filmy

Výměna

24. července 2009 v 15:28 | Papája
Christine Collins (Angelina Jolie) žije sama se svým devítiletým synem Walterem v Los Angeles v roce 1928. Má fajn práci, a když přijde pozdě domů svého syna doma nenajde. Jde ho hledat a volá policii. Policie přijde až když bude syn nezvěstný 24 hodin. Celý stát pak hledá malého Waltera Collinse (Gattlin Griffith) do 5 měsíců bezúspěšně. Waltera (Devon Conti) najdou a policie ho předává šťastné matce na nádraží před zraky mnoha novinářů. Chlapec, kterého našli, ale nebyl její Walter. Policisté tvrdí, že ano, že jen vypadá jinak po tom, co prožil. Christine si ale jistá je. Walter měřil mnohem víc, neměl obřízku, ve škole neví, kde před tím seděl a učitelka ho nepoznává. I zubař tvrdí, že to není on. I přes tyto důkazy nikdo z policie Christine nevěří. Christine si ale jde za svou pravdou a svého syna se snaží najít, a tím se dostane do velkých potíží.

ke stažení zde

Dalšími herci jsou Jason Butler Harner (Gordon Northcott), Michael Kelly (detekriv Lester Ybarra), Jeffrey Donovan (kapitán J.J. Jones), Eddie Elderson (Sanford Clark), John Malkovich (Reverend Gustav Briegleb), Colm Feore (šéf James David) a mnohé další

Válka nevěst

23. července 2009 v 11:35 | Papája
Dvě nejlepší kamarádky Liv (Kate Hudson, malá Zoe O´Grady) a Emma (Anne Hathaway, malá Shannon Ferber) se kamarádí už od dětství. Blonďatá Liv je teď skvělá právnička, světu se ukazuje jako tvrdá žena, která si nic nepřipustí k srdci, kromě svého miláčka Daniela (Steve Howey). Hnědovlasá Emma je teď nejoblíbenější učitelka na škole, ale ta si zase nechá všechno líbit. Jednoho dne najde Liv u Daniela ve skříni malou krabičku, tuší, že to je zásnubní prsten. Emmu pak požádá její Fletcher o ruku. Uběhl týden a Liv ještě není zasnubená. Jde k Danielovi do práce, a tam mu řekne, jestli si ho chce vzít. Nakonec jsou obě zasnoubené a obě se chtějí vdát v Hotelu Plaza, což byl vždy jejich sen. Najmuli si nejžádanější organizátorku svateb Marion St.Claire (Candice Bergen). Omylem je objednala na stejné datum. Ony se pak musí rozhodnout, která z nich se svatby v Hotelu Plaza vzdá, protože další volný termín je až za tři roky. A tím začíná válka mezi nevěstami Liv a Emmou.

ke stažení zde

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů

19. července 2009 v 9:55 | Papája
Mamut Manny čeká s Ellie miminko. Diego je chce opustit a Sidovi vysvětluje, že to bude jen jejich (Mannyho a Ellie) dítě. Sid je zklamaný a hledá si novou rodinu. Propadne se do podzemní jeskyně, kde najde tři velká opuštěná vejce. Vezme si je a začne se o ně starat jako jejich máma. Manny mu nakazuje, aby je ihned vrátil. Nejsou jeho a někdo je bude schánět. Druhý den se Sid probudí a zjistí, že se z nich vylíhli tři krásní roztomilí dinosauříci. Sid je pustí na dětské hřiště, které Manny postavil pro jeho škvrně. Do něj vtrhnou i další mláďata a celé ho zničí. Many je rozlobený, ale není jediný. Na zemský povrch přichází rozlobená dinousařice, která hledá své děti. Sid je svým tělem chrání, ale ona si je odnese i se Sidem. Manny, těhotná Ellie, vysílený Diego a Eddie s Crashem se vydávají do podzemního světa dinosaurů, aby Sida zachránili. Na cestě potkávají dobrodružného a šíleného Bucka, který jim pomůže Sida najít.

Táta na plný úvazek

13. července 2009 v 13:35 | Papája
Jersey Girl

Oliver Trinke (Ben Affleck) je mladý muž, který má výborně placenou práci, parádní byt, krásnou manželku Gertie (Jennifer Lopez) a dítě na cestě. Tento ideální život se zhroutí v jeden okamžik se slovy "ztratili jsme ji". Porod Gertrudě kvůli dosud nezjištěné nemoci způsobil krvácení do mozku a ona po dlouhé noci opustila nejen svého manžela, ale i svou zdravou a krásnou čerstvě narozenou dceru. Ollie se teď musí rozhodnout jestli dá přednost své úžasné a vysněné práci nebo své dceři Gertie (Raquel Castro), která je velice podobná své matce. K tomu mu pomůže nejen jeho otec Bart (George Carlin) a studentka Maya (Liv Tyler) na brigádě ve videopůjčovně, ale i sám Will Smith.

