seriály

Prázdniny

28. června 2017 v 21:16 | Papája
Slovenský seriál. Nemám moc ráda slovenskou tvorbu, ale tohleto ... tohleto ... to je naprostá bomba! Seriál, který jsem potřebovala. Byla na to reklama v televizi, dnes to snad začali vysílat i u nás na Primě. Ale já to včera dokoukala přes internet. Kašlete na voyo se zas*anými reklamami a nekonečným sekáním (pokud nemáte tu blokaci reklam). Na jojke jsou reklamy sice taky, ale opravdu kratičké minimální a vždy jen jedna.
Je to oddechový komediální seriál o dětech a radostech v technologiemi nezničeném světě. Kdo má rád děti, jen do toho!
Seriál Prázdniny má 10 dílů a zhlédnout zdarma ho můžete ZDE. Tři bratranci mají děti a vyrážejí s nimi na 12 dní na dovolenou na dědečkovu chalupu, kde sami prožívali ty nejlepší prázdniny.

>>ZDE<<


Na chalupe je nám spolu hej. Keď ti chýba signál, tak sa smej.
Na samotě vobec nevadí, keď ti koza nohu pokadí. My máme super prázdniny.
Robíme samé koniny. Nám žádná chamraď nevadí, ať keď sa guláš osladí.
Správný chlap si vždycky poradí!


Učitel tělocviku a zeměpisu Jano (L'uboš Kostelný), který dětem vymýšlí aktivity a dbá na jejich vzdělání tvoří rodinu s Marikou (Zuzana Norisová) z cestovní agentury a třemi dětmi - dcera Mária (Miška Rovňáková), syn Gorazd (Andy Kummer) a nejúžasnější Anežka (Adelka Heftyová).

Fotbalista Zdeno (Marko Igonda) je čertvě ženatý, jeho novomanželka Klaudia (Kristína Greppelová), porodní doktorka, má z předešlého vztahu rozmazlenou Lily (Karolínka Kubánková).

Hudebník Laco (Tomáš Matonoha) má s manželkou Dášou (Lucia Siposová), porodní asistentkou, sestřičkou, dva syny - průšvihář Ondrej (Markus Filipko) a všežravý Miško (Samuel Kennedy).

Stranger Things

10. února 2017 v 10:41 | Papája
První den po úspěšných státnicích jsem zasvětila novému seriálu z loňského roku od Netflix. Epizody jsem měla stažené již dávno, jen jsem čekala až budu mít po státnicích. Celou první sérii (8 dílů) Stranger Things jsem dala na jeden zátah. :D Bylo to docela namáhavé, jelikož mě už pak trochu bolela hlava - sedět v podstatě skoro celý den u televize není nic moc a to jsem ještě před tím zkoukla středeční díl Ohnivého kuřete. :D Ale děj byl napínavý a tyhle typy filmů či seriálů mám fakt ráda. :) A už jsem těším na další pokračování.


Čtyři chlapci jsou nerozlučními přáteli. Mají společnou zálibu ve vědě a stolních hrách. V jeden večer, kdy odjíždí ze společného hraní v útulném sklepě jednoho z nich, Mikea Wheelera (Finn Wolfhard), záhadně zmizí jeden z nich Will Byers (Noah Schnapp). Do hledání se vloží nešťastný šerif Jim Hopper (David Harbour), celá jeho stanice i mnoho dobrovolníků. Willova matka (Winona Ryder) je nešťastná a většina si myslí, že je blázen, když si myslí, že s ní Will přes světla v jejich domě komunikuje. Willův starší bratr Jonathan (Charlie Heaton) ztrátu bratra těžce nese a udělal by cokoliv, aby se Will vrátil zpět domů. Mikeova dokonalá starší sestra Nancy (Natalia Dyer) se strachuje o svou zmizelou kamarádku Barbru, a Jonathan zjišťuje, že v lesích viděla tutéž příšeru, co jeho mamka u nich v domě.

