6. série

19. května 2015 v 11:18 | Papája |  Pretty Little Liars
letní sezóna - úterky od 2. 6. 2015

Na scéně || Za scénou
1. Game On Charles (Hra začíná, Charlesi)
Dívky se dostaly z domu, ale stále jsou v pasti. Po několika dnech je -A pouští zpět, aby nemusely trpět venku, ale uvnitř. Mona je unesena a opět musí plnit rozkazy. Po třech týdnech je z únosu dívek hlavním podezřelým Andrew Campbell. Alison se musí dostat z dohledu policie, aby pomohla Ezrovi, Calebovi a Tobymu unesené najít. Mona je za své neuposlechnutí uvězněna v kopce. Alison se dostává k místu, kde jsou děvčata uvězněna. Zda se stane jejich spoluvězenkyní, záleží na probíhajících okolnostech uvnitř.

2. Songs Of Innocence (Písně nevinnosti)
Dívky se dostávají z nemocnice, kde se Emily seznámí se Sarou, která tam dole byla vězněna 2 roky. Alison se snaží zjistit od otce, kdo je Charles DiLaurentis. Policie dopadne Andrewa Campbella, ale nejen ona si myslí, že on nemusí být ten krutý pachatel. Emily jde za matčinými zády na střelnici. Spencer nedostala prášky na spaní kvůli zákazu od její mámy. Hanna už ani den nechce žít v pokoji-pokoji, v kterém tolik protrpěla. Alison se seznamuje s novým policistou jménem Lorenzo Calderon. Aria chce za každou cestu dostat jejich mučitele Andrea za mříže, přestože si není jistá, zda to Andrew opravdu byl.

3. Songs Of Experience (Písně zkušenosti)
Holky jsou zčásti přesvědčeny, že Andrew je A, tedy Charles. Rozhodují se jít do školy, ale dorazí do ní pouze Hanna, která se setká s Dr. Sullivanovou a zařídí jejich společné sezení. Sara stráví celý den u Emily, když je sama, v její přítomnosti se nachází A. Spencer si je jistá, že Alisonin otec Ali lže o tom, že žádný Charles DeLaurentis neexistuje. Ezra pomáhá zjistit Arie, kdo je vlastně Andrew, dozví se, že je adoptovaný. Jason si myslí, že měl v dětství imaginárního přítele Charlieho. Mezi Lorenzem a Alison to jiskří, Toby je proti. Andrew je propuštěn. Dívky se s Ali snaží najít skrýš její mámy, nacházejí fotku s ní, malou Ali, Jasonem a dalším chlapcem, z toho místa bylo i ono video v podzemí. Pan DiLaurentis je postaven před hotovou věc.

4. Don't Look Now (Teď se nedívej)
Alison sděluje dívkám, co jí a Jasonovi řekl otec o Charlesovi. Aria nemá ráda otcovu starostlivost, stejně tak Hanna Calebovu. Spencer nemůže spát a uvědomuje si, že z domku pro panenky si nepamatuje vše. Holky prohledávají papíry o Charlesovi, nevěří, že je mrtvý. Drobné události navozují traumata kvůli týrání v domku -A, nedokáží se s tím vyrovnat.

5. She's No Angel (Ona není žádný andílek)
Spencer mívá po marihuaně noční můry, o kterých si myslí, že svými detaily souvisí s něčím, co zná. Aria se po přemlouvání věnuje focení a zjišťuje, že Clark vyfotil -A. Alison se čím dál víc sbližuje s Lorenzem navzdory jejímu otci. Mona se vrátila do Rosewoodu se strachem z -A i Alison. Emily pomáhá Saře k osamostatnění od matky a svobodě, Caleb nabízí Saře práci. Spencer se opět setkává s Deanem, pomůže jí od závislosti. Křivěvypovídající Lesli se začíná pomalu vybarvovat a holky o ní v zavřeném Radley zjišťují zajímavé detaily.

