Seznamovák na Mácháči

7. září 2013 v 14:45 | Papája |  Já na vysoké škole
V sobotu ráno před polednem jsme odjeli na Mácháč. Jela jsem s Míšou a vzali jsme ještě jeho spolužačku ze ZŠ Moniku a pak dvě Lucky, jednu znám z gymplu a druhá chodí s veslařem. S Luckama jsem nakonec byla v chatce 75 na kopečku - kde byly tři postele, stolek a skříně. Při registraci každý student dostal pásku na ruku - UJEP (já) jsme měli modré, Pardubice (UPCE) zelené, VŠE růžové, UK červené a ČVUT oranžové. Vždy u večeře nám na něj nakreslili nějaký obrázek, že jsme tu večeři a lísteček na snídani dostali (nejdřív křížek, pak srdíčko, pak smajlík, kára (prostě kosočtverec) a posledně ♀ nebo ♂, ale nezáleželo na pohlaví :D. Vařili tam dobře, k snídani byli vždy 2 rohlíky a pak různě s máslem, marmeldou, šunkou, salámem a sýrem, párky, míchaná vajčka... Večeře byli taky dobré třeba rajská, guláš s kolínkama, Na záchodech docela čisto, sprcha v bílém domku dvoupokojáků naštěstí krásně teplá :)

Měli jsme celkem 4 instruktory. Dvořin, Bc. Michal (kterej se pak s Johnnym - instruktor UPCE - kvůli zajícovi rozsekal na motorce a byla na kapačkách), 2 holky a moc fajn a sympatická holka Bc. Anička, která přijela o 2 dny později kvůli úspěšným státnicím. :)

Byla škoda, že ty první dny bylo hnusně a pršelo, protože se nic nedalo dělat. První den večer jsme měli od 8 grilovat, ale nedodali dřevo, takže se to přesunulo asi o 2 hodiny později. Tak jsme si s Míšou dali grilované hermelíny a vypila jsem si melounovou vodku. Bavila jsem se tam hlavně teda s Luckama a Michalem z UJEPu, Slávkem z VŠE.
V úterý zase pršelo, mohli jsme jít na houby, ale to bych měla hrozně mokrý boty, tak jsem na to kašlala. Pak jsme hráli hry, Bang! a fotbálek. A byla jsem seznámena s Pardubičákama u Míši, takže Pavel, Martin, Michal, Vítek, Hagrid, Vojta...
Ve středu jsme zase byly v chatce, holky mě trochu naučily žolíky, pak jsem se u ping pongu seznámila s dalšíma klukama UJEPákama (Honza, Jirka, Libor, David a David, Vlasta, autista,...) takže jsem s nimi hrála ten pinec, šla na hl. pláž na Mácháči a hráli karty. Byly taky souboje ve volejbale a pingpongu, tak jsem koukala na volejbal. Večer se furt chlastalo a pilo a Míša si pro mě přišel, abych si s ním a Pavlem a Martinem zahrála petang, tak jsem nekonec šla a často pila kolu s morgenem, protože jsem měla svůj bílý míček daleko od bílé kuličky. Středa byla fakt nejlepší,
v jídelně půjčovali sluchátka s hudbou na občanku a na to se trsalo, sranda, když je u ticho a někdo trsá. Vypili se dvě moje lahve vodky - další melounová a broskvová. Martin mě před svatým Božkovem oddal s Míšou :D, ale štve mě docela, že si Míša z nocí fakt asi nic nepamatuje. :/ Taky mi říkal, že mu mě kluci záviděj, což mě potěšilo, a říkal mi to na skále, kde jsem vyplavila své city po samotném tančení na diskotéce. A ze středy na čtvrtek jsem spala u Míši v chatce s klukama, nabídl mi to po tom, co jsem si mu stěžovala na budíky holek, když vždy po pár minutách ho odložej a já nemůžu spát. Tak jsem se pak probudili asi v půl 12 :D a nestihla jsem poprvé snídani.

Ve čtvrtek jsem se pak seznámila u Bangu! s lidmi z VŠE a to s Vojtou, Hráďou, Kubou a jeho holkou Domčou, s kterou je skoro 4 roky :). Pak jsme byli u nich v chatce, kde mě nalejvali Lambruskem, colou s Metaxou, colou s rumem, ... Byla jsem v pohodě a vysmátá. A Kuba měl hodinku němčiny, protože jsme se seznámili s dvěma Němcema a jednou Němkou. Pak za mnou přišel Míša, kterej už nepil a přijel s klukama z pláže, a v půl 3 ten chlast na mě dolehl a hrozně se mi začala motat kebule. Spala jsem opět u Míši a ráno na budíka v 8 jsme šli na snídani. Míša totiž jel do Polska do Wroclawi náklaďákem, no. A já po snídani ulehla do své postele a spala až do 13.05. V pátek neměl Slávek už žádného spolubydlícího, tak si v chatce uklidil a udělal tam párty hard hárty pard. Přijeli tam i Poláci, tak jsme si "popovídali" :D. Bylo jich asi 6? Ale pátek byl den úplně mrtvej, diskotéka na nic, zábava žádná, trsání žádný, málo lidí, přijeli tam ale už obyč lidi a sekuriťák byl dost agresivní a zmlátil tam nějaký klidný lidi z Pardubic, na disco byla teda i MISS a vyhrála naše z UJEPu :D. Pak jsem zdrhla za Míšovejma kamarádama z UPCE - Martinem, Pavlem a Michalem, Slovák Martin mě pozval na hamburger, kterej ale bohužel nebyl moc dobrej (jsem ho den před tím zvala na párek v rohlíku). No a když přijel pro mě Míša, tak jsem byla u nich před chatkou. Tam jsme tam dvě hoďky kecali, Míša mě šroubkem píchal do hlavy :D bláznovství. No a domů jsme přijeli asi ve 4. Po 8. jsme pak vstávali, Míša jel tátovi pomoc na dříví a já domů ještě spát. Míša pak večer pojede na motorce zase na Mácháč a v neděli pak přijede domů. Já právě v sobotu a v neděli večer jdu na Inventuru do Kauflandu, zrovna, když dneska je tolik akcí u nás na UJEPu - alkoholhádání, lasové centrum, hry na pláži, Pekelná výzva,...

Každej den se chlastalo, každej den se bylo na diskotéce a naštěstí mi moc blbě nebylo a pamatuju si myslím všechno :) Myslím, že alkoholu se nedotknu pěkně dlouho. Hodně štěstí všem vysokoškolákům při studiu.

P.S.: Přibylo mi další Na shledanou :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BellA-M-freshbella.blog.cz | Web | 7. září 2013 v 17:35 | Reagovat

No tak ale docela dobrý, ne?:-)

2 BellA-M-freshbella.blog.cz | Web | 8. září 2013 v 9:29 | Reagovat
3 BellA-M-freshbella.blog.cz | 8. září 2013 v 14:04 | Reagovat

Njn, blog už mě nebaví....

4 Petra a Terka (pirátky) | Web | 10. září 2013 v 16:59 | Reagovat

Ty jo, takového chlastu! :D Ale asi jste si to užili a to je hlavní ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.