Willovi kamarádi Mike, Dustin (Gaten Matarazzo) a Lucas (Caleb McLaughlin) se nevzdávají a jdou Willa hledat pozdě v noci do míst, kde se našlo jeho kolo. Místo Willa ale nacházejí promáčenou a zmrzlou zvláštní dívku v nemocničních hadrech s ostříhanými vlasy. Kluci se o ni rozhodnou aspoň přes noc postarat. Dívka Eleven (Millie Bobby Brown) je velmi zvláštní, skoro nemluví, nerozumí mnoha slovům, ... a má nadpřirozené schopnosti. Stanou se z nich kamarádi a rozhodnou se, že zmizelého kamaráda společně dostají zpět, El jim totiž podala důkaz, že je Will stále naživu. Nikdo jiný o El nesmí vědět, jinak by přišli "zlí lidé" a všechny by odpráskli.

Orphan Black

24. září 2015 v 11:30 | Papája

Každá série má 10 epizod, začlo se vysílat v roce 2013.
2. sérii jsem hlédla za 1 den 21. 9. 2015. :D
4. série se bude vysílat od května 2016.

Sarah Mannig (Tatiana Maslany) se hodlá po 10 měsících vrátit ke své malé dceři Kiře (Skyler Wexler) a adoptivní matce paní S. (Maria Doyle Kennedy). Na nádraží je svědkem sebevraždy Beth Childs, která vypadá úplně stejně jako ona, jen lépe. Sarah si přivlastní její identitu. Ze sebe udělá mrtvou, aby setřásla svého bývalého Vica (Michael Mando), kterému ukradla drogy. Se vším jí pomáhá její nevlastní bratr gay Felix (Jordan Gavaris).
Sarah bydlí v bytě Beth, s jejím tajemným přítelem Paulem (Dylan Bruce) a musí nastoupit do práce - Beth byla policistka. Sarah se změní celý život a začne se setkávat s více ženami, které jsou jejími kopiemi a někdo se je snaží zabít. To, že všechny jí podobné ženy včetně jí jsou klony, se dozvídá až od vdané matky od rodiny Alison Hendrixové a vědkyně Cosimy Niehaus. S nimi, Felixem a Betiným kolegou z práce Arthurem (Kevin Hanchard) musí zjistit, co se děje a proč a proč třeba Sarah jako jediná ze všech klonů může mít děti. Je to boj na život a na smrt. Nikomu se nedá věřit, dokonce ani vlastním klonům, čehož jsou důkazem Rachel Duncan a zabiják Helena.

V 3. sérii se do děje zapojují další klony, tentokrát muži (Ari Millen).


↑ Sarah Manning↑ Ženské klony - zleva Sarah Manning, Helena, Alison Hendrix a Cosima

Mistresses

23. července 2014 v 15:55 | Papája
Od roku 2013 se v USA vysílá seriál o 4 nejlepších kamarádkách.

Karen Kim (Yunjin Kim) je terapeutka mongoloidní rasy, trochu panikařící žena. Zamilovala se do svého ženatého pacienta Thomase, s kterým začala chodit, když zjistila, že umírá na rakovinu. I po jeho smrti se stálé nabourává do jeho rodiny - manželky a syna Sama, který se do ní zamiluje - což jí přidělává potíže nejen s policií ohledně smrti.

Krásná černoška April Malloy (Rochelle Aytes) vlastní obchod s věcmi do obydlí jako polštářky, závěsy. 3 roky je vdovou, má dceru Lucy. Když už se smíří se smrtí svého milovaného muže, a zamiluje se do otce spolužačky její dcery, zkříží jí cestu milenka jejího zesnulého manžela, která s ním má tříletého syna.

Krásná běloška Savannah Davis neboli Savi (Alyssa Milano) je úspěšnou právničkou. Její muž je skvělý šéfkuchař, který by si hrozně přál dítě. Ona si tím ale není tolik jistá a po velké hádce se vyspí s kolegou z práce. Rozhodne se, že se to už nikdy nesmí opakovat, protože svého muže miluje, a nechce mu to říct, protože to u nich začíná velmi klapat. Plány jí ale zkazí těhotenství a otázka kdo je otcem.