6. No Stone Unturned (Nenechán kámen na kameni)
Caleb se snaží získat zpět cestu k Hanně. Emily přemýšlí nad svými city k Saře, tu někdo napadne. Spencer má schůzku s Deanem. Za Emily přijíždí kamarádka z letního projektu z Haiti, Nicole Gordon, chce jí nabídnout další dobrovolnický výlet. Spřátelí se s Ezrou, o kterém Aria zjišťuje, že jí chybí. Hanna se obouvá do toho, dostat Lesli. S Ariou a Spencer se dostávají do vysokoškolské laboratoře, kde je načape Mona, která jim poví vše, co ví o Lesli a holky zjistí i zajímavou věc. Kenneth, otec Alison dostává zajímavé blahopřání.

7. Oh Brother, Where Art Thou (Och bratře, kde jsi?)
Kenneth odváží svou dceru Alison do bezpečí, Charlie se totiž na své narozeniny vrací domů. Jason hodlá zůstat a setkat se s ním. Hanna získává stipendium, může jít tedy na vysokou školu, vidí v tom ale háček. Do Rosewoodu přijíždí Claire, Sařina kamarádka a chce si s ní popovídat. Emily dosti chrání své teritorium. Do města se vrací Toby, kterého Spencer zaúkoluje kvůli večernímu plánu. Nejprve si ale holky musí nechat vyndat čipy, které mají na krku. Mike je nešťastný, že se s ním Mona od návratu ještě nesetkala.

8. FrAmed (ZarámovAné)
Veřejnost se dozvídá o Charlesovi jako možném únosci dívek a vraha Jessicy DiLaurentis. Hanna se Spencer se snaží vystopovat od koho přišlo Hannino vysokoškolské stipendium, naráží na muže, který vypadá jak Jasonova kopie. Dnes večer se koná velká akce v galerii, kde Aria možná svými fotografiemi vyhraje stáž a peníze v soutěži, chce tam jít, a tak jí Tannerová pomůže zajistit policisty na ochranu. Účast holek na blížícím se maturitním plese začíná být ohrožena kvůli všemu, co se kolem holek děje. Alison má plno otázek, zneužije Lorenza a dostane se do policejní vyšetřovny. Umělecká akce nedopadne podle představ, místo fotografií Ariy se zde objeví fotky z doupěte, které fotil Charles. Holky sledují "Jasonovo dvojče" Rhyse Matthewse, který se setká s Clarkem, Ariiným přítelem z focení. Red Coat pracuje pro -A v černé mikině.

9. Last Dance (Poslední tanec)
Dívky se dozvídají, že jejich účast na maturitním plese není žádána, ba je i zakázána. Matky jim dovolují uspořádat si vlastní komorní ples v Hastingsovic stodole, jsou hlídáni policisty a matkami v domě Spencer. Aria vyhrála fotografickou soutěž a čeká jí léto v L. A. Caleb lže Hanně a odjíždí do L. A. Emily zve Saru na ples, ta má ale ve stejný den ples svůj. Toby a Lorenzo jsou suspendováni kvůli sledování Jasona a Charlese. Spencer doufá, že se Lorenzo s Alison usmíří, změnila se a udělala chybu. Matky se v domě Hastingsů povídají, matka Spencer se připije kvůli nevěře manžela a mrtvé milence u nich na zahradě, odchází za Kennetem pro pár odpovědí. Do stodoly Alison nedorazí, holky s Ezrou a Tobym ji sledují na oficiálním plese, bojí se, že se Ali řítí do spárů -A.

