Kecy

10. narozeniny blogu

10. května 2017 v 19:01 | Papája
Nemůžu tomu uvěřit, ale přesně před 10 lety jsem založila tento blog. Prošel se mnou dobrem i zlem, radostí i nutností, a nikdy jsem se na něj nevybodla. Byl tu vždy se mnou, když jsem ho k něčemu potřebovala. A doufám, že tu se mnou dál bude, jako mu to přeju každý rok.

Blogu, všechno nejlepší k 10. narozeninám :-*

9. narozeniny blogu

10. května 2016 v 16:55 | Papája
Zdarec

opět se ozývám a to jen z jednoho prostého důvodu. :D Tento blog dnes slaví už 9. narozeniny a jsem fakt ráda, že ho pořád mám. :) Ten čas hrozně letí. Užívejte dne a svého mládí.

Všechno nejlepší, blogu.

Veselé Vánoce 2015

21. prosince 2015 v 13:02 | Papája
Na letošní Štědrý den se hodně těším. Tentokrát jsem na dárky, které jsem koupila druhým, obzvlášť pyšná. Všechny jsem měla vlastně skoro týden před rozdáváním a i zabalené. Stály mě teda skoro celé mimořádné stipendium, které dostanu 25. 12., za pomoc ve fonetickém projektu. Míšu to stálo víc tak do 10 000, což je hrůza. Ale když si člověk vymyslí domácího mazlíčka jako dárek, musí s tím počítat.
Moc se mi líbí, jaké je letos teplo, nosím podzimní bundu a ještě většinou rozepnutou. :D Asi mi nebude vadit, když tentokrát nebude sníh.

Už mám splněnu většinu zápočtů a jednu zkoušku (ta byla za 1 - fraška - opisování).
Ale teď když mám volno, tak se mi stejně do ničeho nechce. Ještě musím sesmolit jednu 5stránkovou seminární práci na současnou etiku a doufat, že všechno zvládnu, abych nemusela prodlužovat studium - letňáku se moc nebojím, tam mám snad jen 4 předměty, těžký je jen jeden. A ještě jsem tak úplně ani nezačala psát bakalářku a učení na státnice, které určitě není od věci, mě minule asi velkým obloukem. :/ Příští rok pro mě bude dost plný nervozity, stresu, strachu. Ale snad při mě budou stát všichni svatí a pomohou mi k úspěšnému dokončení bakalářského studia.
17. prosince jsme s Míšou slavili výročí - 4 roky od seznámení a našeho vztahu ♥ - dostala jsem od něj nejkrásnější rudou růži, jakou jsem kdy viděla, a byli jsme na večeři ve Vinném dvoře - Míša si dal pizzu Michellino a já pstruha na másle s pečenými brambory. :) Jsem na nás pyšná. Miluju ho.

-A je odhalen

12. srpna 2015 v 15:07 | Papája

Aspoň tedy doufám. :D
Teď jsem přijela z práce a stáhla díl 6x10 a jen aktualizuji dvě stránky, na které se zobrazí české titulky. Nesmím na FB, ani na žádné weby, blogy s tematikou PLL jinak bych přišla o překvápko. Teď mi dochází, že si nesmím přečíst ani blogové emaily, protože by teoreticky někdo mohl tolik očekávanou epizodu zhlédnout anglicky a prozradit mi to zde v komentářích. :D No, jsem napnutá jak kšany. Doufám, že mě Marlene nezklame.

8. narozeniny blogu

10. května 2015 v 17:24 | Papája
10. květen je ten den, kdy jednou za rok od roku 2007 slaví tento blog své narozeniny. V roce 2009 i 2010 jsem na ně nějak pozapomněla, ale blog je i tak sám slavil. :D A opravdu, na den před 8 lety jsem si založila tento blog. Byl tu se mnou pořád, i když jsem ho dávala na jinou kolej. Dospíval stejně jako já. Občas jsem si říkala, jaké to bude, až sem budu psát ve 20 a více letech, ale zatím v tom nevidím takový rozdíl. Myslím, že to teprve přijde. :D
Nyní na blog nemám moc čas, ani občas chuť. Přidávám víceméně jen nějakou zajímavost, návštěvnost a oblíbenou písničku, aby to tu nebylo úplně pusté, ale pravidelně akualizace o epizodách Pretty Little Liars. Nikdy tento blog neměl velkou návštěvnost, je fajn, že vůbec někdo přijde, a blog nezruším, protože je prostě můj. Má dlouhou historii, psala jsem se zde o svých zážitcích, přes nic jiného než blog si na ně detailněji nevzpomenu. A detaily jsou z kdovíjakého důvodu pro mě důlažité. Zajímalo by mě, kolik času jsem zde strávila, a jelikož nemám vůbec představivost ohledně množství, netroufám si ani odhadovat. Už skoro dva roky je tu tento design, s kterým se prostě nedokážu rozloučit. Obrázky na něm jsou mému srdci tak blízko, že prostě nejde změnit ho, a přitom jsem tvorbu designů měla tak ráda.

