Duben 2015

16. dubna 2015 v 22:09 | Papája |  Kecy
Ahoj,
už jsem o sobě zase nedala víc jak měsíc vědět. Omlouvám se. Je toho plno.
Pretty Little Liars - -A musí být nějaký příbuzný Jasona a Alison, tak přece jen je to Charles DiLaurentis, utajovaný sourozenec, na kterého si nepamatuje ani Jason, protože přece z jeho dětství nejsou žádné fotky (aby zapomněli na Charlieho). Dobrá teorie je, že to byl ten klaun ze 4. série. Fakt už se těším na 6.
Ve škole se pomalu a jistě zase začínají psát testy a já se dnes dozvěděla, že jsem dala na 2. pokus 1. test ze syntaxe (opakovala jsem jen jednu část) :D fakt jsem to nečekala, ale prostě jo!!! Je to tam! Zatím můžu být v klidu. :) Je to ten nejtěžší předmět z mého oboru studia. Ale ještě není rozhodně vyhráno. Je třeba ještě splnit 1 test a pak zkoušku. Ale to e až za dlouho. Taky musím někdy brzy zpracovat seminárku a esej a pak už se "jen" učit.
A zanedlouho budu snad dělat na projektu z češtiny za nějaké stipendium.
Už se nebojím jezdit (jako spolujezdec) na motorce. Po třech letech Míšovi už asi fakt hodně důvěřuju a nebojím se. Tak už se ptám, kdy zas někam pojedem. To je u mě velký a fakt nečekaný posun. :D
Nachomýtla jsem se k dobrovolnickým činnostem, dnes jsem byla na organizaci.
PLL se teď nevysílá, tak jsem zas začala pokračovat ve sledování Once Upon a Time, 2. část 4. série. Je mi líto Reginy, do jaké situace se to dostala.

Tak to byly takové moje výkřiky :D
Všechny zdravím, užívejte života ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.