Designy

52. design

20. srpna 2013 v 16:35 | Papája
Rozhodla jsem se pro nový design, který bude symbolizovat mě a to, co miluju. Nejspíš nepochopíte přesně, co myslím, ale k tomu se vyjadřovat nebudu. :D

Fotky jsou foceny z mého mobilního telefonu. A s celkovým desginem jsem velice spokojena. :)

Je pravda, že jsem na blogu neměla ještě nic tak osobního.

Snad se vám líbí. ;)

51. design

10. července 2013 v 19:17 | Papája
Minulý pro mě krásný design s PLL lhářkami tu byl už od mých narozenin, které byly na konci února. Chtělo to změnu, hlavně teda změnu barvy. Černá je sice super, ale trochu depresivní, posmutněla jako já občas poslední dobou. Je léto, tak jsem to chtěla oživit. Nevěděla jsem jak, až mi dnes moje mladší sestřička ukázala několik obrázků a když jsem ho, ten, co je v záhlaví, uviděla, hned jsem věděla, že se musí objevit na mém blogu. Udělala jsem k tomu jen popisky menu, obrázek trochu poupravila a letní design je na světě. Snad se líbí. :)

50. design

25. února 2013 v 19:53 | Papája
Tak po delší "vánoční" době zas nový design, no spíš jsem jen změnila záhlaví. :D

49. design

19. prosince 2012 v 19:21 | Papája
Konečně mám čas, tak přidávám vánoční design. Doufám, že se líbí :)

48. design

31. srpna 2012 v 10:29 | Papája
Ten minulý už tu byl přes 3 měsíce, teď jsem chtěla něco lehčího. Dost se mi líbil, ale v září už by to chtělo změnu. Takže sem s novým přicházím o poslední prázdninový den. :/ Narazila jsem na krásný obrázek a rozhodla se ho dát jako záhlaví. Udělala jsem i popisky menu. Jenom barva pozadí zůstala podobná jako byla před tím.


Snad se vám líbí alespoň trochu. Opravdu jsem chtěla mít teď jednodušší design a stejnou barvu přes celé pozadí. :)

Menší úprava menu

9. srpna 2012 v 15:45 | Papája
V Menu přibyly dva nadpisy - Deník, kam budu odkazovat na delší psaní z mého života a Status, který vám řekne, jestli tu zrovna právě jsem nebo ne, bude to většinou psáno jako otevírací doba.


Samozřejmě zůstávají i ostatní nadpisy
Menu - složky odkazující na to, co najdete na blogu
Online - rozděleno do dvou částí - kde můžete pro mě hlasovat, a kde si můžete zasoutěžit
Já - stručné informace o mě a blogu
Obrázek měsíce - k tomu není, co dodat
Kniha - autor a název knihy, která je právě rozečtená; můžete se inspirovat
SB - odkaz a ikonky hl. esbéček
a Anketa.

Přemýšlela jsem i nad novým designem, ale tenhle se mi líbí a říkám si, že tamten určitě nebude tak dobrý jako tenhle. Takže tu facebook-Avril ještě chvíli vydrží a počkám si s novým designem na začátek září.

47. design

23. května 2012 v 19:02 | Papája
Po dvou měsících jsem se rozhodla opět změnit kabát blogu. Inspirovala jsem se novým vzhledem profilu na sociální síti facebook. Tento vzhled osobně nemám, protože jsem vždycky spokojená s tím, na co jsem zvyklá.

Doufám, že se vám Avril-facebook vzhled líbí. :)
Já jsem spokojená, i když jsem chtěla z těch černobílých fotek udělat odkazy, ale nějak se mi to nepovedlo. Nevadí, nechám menu a bude to takhle taky stačit.

