Zápočtový týden 1. ZS NMgr.

16. prosince 2017 v 21:59 | Papája |  Já na vysoké škole
Tak se po dlouhé době zas hlásím. :D Je toho opravdu moc.
Teď v pátek jsem psala test z vývoje ekonomického myšlení, který jsem psala na 2. pokus a s nehorázným štěstím jsem dostala za 1. :D Trochu se stydím, ale hlavně, že už se to nebudu muset učit znova. :D

Příští týden nám začíná zápočtový týden - ten týden, kdy se zapisují zápočty za splněné podmínky předmětů, kdy se píší zápočtové testy nebo konají předtermíny zkoušek. :D No, teď je to luxus jako v prváku na bakaláři.

Rozhodla jsem se, že v pondělí nejdu do školy a využiji své první absence. Trochu mě to mrzí, ale co.... v úterý píšu 5 testů a aspoň něco se musím fakt pořádně naučit. Ve středu pak večer mám další test a to ze sociální psychologie a ve čtvrtek brzo ráno následuje další test a to z vývojové psychologie a k tomu ústní zkouška, pokud ten test dám. A v pátek odpoledne hezky další ústní zkouška tentokrát z lidských práv. Bude to krásný týden. :D

A to v neděli-zítra máme s Míšou 6leté výročí. :) Tak snad zas dostanu růži a pozvání na véču.

Super by bylo, kdybych to dala úúúúplně všechno, protože ... tramtadááá ... od ledna budu učit na ZŠ angličtinu. :D Ráno a dopoledne na ZŠ a odpoledne si budu jezdit na univerzitu. To jsem na sebe fakt zvědavá, jak to budu zvládat. :D To je tak, když můj přítel vozí autobusem děti na výlety a zrovna jede s nimi i zoufalý ředitel, který má povídavou. A ještě k tomu zástupkyni ředitele dělá moje třídní učitelka z 1. stupně, kterou jsem zbožňovala a vlastně díky ní jsem vždy chtěla být učitelkou. :D Takže v tom příštím napraném týdnu ve středu, kdy už budu po těch 5 testech, si půjdu vyzvednout učebnice, dokumenty, rozvrh a informace. :D Těšim se i bojím zároveň. :D Jáááj.

A ještě za zmínku stojí to, že na jednom předmětu jsem se přihlásila na dobrovolnou korekturu časopisu Krajánek, který vydávají v cizině pro děti českého původu. Už jsem zkorekturovala 3 články, a ta učitelka, co to zprostředkovává a dělala dřív, má ze mě radost. :)

Tak mi prosím držte palce, ať to nejen příští týden všechno hezky zvládnu. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 scratch games | E-mail | Web | 6. února 2018 v 6:21 | Reagovat

I understand what you want to share. Why nobody care this articel>?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.