10. Game Over Charles (Konec hry, Charlesi)
-A se hodlá zabít. Dříve v noci. Holky zjišťují, že je někdo sleduje. Je to Mona, která nachází celou síť -A, která vede do Carissimi Group, sem taky holky zamíří pro odpovědi. Díky Saře se dostanou do místnosti s projekcí, kde zjišťují, kdo je -A = Charles a vyslechnou jeho příběh, který vypráví jim i uvězněné Alison. Dozvídáme se, kdo je další Red Coat a tajemná žena z Wildenova pohřbu, jaktože Mona u své údajné smrti vypadala jako opravdu mrtvá, kdo zabil Bethany, kdo zabil Tobyho matku a Charlesův motiv ke sledování dívek. Mona chce vyslechnout příběh Charlese až do konce, dívky se snaží dostat pryč za Ali, kde je právě aktivována bomba. Po Spenceřině zásahu, se Charles hodlá zabít jinak - skokem ze střechy. O víkendu na den práce. Dívky se loučí, všechny kromě Alison odjíždí žít do jiného města (Spencer - Georgetown, Hanna - New York, Aria - Savannah, Emily - Malibu). O pět let později. Z Alison je vdaná učitelka, za kterou běží Spencer, Hanna, Aria a Emily.

zimní sezóna - leden 2016
11. Of Late I Think of Rosewood (V poslední době myslím na Rosewood)
Tato epizoda je částečnou paralelou k úplně prvnímu dílu seriálu. Od dějství v předešlé epizodě uběhlo 5 let, večerní setkání holek bylo 11. září, smrt okolo 4.00 12. září. Dívky se sjíždí z celého světa, aby se opět mohly setkat v Rosewoodu kvůli soudnímu jednání o propuštění Cece=Charlotte. Jediná Aria u soudu přizná barvu, že se po Charlottině propuštění bude dál bát o svůj život. Holky se setkávají se svými tehdejšími láskami - Aria s Ezrou, Hanna s Calebem, Spencer s Tobym. Dívkám se vede velice dobře, jen jediná Emily je bez lásky a po smrti otce prázdná. Alisonina sestra Charlotte je propuštěna z nemocnice a stěhuje se k ní do rodinného domu. Nikdo ale nečekal pozdější následky tohoto soudního rozhodnutí.

12. Charlotte's Web (Charlottina síť)
Hanna ví, že Aria v noc vraždy byla venku. Aria nic neřekne a odlétá zpět do Bostonu. Alison uspořádá večeři, kde se setkají Caleb s Hanniným snoubencem Jordanem. Šéfka Ariu donutí vrátit se do Rosewoodu, aby získala Ezrovu novou knihu. Podle bezpečnostních kamer v hotelu Radley holky zjišťují, že byla Aria venku s Ezrou a přilačí ji ke zdi, aby mluvila. Emily tají vyhození ze školy a nemoc. Mezi Spencer a Calebem to jiskří.

13. The Gloves Are On (Rukavice jsou nataženy)
Sara Harvey neustále pronásleduje Emily. Policie zjišťuje, že někdo smazal bezpečnostní záznamy kamer v hotelu Radley z noci vraždy. Hanna se potkává s Lucasem, který jí poskytne alibi na onu noc. Emilyna matka zjišťuje, že její dcera na žádnou školu nechodí. Aria čte první dvě kapitoly Ezrovy druhé knihy a je z nich nadšená stejně jako její šéfka. Snaží se, aby Ezra přestal truchlit a pokračoval ve psaní. O Ezrovi si teď holky myslí, že zabil Charlotte a dají mu to přímo najevo. Spencer přiznává Hanně, že se jí Caleb moc líbí. Sestry Hastingsovi poskytují rozhovor do kampaně, tlačí je ale nával minulosti. Emily jde s pravdou ven a prozrazuje Hanně, jakých bylo ve skutečnosti jejích posledních 5 let a proč si píchá injekce. Caleb a Spencer si projeví vzájemnou náklonnost. Přichází první hromadná textovka od dalšího neznámého pokračovatele -A.