46. design

22. března 2012 v 15:49 | Papája
Předešlý design s Ariou (Lucy Hale) tu byl přes dva měsíce, ale mně se to zdálo jako věčnost. Určitě jsem chtěla změnu, ten předešlý byl černočervený, tak tenhle je fialovobílý a s nejnovější fotkou od Avril. No nejnovější, na začátku února byla focena pro březnové číslo australského časopisu. Je takový jednoduchý, popisky menu jsem nechala z minula, jiné zásadní kroky nebyly. Snad se líbí :)

45. design

14. ledna 2012 v 12:53 | Papája
Minulý design tu byl skoro již 3 měsíce. Stále se mi líbil, ale chtělo to už změnu. Inspiraci jsem našla v nových promo fotkách k PLL, které vlastně od předminulého pondělí znovu začali dávat. :)

Udělala jsem i nové popisky k menu, nemám již ale Photofiltre Studio X, takže popisky jsou okolo bíle oťupkované. Když jsem to ale uviděla poprvé, zalíbilo se mi to, je to takové stříbrně ozdobené jako jsou šaty Ariy. :) Mně se to líbí.

Ta fotka Lucy Hale je dokonalá, snad se líbí i vám. Ale Lucy nemusíte znát jen z Pretty Little Liars, ale i z filmu Vřískot 4 nebo seriálu Smetánka, který teď brzy odpoledne běží na Nově.

44. design

22. října 2011 v 12:59 | Papája
Po měsíci je tu nový design. Tenhle jednoduchý jsem měla připravený už dlouho, teď je pro něj asi ta pravá příležitost.

Né že by mě čtení hrooozně moc bavilo, ale když mám čas, tak určitě ráda popadnu pěknou knížku. Nyní nemám vůbec čas číst, co se mi líbí, čtu ty, které jsu z maturitního seznamu, i když ty také nejsou vůbec špatné, naštěstí. Teď mám rozečtené dvě - Petrolejové lampy a Farmu zvířat, tu první mám půjčenou od babičky a budu o ní psát odbornou práci na literaturu, tu druhou musím rychle přečíst, protože je ze školní knihovny a potřebují ji maturanti k maturitě, ale jinak si ji mohou sehnat jinde, že? Haha :D

Doufám, že se vám líbí. Opět jsem nechala popisky menu s Avril, protože barevně se opravdu hodí ke všemu. Hlavně se mi líbí to písmo a už nemám program, ve kterém jsem udělala průhledné pozadí. A moc se mi líbí ta modrá barva odkazů :)

43. design

22. září 2011 v 11:45 | Papája
Tak po dvaceti dnech je tu nový design. Jak někteří víte, tak jsem teď doma s nateklou "hubou", takže mám čas. Design je takový, nevím ... ale líbí se mi. Obrázek na záhlaví je z deviantart.com a znamená pro mě jeden pocit. Doufám, že se alespoň trošku líbí, není moc extra. Ale alespoň na chvíli ho sem dát musím.

42. design

2. září 2011 v 15:08 | Papája
Rozhodla jsem se dát sem na kratší dobu nový design.
Nastavila jsem ho včer,a ale nefungoval mi internet, abych dala o novém designu vědět.
Je od mého SB Pistácie (stejně tě mám zafixovanou jako Vickinku) :D.
Takže moc děkuju. Je opravdu krásnej.
Mně se to nezobrazuje asi dobře, ale to nevadí.
Nechala jsem popisky v menu stejné, pokud vám to nevadí.

Kdo by chtěla může se podívat na její další designy podobného typu.

41. design

8. srpna 2011 v 19:00 | Papája
Tak a po třech týdnech je tu nový design. Trvalo to trochu déle nastavit, protože mi vypadával internet. Ale už je to hotovo. V záhlaví je blend ze stránky ramies.net, která už ale nefunguje. Byla na ní úžasná grafika s plno lidmi. Pohrála jsem si s popisky do menu, ale opravdu nejdéle to trvalo nastavit. Je dost jednoduchej, ale doufám, že se vám líbí.