Její mladší sestra Josslyn Carver (Jes Macallan) prodává a hledá nemovitosti. Má postavu modelky a skoro každý den si domů tahá jiného muže, spí vlastně s kýmkoli a kdekoli. Jednou ale hledá dům dvěma lesbičkám, které se rozejdou. A mezi Joss a tou zakřiknutou to začne jiskřit.

Vzpomínky

4. února 2014 v 13:46 | Papája
Původní název: Unforgettable (Nezapomenutelné)
Rok: 2011 - 2014
Stát: USA
2 série

Krásná a chytrá zrzka Carrie Wellsová (Poppy Montgomery) se stala vyšetřovatelkou z toho důvodu, aby našla vraha své sestry Rachel, která byla zavražděna, když byly obě malé. Do života dostala dar, kdy si pamatuje jakýkoli detail ze svého života, využívá ho k postřehům, které napomáhají vyřešit jakýkoliv případ.
S kolegou Alem Burnsem (Dylan Walsh) se stali týmovou dvojkou, která se snaží splnit jejich poslání a to pomáhat lidem.

Ravenswood

8. listopadu 2013 v 10:32 | Papája
V USA se začíná vysílat nový seriál, takzvaný spin-off seriálu Pretty Little Liars s názvem Ravenswood, je to takový podseriál, který má společnou jednu hlavní postavu a to Caleba Riverse (Tyler Blackburn) a paní Grunwaldovou, která se v PLL objevila v pár epizodách. Kdo Pretty Little Liars nesleduje stačí vědět, že Caleb chodí s Hannou. :D Ten přijíždí do Ravenswoodu za čtveřicí holek z PLL (právě i Hannou), po cestě se v autobuse seznámí s Mirandou Collins (Nicole Gale Anderson), sirotkem u pěstounů, které se pod svolením Hanny pokusí pomoct s nalezením své rodiny a proto zůstává v Ravenswoodu. Toto město se ukáže jako neobyčejné, kde se dějí opravdu děsivé věci a neštěstí a duchové na sebe dlouho nenechají čekat.

Dalšími postavami jsou sourozenci Luke a Olivia Mathesonovi, jejichž otec byl nedávno zavražděn a podezřelou je jejich matka. Remy Beaumont (Britne Oldford), jejíž matka se nyní vrátila z války, kde ale měla být pohřbena a zázrakem přežila jako jediná. A nesmím zapomenout na děsivý dům, kde bydlí Mirandin strýc Raymond Collins (Steven Cabral), hrobař, a jeho služebná paní Carla Grunwaldová (Meg Foster).

Once Upon A Time

7. srpna 2013 v 14:13 | Papája
Rok: 2011-?
Čas: cca 45 minut
Stát: USA

Emma Swan žije zdá se prázdný život. O její narozeniny ji ale navštíví 10letý chlapec Henry, který jí sdělí, že je jejím synem, kterého po narození dala k adopci. Henry má velkou fantasii a tvrzí, že spoluobčané v jeho městě jsou začarované pohádkové bytosti a ona, Emma, je musí zachránit před zlou čarodějnicí, jeho adoptivní mámou. Emma odváží Henryho domů do Storybrooke. Zajímavé okolnosti, a to, že nejen Henry potřebuje pomoc, ji ale donutí zůstat.

Volný čas o prázdniny mě donutily začít sledovat další seriál, kromě Pretty Little Liars. Nakonec jsem se rozhodla pro "Kdysi dávno..." či "Bylo nebylo..." a volbu bych neměnila. :) Ale stejně nejlepší scény jsou s malým Henrym a Rampelníkem (Rumplestiltskin yeah haa).

