filmy

Válka nevěst

23. července 2009 v 11:35 | Papája
Dvě nejlepší kamarádky Liv (Kate Hudson, malá Zoe O´Grady) a Emma (Anne Hathaway, malá Shannon Ferber) se kamarádí už od dětství. Blonďatá Liv je teď skvělá právnička, světu se ukazuje jako tvrdá žena, která si nic nepřipustí k srdci, kromě svého miláčka Daniela (Steve Howey). Hnědovlasá Emma je teď nejoblíbenější učitelka na škole, ale ta si zase nechá všechno líbit. Jednoho dne najde Liv u Daniela ve skříni malou krabičku, tuší, že to je zásnubní prsten. Emmu pak požádá její Fletcher o ruku. Uběhl týden a Liv ještě není zasnubená. Jde k Danielovi do práce, a tam mu řekne, jestli si ho chce vzít. Nakonec jsou obě zasnoubené a obě se chtějí vdát v Hotelu Plaza, což byl vždy jejich sen. Najmuli si nejžádanější organizátorku svateb Marion St.Claire (Candice Bergen). Omylem je objednala na stejné datum. Ony se pak musí rozhodnout, která z nich se svatby v Hotelu Plaza vzdá, protože další volný termín je až za tři roky. A tím začíná válka mezi nevěstami Liv a Emmou.

ke stažení zde

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů

19. července 2009 v 9:55 | Papája
Mamut Manny čeká s Ellie miminko. Diego je chce opustit a Sidovi vysvětluje, že to bude jen jejich (Mannyho a Ellie) dítě. Sid je zklamaný a hledá si novou rodinu. Propadne se do podzemní jeskyně, kde najde tři velká opuštěná vejce. Vezme si je a začne se o ně starat jako jejich máma. Manny mu nakazuje, aby je ihned vrátil. Nejsou jeho a někdo je bude schánět. Druhý den se Sid probudí a zjistí, že se z nich vylíhli tři krásní roztomilí dinosauříci. Sid je pustí na dětské hřiště, které Manny postavil pro jeho škvrně. Do něj vtrhnou i další mláďata a celé ho zničí. Many je rozlobený, ale není jediný. Na zemský povrch přichází rozlobená dinousařice, která hledá své děti. Sid je svým tělem chrání, ale ona si je odnese i se Sidem. Manny, těhotná Ellie, vysílený Diego a Eddie s Crashem se vydávají do podzemního světa dinosaurů, aby Sida zachránili. Na cestě potkávají dobrodružného a šíleného Bucka, který jim pomůže Sida najít.

Táta na plný úvazek

13. července 2009 v 13:35 | Papája
Jersey Girl

Oliver Trinke (Ben Affleck) je mladý muž, který má výborně placenou práci, parádní byt, krásnou manželku Gertie (Jennifer Lopez) a dítě na cestě. Tento ideální život se zhroutí v jeden okamžik se slovy "ztratili jsme ji". Porod Gertrudě kvůli dosud nezjištěné nemoci způsobil krvácení do mozku a ona po dlouhé noci opustila nejen svého manžela, ale i svou zdravou a krásnou čerstvě narozenou dceru. Ollie se teď musí rozhodnout jestli dá přednost své úžasné a vysněné práci nebo své dceři Gertie (Raquel Castro), která je velice podobná své matce. K tomu mu pomůže nejen jeho otec Bart (George Carlin) a studentka Maya (Liv Tyler) na brigádě ve videopůjčovně, ale i sám Will Smith.

Prokletí domu slunečnic

3. června 2009 v 10:24 | Papája
The Messengers

zde ke stažení

Hlavní hrdinkou je nám známá Kristen Stewart.
Mladá Jessica se z finančních důvodů stěhuje s rodiči a malým bratříčkem Benem do malého domku s poli v jednom malém městečku. Je zde úrodná půda, takže se zde dá dobře pěstovat slunečnice. Toho se ujme její táta Roy (Dylan McDermott). Máma Denise (Penelope Ann Miller) je doma a stará se o dvouročního Bena (Evan a Theodore Turner), ale s dcerou nemá moc dobrý vztah, potom co opilá Jess nabourala s Benem, a Ben tehdy skončil v nemocnici. Na konci bude hrát velkou roli tátův spolupracovník na poli Burwell (John Corbett).