40. design

17. července 2011 v 19:31 | Papája
Tak je tu nový design. Chtěla jsem změnu - bez celebrit.
Jednu pochvalu už jsem dostala, tak doufám, že se líbí i ostatním. :))

39. design

14. června 2011 v 14:13 | Papája
Dnes, jak někteří víte, bude na ABC family premiéra 2. řady seriálu Pretty Little Liars. Po několika měsíčním čekání jsme se dočkali. Dokonce má dnes narozeniny Lucy Hale, představitelka Ariy. Na počest tu je nový design v záhlaví s promo fotkou. Jsem s ním moc spokojená, doufám, že vy taky.

38. design - narozeninový

10. května 2011 v 19:45 | Papája
VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!!!!
DNES SLAVÍ BLOG 4. NAROZENINY. JSEM HROZNĚ RÁDA... některé blogy se tohoto věku ani nedožijí.

Chtěla bych poděkovat mým eSBéčkům a úplně všem, co navštěvují tento blog. Ani nevíte, jakou radost mi udělá nějaký milý nebo na článek reagující komentář. Taky už jsem párkrát měla krizi, kdy mě blog tolik nebavil, ale opět jsem se vrátila.

A teď k designu. Tento design tu byl už jednou, ale v zelené barvě. Byl to jeden z těch, kterými jsem byla velmi nadšená. A nyní se i tematicky hodí. Doufám, že se líbí.

37. design

9. března 2011 v 19:23 | Papája
Tenhle rok mám docela mizernou náladu, potřebovala bych nějaké přášky na dodání energie do života. Potěšilo mě alespoň nové Avrilino album, z kterého je fotka záhlaví. Přijde mi, že ten obrázek vyjadřuje tajemno a opravdu její klidné písně. A myslím, že celý design vyjadřuje takový vnitřní klid, který bych potřebovala, žádné syté a výrazné barvy. Jinak písmo jsem změnila na Trebuchet MS. A omlouvám se za dlouhou neaktivitu.

36. design

14. února 2011 v 13:35 | Papája
Po měsíci měním design z Avril na Pretty Little Liars. Určitě víte, že jsem udělala novou podsekci jen o Pretty Little Liars jako před rokem a půl s Charmed. Každý týden v pondělí tento seriál dávají na ABC family, v úterý nebo ve středu je pak ke stažení na uloz.to.

papaja1.blog.cz

35. design

7. ledna 2011 v 18:20 | Papája
papaja1.blog.cz
Skoro 3 měsíce jsem tu měla design se seriálem Pretty Little Liars, který se opět v Americe začal vysílat 3. ledna a na internetu ho můžete sehnat s českými titulky. Takže Aria, Hanna, Spencer a Emily opět vedou v mém seriálovém světě :D. Kdo nezná, ať alespoň jeden díl shlédne.

Další "manií" která mě postihla je WTH ... WHAT THE HELL! Nový singl od Avril, který se objeví 8. března v jejím 4. CD Goodbye Lullaby. Vpravo můžete vidět fotku k tomuto singlu. Jinak jsem to moc extra neměnila.

Doufám, že se líbí. A omlouvám se všem, co chodí na můj blog a nemají rádi Avril.

34. design

16. října 2010 v 13:52 | Papája
Minulý design s Avril tu byl celkem 3 měsíce (bez 5 dnů), což je opravdu dlouhá doba a někomu, kdo můj blog často navštěvuje, se mohl zdát okoukaný.  Námětem nynějšího designu byl nový seriál, který mě velice okouzlil o prázdninách. Pokračování 1. série se bude na ABC vysílat až 3. ledna 2011. A protože se v Čechách nemůže Pretty Little Liars sledovat jinak než v angličtině s českými titulky, rozhodla jsem se v menu použít angličtinu. Jsou v něm lehká slova, která pokud neznáte, si lehce zapamatujete a obohatíte tím tak svoji slovní zásobu.