Tak jako při oslavě 6. narozenin jsem očekávala maturitu, teď očekávám další mé již 4. zkouškové období na vysoké škole. Až dopíši tenhle článek, půjdu dočíst knihu Pan amanuensis na venku a ještě dalších 5 knih do zkoušky 28. května, a příští čtvrtek a pátek budu psát test jako 2 jediné v zápočtovém týdnu. Pak nastanou jen zkoušky a testy a já budu doufat, že získám všechny potřebné kredity, včetně těch 5 ze syntaxe. :D Držte mi palce!!!!!

Přeji mnoho lásky, zdraví a štěstí blogu, i vám :)

Duben 2015

16. dubna 2015 v 22:09 | Papája
Ahoj,
už jsem o sobě zase nedala víc jak měsíc vědět. Omlouvám se. Je toho plno.
Pretty Little Liars - -A musí být nějaký příbuzný Jasona a Alison, tak přece jen je to Charles DiLaurentis, utajovaný sourozenec, na kterého si nepamatuje ani Jason, protože přece z jeho dětství nejsou žádné fotky (aby zapomněli na Charlieho). Dobrá teorie je, že to byl ten klaun ze 4. série. Fakt už se těším na 6.
Ve škole se pomalu a jistě zase začínají psát testy a já se dnes dozvěděla, že jsem dala na 2. pokus 1. test ze syntaxe (opakovala jsem jen jednu část) :D fakt jsem to nečekala, ale prostě jo!!! Je to tam! Zatím můžu být v klidu. :) Je to ten nejtěžší předmět z mého oboru studia. Ale ještě není rozhodně vyhráno. Je třeba ještě splnit 1 test a pak zkoušku. Ale to e až za dlouho. Taky musím někdy brzy zpracovat seminárku a esej a pak už se "jen" učit.
A zanedlouho budu snad dělat na projektu z češtiny za nějaké stipendium.
Už se nebojím jezdit (jako spolujezdec) na motorce. Po třech letech Míšovi už asi fakt hodně důvěřuju a nebojím se. Tak už se ptám, kdy zas někam pojedem. To je u mě velký a fakt nečekaný posun. :D
Nachomýtla jsem se k dobrovolnickým činnostem, dnes jsem byla na organizaci.
PLL se teď nevysílá, tak jsem zas začala pokračovat ve sledování Once Upon a Time, 2. část 4. série. Je mi líto Reginy, do jaké situace se to dostala.

Tak to byly takové moje výkřiky :D
Všechny zdravím, užívejte života ;)

Vánoce, Vánoce přicházejí

30. listopadu 2014 v 15:22 | Papája
Ahóóój, po dlouhé době se opět ozývám. Je to se mnou hrozné, vím a omlouvám se.

Dnes je již první adventní neděle. Plno lidí začíná s úklidem nebo nakupováním dárků, někdo už má dárky nakoupené i zabalené, někdo vše opět nechá na 23. prosince. Nezapomeňte, že Vánoce mají být svátky klidu a pohody, takže se hlavně moc nestresujte. Pečení cukroví můžete také omezit či úplně vynechat, protože určitě každý z nás má plno příbuzných, babiček, co pečou jak diví a pak se toho zbytečně přespříliš a schovává se to na pozdější měsíce. Navíc si určitě chceme všichni udržet kondičku a nepřibrat ty 2, 3 kila (které se mi po minulých Vánocích mimochodem nepodařilo shodit).

Já osobně nepeču a uklízím jako každý týden, jelikož prostě ještě nemám svou vlastní domácnost. :D Dárky mám nakoupené pouze tři, pro mého přítele a pro bráchu se ségrou. Už teď jsem ale dala za dárky přes 800 Kč. Takže ještě musím vymyslet něco rodičům a pak něco Míšově rodině. Nenadhodili byste, prosím, nějaké nápady, návrhy nebo třeba vaše vymyšlené či již pořízené dárky? Někdy příští týden pojedeme s Míšou do Letňan, tak tam snad pořídíme zbytek, Míša totiž nemá asi vůbec nic. :D

Jinak mě teď jedna z babiček nahání, abych si koupila voňavku, dala ji jí a ona mi ji zaplatí a zabalí, dá pod stromeček a já budu dělat "jéééé, já jsem hrozně překvapená". Tohle fakt nechápu. Tenkrát chtěla, abych si třeba koupila nějaké hezké prádýlko a pak to tam jako před všema vytahovala, wtf. Kdyby dala nějaké přáníčko, do něj peníze a pak jen popřála Veselé Vánoce. Je mi 20 let. Mým sourozencům o Vánocích bude 15 a 12. Už nejsme malé děti. Souhlasíte se mnou?

