Jízdomat.cz

31. března 2014 v 10:27 | Papája |  Návody
Rozhodla jsem se, že jsem přídám článek s reklamou na velice dobrou věc. Je to opravdu úžasný nápad, ale povědomí o něm má velmi málo lidí. Sama jsem si toho všimla na nástěnce ve škole. Takže kdo chce, rozšiřujte to dál jakoukoli formou.

Plno lidí z vás určitě někam cestuje. Do práce, do školy, na nákupy, ... Ale musíte se spoléhat na veřejnou dopravu, protože buď nemáte auto nebo to autem prostě vyjde dráž.

JÍZDOMAT

Díky Jízdomatu, pokud najdete vhodnou trasu i čas, kterou zrovna někdo jede, můžete jet ve vozidle hromadně a ušetřit tak svůj čas (když se dohodnete, kdy pojedete, nemusíte pak na nádraží čekat hodinu, protože vám před minutou ujel vlak), peníze, palivo a ještě si k tomu třeba najít nové přátele.

Vězte, že například z Mělníka do Pardubic, pokud pojedete vlakem, budete 2x nebo 3x přestupovat a zaplatíte bez slev 149 Kč nebo 248 Kč (viz). Docela pálka! Ale pokud si na jízdomatu najdete čas (kdy třeba pojedete v neděli večer a přijedete v pátek z kolejí domů) můžete to mít se super řidičem, pohodlím v autě (dovozem přímo na místo, žádné courání po městě z nádraží) a jen za 90 Kč. Proč tak levně? Protože řidič by tam jel tak jako tak a snaží se to pouze nějak využít na pokrytí dnes docela drahého paliva.

Určitě neprohloupíte, když se přihlasíte a okouknete to, je to pochopitelně zdarma. ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Denisa | Web | 2. dubna 2014 v 21:58 | Reagovat

tak to je úžasný nápad, já vůbec nejezdím, takže je to pro mě nevyužitelné :) ale super to je, ještě aby to taky byla pravda :) trošku bych s bála :D

2 Denisa | Web | 2. dubna 2014 v 22:14 | Reagovat

Taky děkuji za komenty a jo Ryan má taky tetování
http://www.onenewspage.us/video/20140116/1580078/Ryan-Sweeting-Gets-Tattoo-For-Kaley-Cuoco.htm
:-) Asi dám zítra i tu fotku Ryana a jeho tetování na blog :) protože jsem si všimla že tam má i její jméno napsané, Kaley :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.