU!

4 ♥Domča Combs♥ | E-mail | Web | 30. června 2013 v 20:13 | Reagovat

Dobře že sis to užila;)

5 CuMelKaa | Web | 1. července 2013 v 10:37 | Reagovat

Ahojky u mě je konečně vyhodnocení Sbének tak se mrkni jak si dopadla.. =) popřípade budu ráda znát připomínky ;)

6 Fresh Bella-freshbellaadomi.blog.cz | Web | 1. července 2013 v 10:58 | Reagovat

Gratuluji:-)

7 Petra a Terka (pirátky) | Web | 2. července 2013 v 14:41 | Reagovat

Je vidět, že jste si to užili ;) Docela se ale ztrácíme v těch jménech :D A taky jste  hráli různé hry, jak tam čteme :D

8 Petra a Terka (pirátky) | Web | 2. července 2013 v 14:42 | Reagovat

[7]: A gratulujeme k přijetí na VŠ ;))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.