A taky jsem smazala stránku tohoto blogu na facebooku. Přišlo mi to úplně zbytečné a navíc tam bylo jen 9 lidí, takže bye-bye.

papaja1.blog.cz

33.design

21. července 2010 v 20:27 | Papája
Před pár dny jsem poprosila své SB Holly, jestli by mi neudělala design s Avril z photoshootu Inked. Vytvořila mi tento nádherný design, i úžasnou písničkou (má oblíbená) mě potěšila a krásným menu. Nenacházím slov, jak moc bych jí chtěla poděkovat. Hrozně moc se jí povedl, děkuju, děkuju, :-** děkuju. Bude zde určitě dlouhou dobu, je opravdu nádherný :)

za tento design znovu děkuji

Holly

náhled pod perexem

32. design

4. dubna 2010 v 20:18 | Papája
Tento photoshoot s Alyssou se mi hrozně líbí, od ní je můj nejoblíbenější. Chtěla jsem ho už dlouho použít na design blogu, ale nejsem moc zdatná grafička.

Požádala jsem moje úžasné SB Katku, která dělá opravdu úžasnou grafiku a taky má ráda Charmed. Udělala mi dva bledy, první mi posloužil k tvorbě zdroje a ten druhý jsem dala jako záhlaví. Jsou opravdu úžasné :))))), děkuji Ti moc :-***.
papaja1.blog.cz

31. design

8. března 2010 v 16:48 | Papája
Asi většina z vás si všimla, že tento blog už nějakou dobu částečně zanedbávám. Samozřejmě hlavím důvodem je škola - začínám dobře, až na dějepis (5) a matiku (4), takže se musím snažit šude, kde je to především potřeba. Tak jsem se rozhodla udělat design, který by tuto etapu blogu trochu představil.

30. design

1. února 2010 v 17:39 | Papája
rozhodovala jsem se mezi třemi krásnými obrázky s Avril,
nakonec jsem se rozhodlo pro tenhle
děsně mě štvalo to pitomý nahrávání obrázků,
ještě že už to mám za sebou

omlouvám se těm, kteří nemají Avril rádi,
na tomhle blogu mají smůlu

29.design

19. prosince 2009 v 16:25 | Papája
Tak už bylo na čase dát sem něco vánočního. Tak sem jako záhlaví zvolila obrázek oveček, který mi leží na disku už dlouho. No vánoční - spíš kvůli tomu bílému "sněhu".

28.design

29. října 2009 v 17:30 | Papája
S tímto designem jsem spokojená, více jak s minulým.
Chci znát Vaše názory ;-).

27.design

3. října 2009 v 19:39 | Papája
Zítra by to byly 2 měsíce, kdy by můj blog měl stejný design, nejspíš rekord.
Rozhodla jsem se udělat nový už dřív, ale bohužel jsem neměla žádné nápady, ale některým ostatním blogům se s designem nevyrovnám. Nakonec jsem narazila na obrázek a rozhodla jsem se ho proměnit v design.

pravým tlačítkem "Zobrazit obrázek" ho zvětšíte

představovala jsem si to trochu jinak, ale špatný to zas není

26.design

4. srpna 2009 v 12:59 | Papája
Tak půlka prázdnin je za námi a rozhodla jsem se, že sem dám další design - na srpen. Nic mě nenapadalo, a tak jsem zašla na blog Estel Erunámë, která dělá krásné designy. Začala jsem všechnu její tvorbu projíždět a našla jsem opravdu krásné. Nakonec jsem se rozhodla pro tento. Sice jsem se s nastavením docela poprala, ale nakonec je to všechno snad dobře nastavené. Také udělala dvě ikonky a banner. Moc krásný všechno. Chtěla bych jí moc poděkovat, že mi dovolila si ho dát na blog, určitě tu nebude krátkou dobu :-). Díky Estel :-*

25.design

30. června 2009 v 9:54 | Papája
Tento design jsem měla připravený už dlouho, ale s Rory jsem se nemohla rozloučit, a tak jsem čekala na tu pravou chvíli. Až budou oficiální prázdniny.