Jinak se už těším na sladkosti od Mikuláše, budu znít asi nezdvořile, ale nechci žádné adventní kalendáře a mikuláše z polské čokolády. Co třeba takhle všechno od kinder? :D

Přeji všem Šťastné a Veselé

Facebook a videa zamrzají

4. listopadu 2014 v 21:17 | Papája
Chtěla bych se s vámi podělit o docela nepříjemnou záležitost, která mě sužuje asi poslední tři týdny. Není to opravdu nic závažného, jsem si toho silně vědoma. Ale neuvěřitelně mě to s***. :D Pro nás počítačové děti je návštěva sociálních sítí facebook a youtube už asi každodenní záležitostí. Zničehonic se mi obě tyto stránky sekají. Facebook skoro pokaždé, když mi někdo píše zprávu, vlastně vždy když mám vyskočené chatovací okénko, zamrzne. Takže třeba vidím i půlku věty "Michal píše...".
V životě jsem si s mnoha lidmi nepsala, jak se mám, co dělám, většinou to bývalo jen výjimečně. Já sama se nikdy nechtěla vnucovat a po první větě "ahoj, jak se máš?" jsem už nevěděla jak dál reagovat, takže jsem první krok přenechala ostatním, kteří se překvapivě neozývali. :D Od té doby, co jsem s Ním, se facebook pro mě stal každodenní záležitostí, během školy ve všední dny to je vlastně jediná šance, jak být společně bezplatně v kontaktu, teď když je na koleji. Tak se mi nedivte, jak mě to štve.
Abych si přečetla další zprávu, musím facebook vypnout křížkem a pak zase zapnout, ani F5 či načtení stránky znovu nepomáhá.

Dál je to potom u videí - youtube, i ta některá, co odkazují na facebooku. Přitom ta videa přímo na facebooku vložena jdou. Celá stránka nebo přímo celý prohlížeč zamrzne, nejde ani vypnout křížkem. Používám Google Chrome, zkoušela jsem to i na jiných - Mozilla Firefox se mi seká, takže s tou mám smůlu, a Internet Explorer :D ano, slyšíte dobře chvíli šel, ale chvílema se zas objevují stejné příznaky té choroby.

Hledala jsem na internetu pomoc snad všude možně. Všechny playery jsem si aktualizovala, určité pluginy zakázala, očistila počítač od virů. Kupříkladu včera a dnes ráno mi to šlo v pohodě a najednou zase ouvej. Ještě že mám aspoň ten chytrý telefon, na kterém mi to naštěstí funguje. Sice to trvá tak trojnásobnou dobu než to všechno naklikám, ale aspoň mi žádná zpráva a neujde. Co ale potom, když videa pro telefony nejsou přístupná? Hm :D haha. Mám smolíka.

Držte palce, ať mi to zas všechno funguje jak má, nebo mi nějak pomozte najít řešení. Děkuji a mějte se blaze

VŠE JE OK. PROBLÉM JE VYŘEŠEN. :)

Den poté, co jsem uveřejnila článek, mi můj milý brácha poradil, abych si stáhla nějaký čistič nepotřebných věcí v PC (různých pamětí, historií, ...). On na svém tabletu použil Clean Master a já si stáhla Clean Master pro PC (ano, zadala jsem do počítače Clean Master pro počítač) a stáhla si první program, který mi projel. Nechápu, že mě to nenapadlo dřív a samotnou. :D Přitom jsem počítač čistila takhle mému příteli. Pročistila jsem počítač a odstranila 0,2 GB nepotřebných věcí a voalá :D vše běží tak jak má. Žádné zamrzání facebooku, správné spouštění videí, dokonce i osadnici.happz.cz mi fungují bez vyskakování okna, že něco selhalo. Chtěla bych moc poděkovat svému bráškovi, ale i Belle, která se mi snažila jako jediná v komentářích aspoň trochu pomoci. :) Děkuji.

HEHE, SMŮLA.

