7. série

24. června 2016 v 10:54 | Papája |  Pretty Little Liars
letní sezóna - úterky od 21. 6. 2016, kromě 26. 6.

1. Tick-Tock, Bitches (Tik ťak, mrchy)
Parta se snaží najít Hannu, ve zvonici nachází vzkaz - do 24 hodin musí najít Charlottina pravého vraha, jinak Hanna zemře. Většina z nich si myslí, že vrahem je Alison. Emily jde za Alison do blázince, aby zjistila pravdu. Ezra a Aria jdou prozkoumávat Alisonin dům. Toby a Spencer se snaží zjistit něco o Mary Drake, dvojčeti Jessicy DiLaurentisové, v Resortu, ve kterém nově bydlí. Caleb a Mona zatím Mary pronásledují. Hanna je vězněna a mučena v nějaké boudě a díky "snu o Spencer" má šanci dostat se ven a uprchnout.2. Bedlam (Blázinec)
Mary přiváží zpátky Hannu k přátelům. Všichni jsou šťastní, že je zpět, Hanna je ale dost podrážděná. Spencer je nešťastná, její vztah s Calebem jistě končí. Alison prosí z nemocnice Emily o pomoc. Elliot, Alisonin manžel a lékař, k ní nikoho nechce pustit. Lucas přemlouvá Hannu, aby se stala součástí jeho projektu a začali spolu podnikat. Hanna vzpomíná, jak se seznámila se snoubencem Jordanem, jede za ním, aby mohli opět společně začít. Liam se stává kontrolórem Ariiny a Ezrovy knihy ještě před tím, než mu dá Aria kopačky. Mary Drake se svěřuje Spencer, proč byla zavřena v Radley. Alison je v nemocnici zdrogovávána. Spencer dostává padáka.

3. The Talented Mr. Rollins (Talentovaný Pan Rollins)
Dívky zjišťují, že ten, kdo jde po Alison, možná bude její manžel Elliot. Alison se v nemocnici vzpírá, ale jako zdrogovaná nad Elliotem nemůže vyhrát. Toby požádal Yvonne o ruku. Holky si jdou stěžovat k vedení nemocnice, aby prověřili zacházení s Alison, vše je samozřejmě v nejlepší pořádku. Spencer se snaží přijít na to, co k ní Caleb cítí a co cítí k Hanně. Jason vůbec o Alison nic neví, takže Elliot všem lže. Aria se vloupává do domu DiLaurentisových a Elliota, kde vyfotí věci v jeho skrýši, aby věděli, na co je potřebuje. Díky indiciím přijíždí Hanna a Aria na farmu Amišů, kde od malé holčičky zjišťují, že Elliot a Charlotte spolu chodili. Spencer zjišťuje, že za tvorbou masek jistě stojí Elliot. Emily vyjádří své city Ezrově podřízené a čeká je rande. Elliot unáší Alison někam do lesů a holky je pronásledují. Kdo uteče vyhraje.

4. Hit and Run, Run, Run (Srážka a utííííkej)
Holky se zbavují těla a promýšlejí plán - jak udělat, aby se neprozradily. Do akce zbavení se stop přichází nešťastný rozhovor Caleba a Spencer, kterému je Hanna svědkem. Aria vrací Alison zpět do nemocnice, Alison se ale bojí, že ji tam nechají. Spencer si své alibi s chlapíkem trochu prodlouží, hrozně se opije a plán je zpackaný. Do Rosewoodu se vrací slepá Jenna Marshall a nejspíš má něco společného s mrtvým falešným Elliotem Rollinsem.

5. Along Comes Mary (Vtom přichází Mary)
Alison je propuštěna z nemocnice a stará s o ní Mary, před kterou jsou všechny dívky opatrné. Nová přítelkyně Emily je z ní trochu nejistá. Caleb se stále nikomu neozývá, Spencer a Hanna by ho rády měly zpět. Alison zjišťuje, že Elliot jí přípravil o veškerý majetek kromě domu, nemá tedy již žádné peníze. Aria přijímá záhadný telefonát z Ezrova telefonu od jeho pohřešované-mrtvé bývalé přítelkyně Nicol. Chlápek, s kterým si Spencer užila předešlý večer v baru hotelu Radley, je policajt pověřený Elliotovým případem. Jenna zná nejspíš Elliotovu pravou totožnost, sama je dost podezřelá. Aria a Emily se dostávají do Elliotova tajného bytu, kde nachází jeho osobní věci, na všem hloupě nechávají otisky prstů a chytí je tam policista Toby. Jennu )a Noela) a Saru spojí společný nepřítel - 5 holek. Ezra žádá Ariu o ruku.