Prokletí domu slunečnic

3. června 2009 v 10:24 | Papája
The Messengers

zde ke stažení

Hlavní hrdinkou je nám známá Kristen Stewart.
Mladá Jessica se z finančních důvodů stěhuje s rodiči a malým bratříčkem Benem do malého domku s poli v jednom malém městečku. Je zde úrodná půda, takže se zde dá dobře pěstovat slunečnice. Toho se ujme její táta Roy (Dylan McDermott). Máma Denise (Penelope Ann Miller) je doma a stará se o dvouročního Bena (Evan a Theodore Turner), ale s dcerou nemá moc dobrý vztah, potom co opilá Jess nabourala s Benem, a Ben tehdy skončil v nemocnici. Na konci bude hrát velkou roli tátův spolupracovník na poli Burwell (John Corbett).

Jess se snaží se zabydlet, ale to jí neumožňují duchové a historie domu, kterou vidí, a která se přemítá do přítomnosti. Její bráška nemá strach, vidí něco nového, co nikdy neviděl a nemá z toho rozum, ale vidí je taky. Rodiče Jessice nevěří, a není nikdo, kdo by jí to, co vidí, potvrdil.

Juno

1. dubna 2009 v 17:54 | Papája
• Originální název: Juno
• Můj komentář: tenhle film se mi fakt líbil, ikdyž tam nehráli žádní moc slavní herci, a ikdyž jsem čekala, že to dopadne jinak
• Moje nej postavy: Vanessa, Juno

• Film začíná tím jak si 16-tiletá Juno MacGuff (Ellen Page) dělá třetí těhotenský test. Zjišťuje že je se svým kamarádem Paulie Bleekerem (Michael Cera) těhotná. Juno bere svůj stav s nadhledem a v pohodě. Vše řekne rodičům Macovi (J.K.Simmons) a nevlastní mámě Brendě (Allison Janney), kteří jí se vším pomáhají. Juno chce jít na potrat, ale rozhodne se pro to, dát dítě k adopci. Se svou kamarádkou Leah (Olivia Thirlby) najde bohatý pár Vanessu (Jennifer Garner) a Marka (Jason Bateman) Loringovi. Vanessa touží po dítě už 5 let a je hrozně šťastná, že bude mít miminko. Juno je chodí navštěvovat, teda spíš hezkého skladatele Marka, mají hodně společného.

• Pokud chcete znát konec, můžete si film stáhnout na uloz.to, (ale musí mít kolem 700 MB jinak to není celý film).

Ďáblova lest

13. března 2009 v 16:27 | Papája
Nedávno dávali na ČT1 třídílný film Ďáblova lest.
Policejní komisař Sumara (Jiří Dvořák) s novou kolegyní Šímovou (Anna Geislerová) řeší problém studentky Evy, která byla unesena a nalezení mrtvého mladého studenta, oba měli na čele tři šestky. Znalec historie, Runa, jim pomáhá k vyřešení této záhady, se kterou má hodně společné sám ďábel.

můžete si ho tady stáhnout

soubor: zip
film: WMA, WMV

Mě se moc líbil, nezvyklý příběh a zajímavý postup vyřešení.

Mamma Mia!

14. listopadu 2008 v 19:43 | Papája
Film se mi moc líbil, určitě se na něj podívejte.

Celý děj se odehrává na ostrově Kalokairi s doprovodem písniček od skupiny ABBA.

20-ti letá Sophie Sheridan (Amanda Seyfried) se bude vdávat. Chce aby ji odvedl k oltáři otec. Jenže svého otce nezná. Ani sama Donna (Meryl Streep), její máma nemá ponětí, kdo je její opravdový otec. Z maminčina deníku Sophie zjistí, že v době kdy maminka otěhotněla, měla vztah se třemi muži - Sam Carmichael (Pierce Brosnan), Harry Bright (Colin Firth) a Bill Anderson (Stellan Skarsgard). Každý z nich by mohl být jejím otcem.
Sophie jim pošle dopisy, aby přijeli na její svatbu, Donna nic netuší, a je hrozně vyděšená, když všechny tři najde ve svém starém kozím chlívku. Co tu dělají? Proč tu jsou? Proč tak najednou? A proč všichni tři?

A co když je to pravda?

17. července 2008 v 9:12 | Papája
Just Like Heaven
Romantická duchařská komedie se smutnými podtóny A co když je to pravda? připomíná svým námětem velmi úspěšný snímekDuch (1990, FP 1/92). Byla natočena podle bestselleru francouzského spisovatele Marca Levyho, vydaného u nás pod krkolomným titulem Jste zřejmě jediný člověk na světě, se kterým mohu sdílet své tajemství. Český název filmu je vlastně překladem původního titulu knihy, zatímco anglický znamená v překladu Jako v nebi.

Jdi za svým srdcem

16. července 2008 v 11:32 | Papája
Where the Heart Is
Romantický film USA (2000). Mladičká Novalee je nezaměstnaná, prakticky nic neumí a v kapse má necelých 6 dolarů. Navíc ji opustil přítel a otec jejího ještě nenarozeného dítěte a zdá se, že její beznadějný osud je zpečetěn. Hrají: N. Portmanová, A. Juddová, S. Channingová a další. Režie M. Williams (115 min)
 
 

Reklama