14. New Guys, New Lies (Noví lidé, nové lži)
Ze vztahu Spencer a Caleba nejsou Hanna ani Toby nadšeni. Holkám chodí SMS od červeného ďáblíka, podobné typu -A. Ezra odjel mimo město. Aria se snaží zjistit, zda je Ezrova golfová hůl vražednou zbraní. Nakonec přichází v potaz Ariin otec - jeho divné chování, návštěva hotelu Radley, telefonát Ezrovi, Ariina vzpomínka, golfová hůl nasvědčují tomu, že on by mohl mít něco společného s vraždou Charlotte. Spenceřina matka kandiduje proti matce Yvonne, s kterou Toby staví dům a hodlá ji požádat o ruku. Hanna přiznává Jordonovi, že smazala kamerové záznamy z Radley, ten jí ihned sežene právníka, který ale prozatím není třeba, jelikož se o problém nelegálně postarala Hannina matka. Nový mučitel holek se převléká za dědka, pracovníka hotelu Radley.

15. Do Not Disturb (Nerušit)
Aria se dozvídá, že se její rodiče zasnoubili. Hanna s Ariou prohledávají dům Hanniny mámy, hledají onen disk s bezpečnostními záznamy. Nenajdou ho, ale před novým vyhrožovatelem dělají, že ano a dají mu jiný zavirovaný. Spencer se na schůzce nečekaně setká s Yvonne, nejspíš v tom má prsty Mona. Za Alison do školy přijde Sara Harvey, nabízíjí, že by mohly poskládat všechny vzpomínky s Charlotte a dát jejich vztahu k ní nějaký smysl. Emily jde na odebrání vajíček, do nemocnice ji doprovází Alison. Spencer a Aria se vloupají v hotelu do pokoje Sary a hledají vražednou zbraň, kterou by mohla Sara použít proti otci Ariy, nacházejí ale něco jiného. Hanna přichází o svou práci.

16. Where Somebody Waits for Me (Kde na mě někdo čeká)
Hanna s Jordanem odpočívá v jednom hotelu. Spencer a Aria projdou dírou ve zdi v Sařině pokoji a dostanou se z Radley ven přes zapomenuté děsivé chodby. Díky informacím v mobilu Yvonne Spencer zjišťuje, že je její máma zas nemocná. Protivníci by to v politické kampani mohli použít proti ní. Tannerová prozrazuje, jak vypadá vražedná zbraň u Charlotte. Emilyna vajíčka byla s dalšími 30 vzorky zničena kvůli velké elektrické havárii. Liam přijíždí do Rosewoodu a pochopí, že pokračování Ezrovy knihy píše sama Aria. Hanna zve Caleba na drink, hledá podporu v boji s novým nepřítelem. Alison přichází za Spencer, aby se přiznala ke vztahu s doktorem Rollinsem. Ezra se vrací do města a prozradí Arie, co dělal v noc Charlottiny vraždy, a přinese jí další kapitoly knihy.

17. We've Got All the Baggage (Máme všechny zátěže)
Díra v Sařině hotelovém pokoji zmizela. Melissa je čím dál více podezřelá. Ella, Ariina máma, se chystá na svůj svatební den. Hanna je jak její stylistkou, tak i organizátorkou celé svatby. Ella a Byron si přejí, aby Aria získala certifikát online, a oddala je. Emily se spřátelí s Damianem, ten je ale tajným reportérem. Liam se dozvídá, že Aria chodila s Ezrou. Alison má výčitky - myslí si, že může za sestřinu smrt, Charlotte utekla osudnou noc z domu kvůli vztahu Alison a Charlottina doktora. Elliott požádá Alison o ruku. Emily jde hledat bar, ze kterého Charlotte obdržela telefonát. Je tam ohrožována terénním vozem, nahánění nakonec zapříčiní, že Emily nechá otisky na vražedné zbrani. Je narušena politická kampaň paní Hastingsové, někdo ze Spenceřiny IP adresy vyzradil informace o interrupci Yvonne z protistrany. Zdá se, že v tomto dni se nebude konat jen jedna svatba.