Tak jo. Potom, co jsem zaktualizovala tento článek radostnou zprávou, asi po dvou dnech se vše vrátilo zpátky - videa zas nejdou, facebook se seká. Ani Clean Master tomu nepomohl. Problému jsem se zbavila tím, že jsem odintalovala prohlížeč Google Chrome a nainstalovala jsem si nový s názvem Opera. Jsem teď mnohem spokojenější. ;)

Hledám grafický program

24. června 2014 v 18:23 | Papája
Ahoj, zdravím Vás,

chtěla bych se zeptat, zda nemáte nebo neznáte jednoduchý grafický program, v kterém se dá lehce udělat toto.:
Aby obrázek vypadal jako když je to kreslené tužkou.

Stáhla jsem si do mobilu aplikaci Photo Studio, v které se to dá udělat, ale bohužel zrovna ta část programu je placená (80 Kč bych za to i dala, ale bohužel se to dá na Google Play platit jen přes kreditní kartu a tu nemám), takže to nejde uložit, podařilo se mi to jen vyfotit na dipleji, abych to mohla ukázat.

Prosím, prosím, smutně koukám ...

Apríl?

3. dubna 2014 v 12:50 | Papája
Zdravím vás všechny,

hrozně mě zajímá, jestli vás teď v úterý někdo napálil, jelikož byl Apríl. :D

Mě nachytala moje spolužačka - napsala, že jí nabídli možnost jít na konkurz do filmu - soutěžila totiž v Miss a řekli jí, že má exotické rysy, takže proto. Ale nachytala víc holek :D Odeslala jsem komentář na facebooku a pak si říkám "ty jo, nebude to apríl?" ale bohužel, i to se počítá. :D

Jinak osobně mě nikdo nachytat nechtěl, ani já si nechtěla dělat srandu.

Tak pište nachytal vás někdo nebo jste někoho nachytali vy? :)

Veselé Vánoce

23. prosince 2013 v 17:41 | Papája
Milí návštěvníci tohoto blogu :)

nesmím být pozadu, chci vám všem popřát veselé Vánoce, ať to jsou opravdu svátky klidu a pohody, a kašlete na nepříjemné pokladní a plno národa v obchodech. :D Užijte se to po svém a hlavně si nemíchejte Ježíška se Santou Clausem, tím byste mě opravdu naštvali. Tedy ... krásné, šťastné a veselé Vánoce a krásné vykročení do nového roku. :)

vaše Papája :)

Budík?

23. října 2013 v 14:24 | Papája
Prosím vás, mám takový dotaz.

To jsem fakt jediná holka, která po vypnutí budíku ráno hned vstane?

Vždycky jsem prostě nerada vstávala asi jako každý člověk, ale vždy jsem si nařídila budík na čas, abych pak vše krásně stíhala. Budík zazvoní, vypnu ho, a jdu dělat ty potřebné věci - snídaně, česání, čistění zubů, oblékání, udělat pití do školy (popřípadě sváču). Jednou se mi právě stalo, že jsem ležela dál a na půl hodiny ještě usnula a pak to nestíhala.

Na seznamováku mě holky v chatce s tím vytáčely. Chtěli vstávat v 9, tak si jedna nařídila budík na půl 8., pak 8. a pak půl 9. Druhá si budík od 8 přesouvala po 5 minutách. Mě samozřejmě hned ten 1. budík probral a když jsem to asi po půl hodině nevydržela tak "to už vstáváme?". Tvl. :D No není čemu se divit, že jsem pak další asi 2 noci spala v chatce s Míšou a s jeho novejma kámošema.
No a moje spolubydlící na koleji vstane asi čtvrt hodiny po budíku. Takže mě probudí o čtvrt hodiny dřív než by musela. :/ Nechápu prostě.

A teď popravdě, CHCI ZNÁT VAŠE OSOBNÍ ZKUŠENOSTI S BUDÍKEM!

Blogem dne

11. října 2013 v 16:27 | Papája
Ááá nečekala jsem, že když si na blog.cz přečtu článek o tom, jak se stát blogem dne, že se jím opravdu stanu. Můj blog je blogem čtvrtku 10.10.2013. I krásné datum. :)

Děkuji Belle, že mě na to upozornila, jinak bych si toho vůůůůůbec nevšimla. :D Dík moc

Další seminárka

18. září 2013 v 12:20 | Papája
Ještě jsem ani nebyla ve škole, ani nejsem ubytovaná na koleji a už vím, že do 20. listopadu mám odevzdat seminární práci buď na téma "Je pro ČR přínosnější poměrný nebo většinový volební systém?", nebo na téma "Parlamentní nebo prezidentská forma demokracie v podmínkách ČR - výhody a nevýhody."