6. Wanted: Dead or Alive (Hledá se: živý nebo mrtvý)
Alison je na holky naštvaná, že daly její bundu A. D. jako důkaz vraždy Charlotte. Vyšetřování a hledání Archera Dunhilla přináší nějaké informace. Ezra čeká na Ariinu odpověď, zda si ho vezme. Hanna má Archerův telefon a dostává telefonáty, po kterých si myslí, že ten, koho v lese zakopaly jako mrtvého, je naživu. Mary Drake se bojí Archera, policii vše věří a vypadá nevinně. Spencer a Caleb se přátelsky rozcházejí. Hanna přiznává svůj rozchod, žádná svatba nebude. I když... Sara se snaží Emily chránit a sama na to doplatí. Alison skrze informace od Jenny zjišťuje, že vše, co si o Charlotte myslela, byla lež.

7. Original G'A'ngsters (Praví GAngsteři)
Spencer opět zpečeťuje přátelství s děvčaty. Zjišťují, že Sara Harvey byla zavražděna. Toby prozrazuje, proč je Jenna opět ve městě. Někdo se vloupal do Tobyho domu, napadl jeho snoubenku a ukradl spis o Mary Drake. Spencer prosí Tobyho, aby s Yvonne rychle opustili město, že tu není bezpečno. Jason DiLaurentis se vrací domů a nárokuje si péči o svou sestru. Na rodinnou večeři si bere posilu Ariu. Ezra je nervózní ze svatebních příprav a raději by utekl s Ariou do Toskánska a někde se tam nechal romanticky oddat. Vloupávají se Jenně do notebooku, aby něco zjistili, Caleb v něm nachází jen DNA Mary Drake a záhadné šifry. Spencer a Hanna zjišťují, že Noel Kahn spolupracuje s Jennou, možná zabil i Saru. Emilyna máma slaví narozeniny, ale nedokáže se veselit od smrti jejího drahého manžela. Hanna sděluje Calebovi rozchod s Jordanem. Toby sděluje Spencer, že dům nestavil pro Yvonne, ale pro ni. V krytu u Alisoniny tety holky nacházejí dokumenty o tom, že Mary měla ještě jedno dětí, a o tom, že holky pronásledovala během doby, kdy se Alison považovala za mrtvou a stále ji hledala. Mezitím se Aria s Ezrou chystají na svatební odlet, kdyžvtom přichází novinky o údajně mrtvé Nicole Gordon, Ezrově bývalce.

8. Exes and OMGs (Bývalí a "O můj bože")
Hanna má děsivé sny, myslí si, že A.D. je Noel Kahn. Aria je nejistá kvůli hledání Ezrovy Nicole, zatajila mu telefonát od ní a Ezra je z toho v šoku. Alison se vrací opět do práce do školy, žáci mají pro ni nachystaná dost nepříjemná překvapení. Ředitel Hackett vyhlašuje konkurz na učitelku plavání a informuje o tom jak Emily, tak Paige McCullers, s kterou se náhodně setkají. Spencer a Aria hledají doktora Cochrana, který měl být u porodu obou dětí Mary Drake v Radley, v nemocnici nacházejí jeho dceru, která se svým otcem nemá moc dobré vztahy. Za Hannou přichází paní Grunwaldová z Ravenswoodu, která ji upozorňuje na nebezpečí. Ordinace doktorky Cochranové byla prohledána, a tak volá Spencer, kde najít jejího otce, ale ať už ji nechají. Doktor Cochran bez licence jim nesdělí v podstatě nic nového. Alison se dostává do ředitelny, kde krade spis o Noelovi z doby, kdy byl ještě ve škole. Aria vrací letenky na svatbu v Toskánsku a kupuje za ní Ezrovi letenku za Nicole, pokud ji najdou. Hanna při vzpomínkách na fyzické a psychické týrání, které si zažila při únosu, se rozhodne jednat na svou pěst a vzít věci do svých rukou.

9. The Wrath of Kahn (Khanův hněv)
Holky se snaží zjistit, kde je ve skutečnosti Hanna. Za Spencer přijede policajt Marco, aby ji pozval na rande. Aria a Jason se vydávají k soudu, kde se snaží získat adopční listy druhého dítěte Mary Drake. Hanna nachází důkaz, že Noel zabil Saru. Proto ho chce vydírat a přitom otrávit, aby z něj mohla dostat víc informací. Emily se bojí budoucnosti, protože jí vždy bude pronásledovat minulost, a proto nic neřekne Sabrině ale Paige. Spencer zjišťuje Noelovu adresu bydliště a s Emily se tam vydávají a nacházejí flashku, která obsahuje videa z domu pro panenky usvědčující, že Noel měl s tím co dočinění.