18. Burn This (Spal to)
Pan Hasntings chce, aby se Spencer distancvala od Caleba, kvůli tomu co provedl Yvonne. Toby se za svou milou s Calebem popere. Paní Marin organizuje Hanninu rozlučku se svobodou. Ezra se rozhodne přijmout Ariu jako spoluautorku jeho knihy a Ariina šéfka to schvaluje. Emily hledá zvuk z noci, kdy byla u bistra Dvě vrány. Nachází ono auto, které na ni útočilo, ale nikdo ji nechce odhalit identitu. Aria je předvolána na stanici, svědek ji možná identifikuje jako telefonistku s Charlotte ze dne její vraždy. Na rozlučku Hanny, která není vůbec nadšená, dorazí i Mona. Nastane jakési selhání nastavení bytu a Aria skončí s popáleninami 2. stupně v nemocnici. Mimo to Hanna zjistí, že Jordana absolutně vyřazovala ze svého života - rodiny, přátel. Ezra spěchá za Ariou do nemocnice, kde jí je přes noc oporou. Spencer řekne Tobymu pravdu o tom, kdo vypustil, že šla Yvonne na střední škole na potrat. Spencer a Toby se rozešli kvůli jinému pohledu na společnou budoucnost, když si mysleli, že čekají dítě. Emily náhodou zjišťuje, kdo telefonoval s Charlotte v noc vraždy.

19. Did You Miss Me? (Chyběl(a) jsem vám?)
To Mona volala Charlotte v den vraždy, chtěla se s ní sejít, ale neukázala se. Líbanky Alison a Elliota skončí tím, že Alison spadne ze schodů a skončí v nemocnici s otřesem mozku. Hanna jde Alison do nemocnice navštívit, a podle přáníčka u kytky zjišťuje, že za jejím pádem možná bylo nové A. Alison má krásný sen o mámě. Spencer a Emily pronásledují pomocníka Sary a zjišťují, co má schované v roli papíru. Aria vyčítá z knihy, že poslední společné chvíle Ezry a jeho Nicole rozhodně nebyly romantické. Kniha Ezry a Arii má slibnou cestu k vydání. Spencer si není jistá, zda Caleb v lásce jistě zapomněl na Hannu. Lucas Hanně nabízí, že spolu rozjedou módní fashion byznys ve schátralé továrně. Hanna rozhodne vzít osud všech do svých rukou, označí se za vraha Charlotte a počká co nový A udělá.

20. Hush Hush Sweet Liars (Pst, pst, sladké lhářky)
Hanna na sebe hodí vraždu Charlotte, což má být past na nového A-smajlíka. Hanna a Caleb připravují a zabezpečují Lost Woods Resort, aby se oni dostali k A a A se k Hanně nedostalo. Spencer a Toby vymýšlí, jak se dostat do tajné místnosti ve sklepě v Radley. Je den vyhlášení senátorských voleb - zda vyhraje Spenceřina máma nebo matka Tobyho snoubenky. Ezra dokončuje knihu a odpoutává se od své mrtvé přítelkyně. Jullian je z jeho a Ariiny práce nadšená. Alison má vidiny, kdy vidí mrtvého Wildena a svou mrtvou matku. Emily se o ni snaží postarat, dokud se nevrátí domů její manžel Elliot. Hanna se chvíli před vlákáním A do pasti svěří Calebovi, co se stalo tu noc, kdy se rozešli. Hanna je přes všechny pasti unesena. Je odhaleno, kdo má jednovaječné dvojče.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sleduješ Pretty Little Liars?

Ano
Ne
Co to je?

Komentáře

1 Ddreamer | Web | 7. srpna 2015 v 10:47 | Reagovat

Už se nemůžu dočkat, až konečně prozradí kdo to je a proč to všechno dělal a dělá. Ale zároveň nechci konec :( :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.