A jak jsem tak pochopila, tak má mít 7200 - 10 800 znaků (což je tak 24 - 36 stran + úvodní strana, zdroje,...). O můj božééééé. Naštěstí to prý tak není. :D

Jinak celkem těch seminárek bude asi 7 za jedno pololetí nééé

Mácháč

1. září 2013 v 15:11 | Papája
Ještě jsem vám chtěla dát vědět, že od zítřka jedu skoro na týden na Mácháč. Je to seznamovák s mojí vysokou školou, sejdou se tam někteří prváci a ti ze starších ročníků nám budou říkat informace o škole a se spolužáky se budeme seznamovat :)


Tak snad budeme mít fajn počasí a nebude žádný průšvih :)

Kvůli inventuře v Kaufu jedu o den dřív domů. Ale stejně tu budu až v neděli. Tak se mějte hezky a užívejte školy :P :D :D

Potřebuji od vás radu aneb rodinná soutěž

2. srpna 2013 v 22:48 | Papája
Milí návštěvníci mého blogu, mí sourozenci i já máme rádi hru The Sims a brácha vymyslel, že si každý z nás udělá svůj pokoj snů. Vaším úkolem je vybrat, do kterého pokoje byste se rádi nastěhovali vy.

Pokoj č. 1


Pokoj č. 2


Pokoj č. 3

Nemažte se starým krémem na opalování!

26. července 2013 v 11:17 | Papája
Jsem proti všemu prošlému, nejím věci, co mají prošlý datum spotřeby, ale jednomu jsem se přece jenom nevyvarovala. A to krému na opalování. Nějak jsem na to nebrala zřetel až do tohoto týdne. Tento týden jsem se mazala krémem na opalování Astrid 12, protože ten co jsem používala dřív (Astrid 15) je spíš cestovní. A ejhle. Po koupání na Harasově se mi v úterý udělala vyrážka na pravém koleni u toho rozbitého místa (upadla jsem na motorce, kdo četl, ví). Ve středu se mi to rozšířilo na obě kolena, včera na stehnech a na vnitřní straně rukou. Dnes ráno to mám už i na obličeji. Ale až dnes ráno mi došlo, že to mám opravdu jen na místech, kde jsem se mazala. A doktorka na kožním mi to potvrdila.

Astrid tohle děla. Patří mezi levnější krémy a lehce zežlukne na sluníčku, a když už je prošlý, tak už tuplem takovou kožní reakci může vyvolat. Jsem vlastně jediná, která se od nás v rodině maže tak často.


Takže pokud používáte krém na opalování Astrid zkontrolujte jeho datum spotřeby a popřípadě vyhoďte. Ať nedopadnete jako já, osypaně. Svědí to jak čert a nelibě to vypadá.

Dovolená č. 2 / 2013

14. července 2013 v 14:42 | Papája
Dnes slaví můj tatínek 50. narozeniny. :)

A na večer pojedu s Míšou na motorce na dovolenou do Havlovic u Trutnova, kde už na nás den čekají jeho máma a brácha. Vracíme se asi příští sobotu, takže tu týden nebudu. Mějte se hezky a užívejte léta ;)

Jedu na vodu

23. června 2013 v 10:46 | Papája
Zdravím vás všechny a oznamuji vám, že v pondělí ráno odjíždím na vodu.
Na raftu se bude vyjíždět ve Vyšším Brodě a končit se bude v Boršově v pátek. Doufám, že to bude fajn. Minule to bylo moc fajn. Pokud se budete nudit, můžete si přečíst, jak jsem se minulý rok na svém prvním putováním po Vltavě měla. --> ZDE
Tentokrát kromě s Míšou pojedu i s jeho tátou, bráchou a tátovou přítelkyní.

Ahóóój!

6. narozeniny

10. května 2013 v 11:38 | Papája
Ano, ano, ano. Čtete správně. Dnes můj blog slaví 6. narozeniny. I přes mou absenci sem ještě pár lidí chodí a nikdy ho nebudu chtít smazat. Těchto narozenin jsem se bála, protože jsem věděla, že v tu dobu budu nejspíš maturovat, ale zatím to všechno beru nějak moc v klidu. Uvidíme 21. :D

Takže VŠECHNO NEJLEPŠÍ :)

Odezva II

29. ledna 2013 v 17:27 | Papája
Tak se po dlouhé době ozývám. Stále žiju a škola je zatím v pohodě. Jistě a docela rychle se nám blíží maturita a já mám stále stejný pocit, že nic neumím. Největší vítr mám teda z písemné matematiky (každou hodinu matiky zjišťuju, že jsem blbá, až na tu dnešní teda :D) a ústního ZSV (tichá voda břehy mele).