10. The DArkest Knight (Nejtemnější rytíř)
Hanna se nikomu neozývá a všichni si začínají myslet, že Noel Hannu unesl. Zavolají policii a oba jsou pohřešovaní. Hanna se zatím ze spoutaného Noela snaží dostat informace a i jeho DNA, které ukáže, zda je synem Mary. Hanna prosí Monu o pomoc, ta najde u Noela onu flashku s videy a natrénuje s ní lež, kterou řekne holkám i policii o tom, kde byla. Caleb vyjadřuje Hanně své city. Alison zjišťuje, že je těhotná a Emily u ní přespí. Ezra se nevrací v plánovaný čas, našla se totiž živá Nicole. Spencer se jde rozloučit s Tobym, který se se svou snoubenkou stěhuje pryč, ale neodjedou daleko. Paige vysvětluje Emily, že s ní Alison stále manipuluje. Svázaný Noel už není svázaný a odnáší pryč i kameru, která dokazuje, že ho Hanna unesla. Jako výměnu chce zpátky flashku s videy. K setkání dochází ve starém domě, kde dříve byla škola pro slepé. Dvě pistole a středověká zbraň - někdo zde přijde o život, někdo je postřelen a konečně se holky dozví, kdo je druhé dítě Mary Drake.


zimní sezóna - od 18. dubna 2017

11. Playtime (Čas na hru)
V nemocnici se nachází jak postřelená Spencer, tak i Toby se snoubenkou Yvonne. Ezra se vrací od návštěvy znovunalezené Nicole domů za Ariou. Caleb přemluví Hannu, aby přestala řešit A.D. a zaobírala se svou návrhářskou kariérou, do výšin s tím Hanně pomůže Mona. Novými členkami pedagogického sboru rosewoodské střední školy se stávají Emily a Paige, což těhotná učitelka Alison dost těžce nese. Holky dostávají od A.D. jako dárek stolní společenskou hru, kterou rozjede Spencer kvůli tomu, aby poznala blíž svou biologickou matku.

12. These Boots Are Made for Stalking (Tyto boty jsou vyrobeny na pronásledování)
O Ezrovo znovushledání s Nicol se zajímají novináři a Aria neví, na čem je. Emily je jedním spratkem ze školy Addison oviněna ze sexuálního obtěžování a mrcha Addison se snaží Emily postavit proti Paige. Na policejí stanici se objevuje Jenna a přichází s historkou, že byla též obětí Noela Kahna. Všichni jsou kvůli Jenně ve střehu a právem. Spencer se vzdaluje své mámě a snaží se sehnat svou biologickou. V Endgame pokračuje Emily, která se chce dostat ven z problému s Addison.

13. Hold Your Piece (Drž se svého)
V Endgame je na řadě Hanna. Zažívá radost i z klamání z prezentování jejích šatů na senátorově dceři, je obviněna z toho, že návrh ukradla. Yvonne se dostala z komatu, je jí lépe. Toby už na nic nechce čekat a chce si Yvonne hned vzít, v nemocnici na lůžku. Marco vytáhne Spencer ven, aby zapomněla na svá trápení a podělí se s ní o svou minulost. Emily a Aria se rozhodnou sledovat Sydney Driscoll, aby se díky ní dostaly k Jenně. Caleb se snaží dostat na kobylku té stolní hře, než si Hanna zničí kariéru.

14. Power Play (Mocenská hra)
Spenceřin otec se vrací domů a povídá jí pravdu o její biologické mámě. Alison se rozhodla uměle přerušit těhotenství. Aria chápe situaci Nicole, ale Ezra ji ujišťuje, že ze zásnub rozhodně nesejde. Detektiv Marco Furey oznamuje Alison, že její manžel je mrtvý. Ve endgame je na řadě Alison, splní-li úkol, dostane nejen puzzlík, aby vyhrály, ale i pravdu o jejím dítěti. Paige se rozhoduje, zda přijmout lepší nabídku práce mimo Rosewood, nechce se stále cítit jako na střední škole. A.D. kontaktuje videochatem Ariu a má pro ní speciální úkol. Hanna a Spencer hledají informace o Mary Drake, dostávají se do domu pastora Teda, který jim později zodpoví jednu jejich otázku.

15. In the Eye Abides the Heart (V oku se odráží srdce)
Emily a Alison se pomalu srovnávají s jejich situací okolo dítěte, musí rozhodnout co bude dál. A.D. kontaktuje Ariu tváří v tvář. Za nepřítele považují Lucase, protože Charlese znal, prohledávají jeho byt a nacházejí komiks vytvořený právě Lucasem a Charlesem s velice nápadnou tematikou. Lucas zároveň prodává Hanninu firmu. Mary Drake kontaktuje Spencer zprávami ve vypité lahvi od vína. Marco zjišťuje, že Spencer musí být nějak zapletena do vraždy podvodníka Dunhilla. Hanna ukazuje Moně stolní hru, protože potřebuje pomoc. Rodiče Nicol chtějí, aby Ezra za nimi přijel, při té příležisti na letišti potkává Spencer a Wrena. Paige definitivně opouští Rosewood.