U Alyssy Milano ve photoshootech se mi líbila hrozně jedna fotka, přidala jsem trochu kontrastu a teď ji tu máme jako záhlaví.Taky jsem přidala přání k prázdninám, upravila nový komentář (barva bude jako okraj stránky) a v menu se zbavila Hodnocení blogů (důvod je jasný - nikdo se poslední dva měsíce nepřihlásil) a přesunula ho do rubriky Blog.

Bude tady asi celé letní prázdniny.

24.design

20. dubna 2009 v 17:17 | Papája
• Avrilka se mi už okoukala ... né kecám, chtěla jsem jen něco nového, nejdřív to začalo tak, že si udělám blend a nakonec z toho vzniklo to, co je teď jako záhlaví :-)
• zbavila jsem se toho menu vlevo, už mě nebavilo schánět obrázky, celebrity, písničky (stejně by byly od 6 interpretů, které poslouchám já a někdo třeba nemusí poslouchat to co já),
• a taky přibyla další rubrika Hodnocení blogu (k tomu není asi co dodat), leda kdyby někdo chtěl, tak ať se přihlásí, pokud tato rubrika nebude mít úspěch jako většina mích SON? tak jí smažu :-x

• jinak tenhle je takovej chudej, klidnej, předešlej se mi líbil víc

23.design

9. března 2009 v 22:26 | Papája
Jsou jarní prázdniny, a tak mě napadlo,
že když mám trošku času, můžu udělat design.

22.design

12. ledna 2009 v 20:09 | Papája
ak a po dlouhé době tu mám zase nový design,
napadl mě návrh na menu, a tak jsem k němu přidala i jiné záhlaví a barvy

Úprava menu

10. listopadu 2008 v 17:22 | Papája
Jak byla soutěž abychom napsali jaké funkce nám na blog.cz chybí, tak jsem napsala hned jako první "kdyby menu nemuselo být jenom ve sloupci, ale i po šířce záhlaví" - můj komentář je 465 tady. Takže mě vyslyšeli. Hurááá
Musela jsem zkusit nový horní box, a proto jsem upravila menu.
Ještě si s tím, ale nějak pohraju. Chtěla jsem změnit design, ale tenhle se mi prostě mocik líbí, tak jsem ho nechala.
Zdravím

21.design

5. října 2008 v 10:37 | Papája
včera večer jsem vytvořila nový design,
po dlouhé době jiné barvy než černé - Avril s růžovou

"Moc se mi líbí, doufám, že vám taky, a že tu nějakou tu dobu zůstane."
záhlaví (ta levá část) je vyrobena Alice ze sweet-blogu, tak dík
počítači jsem ho měla hrozně douho a moc se mi líbil

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

20.design

3. září 2008 v 9:30 | Papája
Takže na školním počítači jsem udělala ten design.
Chtěla jsem nějaký jednoduší.
Snad se vám líbí.
Kouknu se ještě doma, jestli to i tam funguje.
Oběhnu SB a mějte se


Free Image Hosting at www.ImageShack.us

19.design

22. července 2008 v 15:51 | Papája
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Menu, ...

18. července 2008 v 20:28 | Papája
Udělala jsem nové menší menu a některé rubriky vložila do rozcestníků, menu jsem se pokoušela udělat jinak - pod záhlavím, po šířce stránky v mottu; ale pro blog.cz je prostě 225 znaků 6 slov a 5 odkazů :-(((
Taky jsem zkusila udělat nový design s Avril, ale ten se mi vůbec nepovedl, tak jsem sem zase vrátila tenhle s Kaley Cuoco
Takže je akorát nové menu
Vůbec nemám nápady na vylepšení blogu designu, asi si zase někomu řeknu, ale menu budu vymýšlet
tak se mějte hezky

18.design

4. července 2008 v 17:46 | Papája
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

17.design

15. června 2008 v 14:15 | Papája
s Rachel Bilson

16.design

31. května 2008 v 10:47 | Papája
nový design s tématikou Cold case
 
 

Reklama