Jinak vysvědčení dopadlo dost dobře mám 6 jedniček (čeština, informatika, společenskovědní seminář, seminář z matiky pro humanitní obory, tělocvik a chování), 7 dvojek (chemie, němčina, angličtina, volitelná angličtina, zeměpis, cvičení z matematiky, biologie) a bohužel 1 čtyřku z matematiky. Ale jak říkala Dede, někde se to odrazit musí (jako ukázat nějakou slabinu).
15. února máme maturitní ples, tak se teď všechno točí kolem něj. Teď v sobotu jsem byla na maturáku 4.A, my to musíme mít zatraceně lepší!

Všemu zdar!

P.S.: Moc si vážímtoho, že sem stále chodíte, nebojte, všechny zprávy a komentáře čtu! :)

Odezva

2. ledna 2013 v 12:17 | Papája
V minulém článku byl vznesen dotaz "Jak se mi vede?". Je pravda, že jsem se vám dlouho neozvala. Musím se přiznat, že si nemůžu stěžovat. :) Celé prázdniny jsem s Míšou, když to jinak nešlo tak aspoň po nocích. Prostě spřízněná duše. Teď v neděli jsme třeba šli pěšky z Řepína na Mělník, krásná procházka. Se koukněte na mapě.
Vánoce byly super, Štědrý den byl rodinným výletem mojí rodiny (bez ségry) a Míši, jeho mamky a bráchy. :) Pak večer v teple domova - řízek, hranolky a bramborový salát, dárečky a sledování vánočního videa z roku 2002 (před 10 lety - ségra skoro 1 rok, bráška malej čertvě 3 roky a já skoro 9 :D). Letos byly Vánoce pro mě nejdražší (tipuju tak 2,5 tisíce), ale zase jsem dostala dárky od více lidí. Jinak se to u nás už profláklo. :D

Doufám, že jste si Vánoce taky užili a přeji vám hodně zdraví v novém roce a ať vám ta 13 přinese štěstí. ;)

Teď čtu Šťastného Jima od K. Amise, třetí kniha, která mi zbývá do konce maturitního seznamu knih. Tahle knížka mě moc extra nezaujala, ale číst se to dá. Na blogu obrázek měsíce nějak vůbec nestíhám, jestli si na to vůbec vzpomenu, tak je to nerozhodně. Asi dnes ten obrázek na prosinec :D dám, ale na rok 2013 se asi vykašlu. :/ A asi se budu snažit už podat přihlášky na vysokou, stejně ale nemám šanci, ale jako ráda bych, hmm Karlovka, o tom si můžu nechat tak zdát.

Status k 4. 9. 2012

4. září 2012 v 18:04 | Papája
Jsem v maturitním ročníku a hádáte správně, že bych chtěla odmaturovat. Proto se teď budu spíš víc věnovat učení. Škola se již pomalu rozjíždí a ráda bych měla dobré známky. Doufám, že pochopíte, že na blog nebudu tak často přidávat články, spíš občas jen návštěvnost, která se jistě blíží k bodu mrazu nebo nějakou pěknou písničku.

SB potom budu obíhat minimálně, tak se nezlobte. Komentáře mi chodí na email, takže nebojte, že bych na nějaký neodpověděla. Rušit blog rozhodně nebudu, protože na to to tu mám moc ráda. Držte mi palce!

Úprava fotek

28. srpna 2012 v 12:40 | Papája
Během dneška a včerejška jsem upravily fotky.
Do photoshootů Lucy Hale 1, 2 jsem přidala po jedné fotce, které jsem našla na FB.

Do photoshootů Holly 1, 2, 3 jsem přidala všechny fotky, teď josu uloženy na blog.cz.

A přidala jsem nové fotky bratrů Rileyho (13) a Kelleyho (21) a Alyssina Mila (11) z twitteru.Avril Lavigne zasnoubena!

22. srpna 2012 v 11:36 | Papája
Avril Lavigne (27), která na konci září oslaví 28. narozeniny, se zasnoubila se zpěvákem skupiny Nickelback, jenž se, tuším, také podílí na jejím připravovaném 5. albu.
Chad Kroeger (37), který též pochází z Kanady, s ní randí jen 6 měsíců.

Avril se po 3 letech manželství rozvedla s Deryckem Whibleym (32). Po něm randila s Brody Jennerem (29). Jen doufám, že s Chadem nebudou moc do chomoutu spěchat.

profil Timeline

10. srpna 2012 v 12:12 | Papája
Ale néé, od 16. srpna bude na všech účtech na facebooku aktivován profil Timeline. A já doufala, že ten starý ještě chvíli vydrží. Achjo

Jaký je váš názor?
Už jste si ho aktivovali dřív? Který vám víc vyhovuje?