16. The Glove That Rocks the Cradle (Rukavice, které se houpou v kolébce)
Spencer je vyslýchána na policii, Furey se snaží dozvědět pravdu a Spencer zároveň pomoct. Emily vytváří pro její a Alisonino dítě krásný pokojíček. Ezra je do přípravy svatby zapálený, ale Aria je křečovitá kvůli spolupráci s A.D. Hanna se rozhodne získat pro Spencer usvědčující důkazy o Dunhillově smrti z hotelu, pomáhá ji Caleb. Vedoucí nakladatelství Ezrovy a Ariiny knihy se moc nelíbí, že nebude pokračování a happyend s Nicol. Spencer krade flashku s dokumentovaným svědectvím Lucase, Hanna si myslí, že on A.D. není, ale ostatní holky si myslí opak. Emily se bojí, že Alison z plánu společné péče o miminko vycouve.

17. Driving Miss Crazy (Řidič slečny šílené)
Ezra je stále zapálený do svatbu, ale Aria je stále duchem nepřítomná. Detektiv Furey přichází k Hanně a naznačuje, že s Calebem určitě zničili důkazy usvědčující Spencer. Hanna je přesvědčená, že hru musejí dohrat, jinak policie dostane další část Dunhillova (Rollinsova) těla a přiznává, že Moně o té hře řekla. V rodině Hastingových dojde k roztržce, A.D. nechá zaslat nahrávku pana Hastingse a Mary Drake o vraždě Jessicy - tím došlo ke ztrátě veškeré důvěry a rodiče se definitivně rozvedou. Mona pomáhá zjistit Emily, kdo je dárcem spermií a otcem Alisonina dítěte. Spencer se setkává se svou biologickou matkou Mary Drake a chtějí spolu utéct od toho všeho. Aria má kvůli spolupráci s A.D. noční můry. Ashley Marin má radost, že se Caleb a Hanna dali opět dohromady, jen nechápe proč. Caleb otevře své srdce, a tím Hannu vlastně žádá o ruku.

18. Choose or Lose (Vyberte nebo prohrajte)
Ani jedna z dívek nemá hezké ráno - přichází k nim domů policie s povolením k prohlídce, sebere jim všechny věci včetně mobilu a všechno tam prohledá. Detektiv Furey z případu odchází a předává ho detektivu Tannerové. Dívkám začíná 36hodinové odpočítávání, pokud se jedna k vraždě přizná, ostatní do vězení nepůjdou. Do města se vrací zarostlý Toby, který se pomalu ze smrti své ženy dostává. Za dívkami přichází Mona, která tvrdí, že Aria je členem A.D. týmu, o čemž se pak holky samy přesvědčí. Všechny dívky jsou předvolána na stanici, Tannerová jim předhodí důkazy o vraždě Archera Dunhilla, co na ně má. Caleb na naléhání prozradí Hannině mámě pravdu o tom, proč se na Hannu ptá policie a v jakém je zase maléru. Aria se omlouvá především Spencer, ale když A.D. zařídí, aby v noc vraždy byla Aria zaznamenána kamerami daleko odtud za rychlost, omluvu nepřijímá. Všechny holky si možný poslední večer svobody užívají v náruči svých blízkých. Aria se ke všemu, co provedla, přiznává Ezrovi. Konec odpočítávání a A.D. zařizuje vězení pro všechny. Ezra a Caleb nacházejí, u koho je schována stolní End Game.

19. Farewell, My Lovely (Sbohem, má krásko)
Tannerová chce ihned zatykač na holky. Aria má tělo Archera Dunhilla v kufru auta. Ezrovi se nelíbí, jak všichni Ariu za její chybu zavrhli. Mary Drake přepisuje svůj motel Lost Woods na Spencer a Alison. Emily má noční můru o Alison. Mona dostává vzkaz, aby se stavila na koláč tam, kde se tehdy měla sejít s Charlotte. Hanna a Caleb ji pronásledují. Spencer a Caleb prochází podzemní chodbou, kudy jim prchla Mona. Hanna ji nachází na kostelní věži, kde se dozvídá, kdo zabil Charlotte. Mona se opět zbláznila a holky ji za těchto okolností nepředvedou na policii. Hra končí, holky vyhrávají Dunhillovo tělo. Tannerová ale stále chce vraha ve vězení.

20. Til DeAth Do Us PArt (Dokud nÁs smrt nerozdělí)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.