Čago :D

21. ledna 2016 v 19:22 | Papája |  Já na vysoké škole
Jo! Jo! Jo! Včera jsem dostala poslední 2 kredity z tohoto semestru, jak jsem psala v předešlém článku. Bylo to s odřenýma ušima, ale jo. Jako první z našeho oboru! Mám hroznou radost. :) Teď mám volno. Nejraději bych se válela celé dny a užívala ten pocit, jak vám ostatní píší: a jaké byly otázky, co mám napsat do té seminárky, na co se ptá, kdy se to má odevzdat. A já jen leháro. :D

Jenže musím začít psát tu bakalářku. Nejraději bych ji měla hotovou ještě před začátkem letního semestru, ale to prostě nejde. :D Je to blbost, za měsíc ji nenapíšu. Hlavně ji nenapíšu, když budu sedět u notebooku, hrát Osadníky a psát si s přítelem na facebooku. :D Prostě prokrastinovat. Hehe. Myslím, že je čas na nějaký motivační design. :D Změna po 2 letech? :D Když tenhle je tak perfektní. Třeba jiné barvičky jen na podobný styl.


Jsem hroznej zmetek. :D Chtěla bych být ženou, která dokáže pracovat, chodit do školy, psát bakalářku vařit a ještě se starat o domácnost. A co z toho dělám? Momentálně nic. xD Jsem pořád malé děcko, které jen sní a doufá. Sní, že bude mít bakalářku. Sní, že zhubne. Sní, že se naučí vařit. Sní, že dospěje. Sní, že bude bohaté. Sní, že bude mít s Míšou krásný domeček. :D Jsem fakt děsnej snílek.

Kdybych vám přišla nějaká divná, tak nic neberu. Prostě jsem trochu střelená, přítel tomu říká, že jsem datel a miluje to. Já taky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Petra a Terka (pirátky) | Web | 24. ledna 2016 v 16:47 | Reagovat

Tak gratulujeme ;) A snílek by měl být skoro každý. Jak bychom jinak taky mohli fungovat, kdyby jsme jen tak živořili bez jakéhokoliv cíle? :)
P: Taky musím ted psát maturitní práci.. a vím, jak se do toho těžko přinucuje :D ale ty to máš mnohem těžší :/ Tak držíme palce :)

2 Denisa | Web | 5. února 2016 v 16:39 | Reagovat

Moc ti blahopřeju ke kreditům, práci ti nezávidím, ale já zase dělám dokumenty do praxe, je toho taky dost a to ještě nemám sepsané referáty ke knížkám k maturitě...já se sice neflákám :D, ale nemám čas na úkoly, když se máme učit pořád na nějaké písemky :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.