Voda 2015

9. srpna 2015 v 13:31 | Papája |  Deníček
V pondělí ráno dělal Michal zkoušky na autobus, jeli jsme tedy až odpoledne. Nakoupili jsme a tak půl cesty jsem řídila já, zbytek po mém vystresování z leknutí on. Véču jsme si dali v Mekáči v Českých Budějovicích.
Letošní téma - piráti s námořnickejma tričkama, které měli snad všichni lidi na vodě. My měli s Míšou originální s Mimoněm pirátem vepředu.
Dorazili jsme do kempu U Fíka, kde před naším příjezdem zachraňovali tonoucího, vrtulník ho odvezl do nemocnice, ale nejspíš již bylo pozdě. Opekli jsme si buřta, přivítali jsme se se starými známými i nováčky. Obdivovali Míšovo aut, yetiho, ve kterém jsme spali jako v předešlých letech ve fabii. :D
V úterý jsme jeli krásných asi 10 km, kdy jsme skoro nepádlovali. Letos jsme s Míšou jeli na vydře. Vůbec nebylo poznat, že je dlouho velké sucho, vody bylo dostatek a vůbec jsme nepřenášeli. Dorazili jsme do kempu Vltavan těsně před Českým Krumlovem, kde jsme opékali buřty, u ohně se vyprávěly vtipy a opět jsme spali v autě.
Následující den jsme po prohlídce Českého Krumlova dopluli k Milanovi, kde jsme všichni spali pod širákem, jelikož sem auta nesmí. Tento večer jsem se trochu připila. Hráli jsme prasátka, ducha a Kamando (Kamando plocho, duto, rolo, saluto, ťukáme). Milan proslulý svým masem opět ve čtvrtek oběd nezklamal, večer před ale neměl maso, jen klobásy a ráno mu to trochu trvalo :D.
Pak jsme odplouvali do kempu Zlatá koruna, kde jsme využili s Míšou sprch z vedlejšího kempu, kde to mají mnohem lepší. :D Chachá. S Petrovou rodinou jsme odjeli ze zastávky dřív, protože Bohuň své narozeniny už trochu přeháněl a navíc tam bylo docela hrozně. Průběžně jsme se koupali a bylo to moc fajn. :) Do tohoto kempu nás přijela navštívit Terka s přítelem Honzou, kteří loni společně s námi jeli, ale letos čekají miminko, tak nic nechtějí ohrozit. Oba se moc těší, jsou v 5. měsíci. :) Míša uvařil těstoviny s vepřovou konzervou a posypali jsme to kukuřicí. Všichni už byli hrozně unavení, jen Michal, já a Bohuň jsme s návštěvou hráli prasátka, po povídání u ohně. Pak jsme si s Míšou u dohasínajícího ohně rozbalili spacáky a karimatky a spali jsme opět pod širákem.
Ráno jsme k snídani i mimo náš rohlík a marmeládu dostali od Terky moc dobrou buchtu. Dále jsme pak pokračovali přes zastávku u tradičních placek - sladkých i slaných. Dojeli jsme do tábořiště Poslední štace před Boršovem po 22 km, kde jsme odevzdali lodě, pádla a sudy. Všichni zbylí včetně nás kromě 3 posádek jeli domů, zbytek nocoval v kempu, odjížděli domů až ráno. My jeli na večeři opět do Mekáče a pak jsme si užili konečně zas jednou prázdný byt.


A kdo tedy letos jel?
Na vydře trojce jel náčelník Martin se synem Víťou a přítelkyní Káťou, která ještě loni nebyla jeho přítelkyně, ale jen dcera Jindry, který jel na raftu s přítelkyní Lůcou a Radkem Bohuněm, který opět jel se synkem Jášou, který teď půjde do 1. třídy. Na vydře jel Radek C. s mladším synkem Honzíkem, který celou čtvrteční noc prozvracel, starší syn Filípek jel s Jášou na raftu. Na další vydře jel pár Dominika (22)-Zdenek (26), jsou spolu rok, bydlí spolu, ona je zdr. sestra a dálkově studuje vejšku, vyhrála si s dětmi, on pracuje pod náčelníkem ve firmě a na začátku byl velmi charismatický a energický.
Na další vydře jel pivovarník Tomáš a ochlasta Václav, kteří se udělali = převrátili snad všude, kde to šlo (na jezu, před postem, na klidné vodě, na šutrech), oba se pěkně střískali a v pátek ráno odjížděli domů, jelikož si Tomáš udělal něco se žebry na jezu.
Na poslední vydře jel starší Tonda s Radkem (strýc Adélky?), kteří odjeli domů někde za Českým Krumlovem společně s babičkou Adélky - Věra a babičkou Ondry - Zdeňka, které odjížděli do Prahy na balet či co. Ondrova babička se na vodu ještě vrátila a místo na raftu už dál jela na vydře s Petrem a dětmi Adélkou a Ondrou. Monika tentokrát nejela, protože je doma s 5týdením Lukáškem. :) Podle fotky je fakt rozkošnej a celej Petr.

Letos mi to přišlo trošku nudnější, hry jsme hráli jen ve středu. Všichni byli moc unavení už první den, kdy ujeli 20 km, my vesele přijeli až pak. Byli jsme od sebe trochu víc oddělení, i když nás bylo málo. Bohuň hrozně chlastal. Písnička - šoustat, dědek jebe bábu, bába jebe dědka, dej mi ho do ruky, dám si ho do huby. Nebyli komáři a skoro ani hovada, za to nám to vynahradilo mnoho včel, které jsou paradoxně vzácné. :D S Míšou jsme byli asi jediní, kdo nedostal žihadlo. Jsme ale spálení, Míša je dohněda ale záda ho pálí po 2 dnech, mě to bolí už asi 4 dny, kus nad plavkama na zádech a ještě stehna zvenčí. S Míšou jsme se neudělali = nepřevrátili ani jednou. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Charmed-ka.Pavla | Web | 13. srpna 2015 v 17:14 | Reagovat
2 Petra a Terka (pirátky) | Web | 15. srpna 2015 v 16:18 | Reagovat

To se divíme, že jste měli dost vody ;) Všude se píše a říká, že je sucho a voda není :D  Ty jo... Takových lidí tam bylo! Už jsme to pak při čtení ani nevnímali :D Tak hlavně, že jste si to užili s přítelem a že jste se nepřevrátili ;) A to jste se moc nemazali, že jste spálení?

3 Papája | Web | 17. srpna 2015 v 10:09 | Reagovat

[2]: ale jo, Michal se teda nemaže vůbec, ale já se mazala, ale na některá místa - okraje plavek a kde jsem měla povětšinu dne tričko - ne a to se prostě na mě chytne hned, bohužel, to bych se musela sprchovat v proudu kréma na opalování každou hodinu :D

4 Denisa | Web | 20. srpna 2015 v 15:17 | Reagovat

zkoušky na autobus? Klobouk dolů a klobouk dolů že sis ten autobus zkusila i řídit, já bych si na autobus nikdy netroufla, i když mám řidičák...týjo vidět jak zachraňují tonoucího, to by mě nebylo zrovna dobře...
... ochlasta Václav? Hehe, dobrý přezdívky :)
Jo a nesnáším včely, píchnout mě nějaká, tak nevím...ještě mě žádná nepíchla, tak se jich bojím, zrovna dneska jsem tu měla na koberci jednu a nějak se moc nehýbala, ale byla ještě živá, okamžitě jsem ju zabila a vyhodila...nesnáším je

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.