Veselé Vánoce 2015

21. prosince 2015 v 13:02 | Papája |  Kecy
Na letošní Štědrý den se hodně těším. Tentokrát jsem na dárky, které jsem koupila druhým, obzvlášť pyšná. Všechny jsem měla vlastně skoro týden před rozdáváním a i zabalené. Stály mě teda skoro celé mimořádné stipendium, které dostanu 25. 12., za pomoc ve fonetickém projektu. Míšu to stálo víc tak do 10 000, což je hrůza. Ale když si člověk vymyslí domácího mazlíčka jako dárek, musí s tím počítat.
Moc se mi líbí, jaké je letos teplo, nosím podzimní bundu a ještě většinou rozepnutou. :D Asi mi nebude vadit, když tentokrát nebude sníh.

Už mám splněnu většinu zápočtů a jednu zkoušku (ta byla za 1 - fraška - opisování).
Ale teď když mám volno, tak se mi stejně do ničeho nechce. Ještě musím sesmolit jednu 5stránkovou seminární práci na současnou etiku a doufat, že všechno zvládnu, abych nemusela prodlužovat studium - letňáku se moc nebojím, tam mám snad jen 4 předměty, těžký je jen jeden. A ještě jsem tak úplně ani nezačala psát bakalářku a učení na státnice, které určitě není od věci, mě minule asi velkým obloukem. :/ Příští rok pro mě bude dost plný nervozity, stresu, strachu. Ale snad při mě budou stát všichni svatí a pomohou mi k úspěšnému dokončení bakalářského studia.
17. prosince jsme s Míšou slavili výročí - 4 roky od seznámení a našeho vztahu ♥ - dostala jsem od něj nejkrásnější rudou růži, jakou jsem kdy viděla, a byli jsme na večeři ve Vinném dvoře - Míša si dal pizzu Michellino a já pstruha na másle s pečenými brambory. :) Jsem na nás pyšná. Miluju ho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Denisa | Web | 5. února 2016 v 16:56 | Reagovat

Mě mrzelo, že na Vánoce nesněžilo a vůbec že to vždy roztálo...ale aspoň 1. ledna krásně zasněžilo :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.