Jess se snaží se zabydlet, ale to jí neumožňují duchové a historie domu, kterou vidí, a která se přemítá do přítomnosti. Její bráška nemá strach, vidí něco nového, co nikdy neviděl a nemá z toho rozum, ale vidí je taky. Rodiče Jessice nevěří, a není nikdo, kdo by jí to, co vidí, potvrdil.

Juno

1. dubna 2009 v 17:54 | Papája
• Originální název: Juno
• Můj komentář: tenhle film se mi fakt líbil, ikdyž tam nehráli žádní moc slavní herci, a ikdyž jsem čekala, že to dopadne jinak
• Moje nej postavy: Vanessa, Juno

• Film začíná tím jak si 16-tiletá Juno MacGuff (Ellen Page) dělá třetí těhotenský test. Zjišťuje že je se svým kamarádem Paulie Bleekerem (Michael Cera) těhotná. Juno bere svůj stav s nadhledem a v pohodě. Vše řekne rodičům Macovi (J.K.Simmons) a nevlastní mámě Brendě (Allison Janney), kteří jí se vším pomáhají. Juno chce jít na potrat, ale rozhodne se pro to, dát dítě k adopci. Se svou kamarádkou Leah (Olivia Thirlby) najde bohatý pár Vanessu (Jennifer Garner) a Marka (Jason Bateman) Loringovi. Vanessa touží po dítě už 5 let a je hrozně šťastná, že bude mít miminko. Juno je chodí navštěvovat, teda spíš hezkého skladatele Marka, mají hodně společného.

• Pokud chcete znát konec, můžete si film stáhnout na uloz.to, (ale musí mít kolem 700 MB jinak to není celý film).

Ďáblova lest

13. března 2009 v 16:27 | Papája
Nedávno dávali na ČT1 třídílný film Ďáblova lest.
Policejní komisař Sumara (Jiří Dvořák) s novou kolegyní Šímovou (Anna Geislerová) řeší problém studentky Evy, která byla unesena a nalezení mrtvého mladého studenta, oba měli na čele tři šestky. Znalec historie, Runa, jim pomáhá k vyřešení této záhady, se kterou má hodně společné sám ďábel.

můžete si ho tady stáhnout

soubor: zip
film: WMA, WMV

Mě se moc líbil, nezvyklý příběh a zajímavý postup vyřešení.

Mamma Mia!

14. listopadu 2008 v 19:43 | Papája
Film se mi moc líbil, určitě se na něj podívejte.

Celý děj se odehrává na ostrově Kalokairi s doprovodem písniček od skupiny ABBA.

20-ti letá Sophie Sheridan (Amanda Seyfried) se bude vdávat. Chce aby ji odvedl k oltáři otec. Jenže svého otce nezná. Ani sama Donna (Meryl Streep), její máma nemá ponětí, kdo je její opravdový otec. Z maminčina deníku Sophie zjistí, že v době kdy maminka otěhotněla, měla vztah se třemi muži - Sam Carmichael (Pierce Brosnan), Harry Bright (Colin Firth) a Bill Anderson (Stellan Skarsgard). Každý z nich by mohl být jejím otcem.
Sophie jim pošle dopisy, aby přijeli na její svatbu, Donna nic netuší, a je hrozně vyděšená, když všechny tři najde ve svém starém kozím chlívku. Co tu dělají? Proč tu jsou? Proč tak najednou? A proč všichni tři?

A co když je to pravda?

17. července 2008 v 9:12 | Papája
Just Like Heaven
Romantická duchařská komedie se smutnými podtóny A co když je to pravda? připomíná svým námětem velmi úspěšný snímekDuch (1990, FP 1/92). Byla natočena podle bestselleru francouzského spisovatele Marca Levyho, vydaného u nás pod krkolomným titulem Jste zřejmě jediný člověk na světě, se kterým mohu sdílet své tajemství. Český název filmu je vlastně překladem původního titulu knihy, zatímco anglický znamená v překladu Jako v nebi.

Jdi za svým srdcem

16. července 2008 v 11:32 | Papája
Where the Heart Is
Romantický film USA (2000). Mladičká Novalee je nezaměstnaná, prakticky nic neumí a v kapse má necelých 6 dolarů. Navíc ji opustil přítel a otec jejího ještě nenarozeného dítěte a zdá se, že její beznadějný osud je zpečetěn. Hrají: N. Portmanová, A. Juddová, S. Channingová a další. Režie M. Williams (115 min)
 
 

Reklama