Další dovolená s Míšou

13. července 2012 v 14:26 | Papája
Ano, někteří možná víte, že jsem poslední týden v červnu byla na vodě s mím Michalem. Zítra s ním, jeho mamkou a bráchou odjíždíme na Sázavu, kde máme pronajatou chatku a krásy Posázaví budeme obdivovat na kolech. :D To bude dřina, oni takoví sportovci a já... Vrátit bych se měla příští víkend. Držte mi palce, ať je to aspoň z poloviny fajn jako voda. :)

Ještě jsem na blog přidala pár soutěží, abyste měli co dělat a abych já měla co dělat, až přijedu.Mějte se hezky a užívejte, doufám, hezkého počasí 1) ;)
Papája :)

1) i když to tak nevypadá :/

Ahóóój!

24. června 2012 v 13:25 | Papája
Zdááár!
Těm, co ještě jdou příští týden do školy, přeji příjemné prožití posledního týdne. Pokud se ještě známkuje, neposerte si to ;). Kdo už má prázdniny, ať si užívá krásného počasí s přáteli, jak jen to jde.

Zítra ráno odjíždím s Michalem na vodu (rafty, Vltava). Fabii budu řídit těch 250 km až do Vyššího Brodu. Včera moje jízda do a z Řepína zase stála za nic. Kosťa s Alicí (sobotní "oslava" v Disco Club Liblice) už vědí :D.

Nicméně, držte mi palce, ať to všechno ve zdraví přežijeme. :) Vrátit bych se měla v pátek 29. června, tak dám pak o sobě vědět. :D

Mějte se hezky
Papája :)

PrettyLL photoshooty

16. května 2012 v 15:05 | Papája
Podle posledních dvou článků jste si mohli všimnout, že jsem přidala a opravila promo fotky k nové 3. sérii Pretty Little Liars a to z letní sezóny, jejíž 1. díl bude mít premiéru za 21 dní (takový blázen nejsem, jen mi to vyskakuje z PLL stránek na facebooku). :D

Přidala jsem tedy promo fotky se čtyřmi lhářkami a mrtvou Alison + Monou, která v 3. sérii povýšila na hlavní roli.

Photoshoot chlapců, který jsem měla v 2. zimní sérii jsem přesunula správně do 3. letní sezóny.
A 4 fotky z nich jsem přesunula k 2. zimní sérii s dívkami, kam jsem přidala nově uveřejněné fotky (kluci tam měli stejné oblečení).

To víte, dneska máme kvůli maturitám ředitelské volno, takže jsem vstávala v 9.44, k snídani si dala čokoladávodé müssli, koukala jsem se na film Jiná než ti ostatní (2006), dala si jahodovou trojúhelníkovou zmrzlinu v oplatce s čokoládovou polevou z Lidlu, oběhla SB, dělala na blogu a teď si užívám nicnedělání, kterého pak budu litvat xD.

5. narozeniny

10. května 2012 v 20:17 | Papája

Sorry, guys ...

18. března 2012 v 11:53 | Papája
Páni, poslední článek je z úterka. Ani nevíte, jak je mi líto, že nemám čas tolik obíhat SBčka, zvlášť ta, která ke mně chodí neustále. Opravdu nemám čas, do školy je toho teď hrozně moc - pořád z něčeho píšem nebo se zkouší, psaní odborné práce,... víkendy se snažím trávit s mým boyfriendem :).

Mám mikinu od Avril

27. února 2012 v 19:33 | Papája
Ve čtvrtek jsem měla 18. narozeniny a v neděli rodinnou oslavu.
Mimo jiné, největší radost mi udělala voňavka od Avril Lavigne teda od rodičů :D, Black Star, 100 ml tester - tudíž velikost, která ani normálně v obchodech není prodejná.
Ale ještě větší radost jsem měla z mikiny z Avriliné kolekce Abbey Dawn, přesně ta, která je na fotce, od bratrance a tety. 100% bavlna luxus :) a trefili se do velikosti :D.

Děkuju :)

1. ledna 2012 v 0:00 | Papája
Děkuju všem za krásná přání k Vánocům a teď i k Silvestru a novému roku, jak tady na blogu, tak i na SB blozích :). Moc si toho vážím. :) Chtěla bych Vám taky popřát všechno nejlepší do nového roku, i když to s Tinou, mojí spolužačkou, bereme jako klišé :D napříč tomu, že to opravdu ze srdce přejeme. :)

Jsem moc ráda, že tu pro mě jste. :)

Dnešní Silvestr byl docela rychlej, protože jsme chvíli koukali na telku, přecpali se (já za tento týden už počtvrté, už nééé), učila jsem se Etologii (asi si říkáte jaký jsem blázen :D) a tak od 22. hodiny mi čas zpříjemňovaly písničky od Avril Lavigne a chvíli i od Charlie Straight. Miluju je :)) Teď mi od ChS hraje Your House. :)

Ahoj!!!!

23. prosince 2011 v 1:32 | Papája
Ahojky lidičky, zdravím Vás po vánoční párty u naší Janičky
alkohol, KOLO SMRTI, beru 4. krále, jsem OK, nebojte :D ale byla to sra*ka
Hezké (Veselé) Vánoce, Metal Pi*o!, Weihnachten, **dám Jano .....
aktivity s Janinkou - prohráváme, jsem poleno :D

odešla jsem mezi posledníma s Kačkou (Pavel zdrhl do města), Martin Ošker, dost opilej, to je tim palcem, že ho nedával na stůl :D a zapomněl tam batoh s mobilem,... :D
Vašek ve svém úžasném kabátě :D I love it
Bára jako hvězda poslední přišla a pila jen vodu - ostuda!!

Přeji všem Hezké Vánoce, super Silvestra a vykročení pravou nohou do nového roku :) je to klišé, viď Týno :-)) mějte se lidičky :-***

LIDL výhra

10. prosince 2011 v 20:16 | Papája
Vzpomínáte si na toto video? Soutěžili jsme s Lidlem o 15 000 Kč. A co? Máme je! Platí sice do 31. prosince tohoto roku a máme je od 7., ale snad to udáme :D. Jeden poukaz na 1000 Kč už mám doma :).


Soutěž o knihy Jessici Inclán

1. října 2011 v 15:53 | Papája
Díky nakladatelství METAFORA mají tři z vás možnost vyhrát tři knihy od autorky Jessici Inclán! Jediné, co pro to stačí udělat, je přečíst si obecná pravidla soutěže a vyplnit jednoduchý formulář!

Školní rok 2011/12

1. září 2011 v 15:09 | Papája
Prázdniny nám rychle utekly, a zachvíli na nás bude opět zvonit školní zvonění, abychom se posadili do lavic. Někdo do nových, někdo do těch starých, ale všichni studenti a školáci podle nového rozvrhu. Ten náš už by byl hotový dříve, ale prý se systém Bakaláři, ve kterém se vytváří naše rozvrhy, rozhodl stávkovat a všechny hotové smazal, takže je náš Švája (zástup. ředitele) musel dělat znovu. Ve středu odpoledne už bylo na bakalářích vidět pár hodin (Tv, SVS, PVP, Aj, Nj, Rj) a na facebooku plno diskutujících studentů.

Edit 9.9.: V pátek se udělal provizorní rozvrh na další týden, který nám už ale zůstal na pořád. Kluci jsou trochu naštvaní na pátek, kde mají jednu volnou hodinu a čekají na tělocvik. A mně se docela opravdu líbí středa - 3 hodiny a 10 minut na oběd, najíst se stačím a celý den ve škole nemám hlad :).


Asi se budu po těch letech opakovat, ale opět všem přeji šťastný školní rok plný pěkných známek, hodných a férových učitelů, fajn spolužáků a zábavné výuky. Přeji to úplně všem školákům a studentům a i rodičům, aby to se svými ratolestmi přežili ve zdraví.

Tipovačka!

21. srpna 2011 v 12:54 | Papája
čau lidi,
prosím,
zúčastněte se ještě TIPOVAČKY
ať ji můžu uzavřít

zapojili se pouze 3 lidi (Charmed-ka.Pavla, Denisa a IzzyMary)

Lucy Hale v Sesterstvu putovních kalhot

20. srpna 2011 v 14:02 | Papája
Teď začínají na Nově dávat Sesterstvo putovních kalhot 2.
Hraje tam Lucy Kate Hale. Má menší roli Effie Kaligaris, což je mladší sestra Leny z hlavní čtveřice dívek, kterou hraje Alexis Bledel.

Oprava dvou photoshootů

3. srpna 2011 v 16:36 | Papája

Jen vás chci informovat, že jsem upravila dva photoshooty.
V jednom je Alexis Bledel v černých šatech s růžemi a na druhém Hilary Duff z filmu Moderní Popelka.

Jinak už mám stažený PLL díl 2x8 Save the Date, doufám, že budou titulky ještě dnes. :)
Za chvíli půjdu za mamkou do práce a pak se asi půjdeme kouknout po obchodech.

 
 

Reklama