Smetánka

14. ledna 2012 v 13:35 | Papája
Rok: 2008, 2009
Název: Privileged
1 série o 18 epizodách

Hlavní hrdinkou je třiadvacetiletá Morgan Smith (JoAnna Garcia), vystudovaná novinářka, která začne pracovat jako domácí učitelka dvou rozmazlených pubertálních sester - Sage (Ashley Newbrough) a Rose (Lucy Hale) Bakerových, jejichž babička je šéfkou velké kosmetické společnosti.

Sage jde učení snadno, ale Rose s tím má problémy, a místo dobrým známkám dávají přednost skvělým večírkům, popularitě a nakupování. Starší Sage nedává Morgan šanci se spřátelit, čímž jí práci velmi ztěžuje. Nepomáhá jí v tom ani nekamarádský vztah s mladší sestrou Lily, který Sage a Rose vlastně nemůže být příkladem. Kromě přátelství a zodpovědnosti nad sestrami Bakerovými řeší Megan i svůj soukromý život.

Každý všední den od 11. 1. 2012 přibližně od 13.55 na Nově.

4teens

20. května 2011 v 17:09 | Papája
Sedmidílný seriál České televize vypráví příběh osmi gymnazistů z 1.A. Od 13.5.2011 každý pátek (od 4. dílu úterý) na ČT1 od 20.00. Oficiální stránka najdete zde.

Vypravěčem a zároveň jednou z hl. postav je Milan Doubrava (Ondřej Malý). Tlustý kluk s vysokým IQ přezdívaný Einstein. Jeho nejlepší kamarádkou je ukecaná energická Dája (Tereza Beranová), která má velmi pevný vztah se svojí babičkou, chtěla by se stát reportérkou a členkou školního časopisu 4teens, jehož jsou zakladatelé Radek (Jakub Grafnetr) a Michal. Do redakce chodí komiksy od tajemného GHOSTa.
Dalším velmi důležitým člověkem ve třídě je Patricie Pelikánová (Adriana Neubauerová), hnědovlasá blbá barbína Paty, kterou zajímá pouze luxusní oblečení a zdravá strava. V poslední době dost usiluje o fotbalistu Romana (Michal Sedláček), staršího bratra Milana, ten je ale zadaný.

Kamila Černá (Vanda Chaloupková) je opravdu celá černá, je divná a skoro emo. Linda Járová (Dagmar Křížová) je hloupoučká blonďatá dívka, která se někdy trošku stává terčem posměchu.
Petr Kocman (Tomáš Váhala) a Marek Hanák (Richard Zevel) jsou hloupí drsňáci. Často si dovolují na černocha Amose Džu-bu (Tomáš Hlaváček), který neustále poslouchá hudbu a je docela pohodář.

Jirka Prchal (Tomáš Materna) je velmi tichý, nespolečenský a je synem učitele češtiny.
Zrzavá Míša Turková (Lucie Šteflová) je jiná než ostatní holky. Bez "prkna - skejtu" neudělá ani ránu a celé dny tráví u počítačových her.
Mezi vedlejší postavy patří například namyšlený frajírek David Kapřík (Oldřich Hajlich), který se s kámošema vsadil, že sbalí Patricii, Rosťa (Michal Šášinka), Jindra Sluka (Robin Pařík), Terka Motýlková (Veronika Nouzová), Kim (Anežka Michalová), Verča (Kamila Janovičová), Adam Benda (Tomáš Polák), Dana Procházková (Lenka Vopelková), (Lenka Kubálková)

Pretty Little Liars

30. června 2010 v 14:02 | Papája


Nový americký seriál Pretty Little Liars (v překladu Krásné Malé Lhářky), který je vysílán každé úterý od 8.června 2010, je pro nás pouze ke stažení v angličtině s českými titulky. Stanice ABC ho natočila na základě knih od Shary Shepard.

Čtyřem kamarádkám se změní život, když se jim jednoho večera ztratí atraktivní nejlepší kamarádka Alison DiLaurentis (Sasha Pieterse) a spojnice mezi nimi. Děj se odehrává po 1 roce, kdy se nalézá Alisino tělo. Nyní už né nejlepším kamarádkám začínají přicházet SMS od -A, v kterých se nachází ve velmi nápadnou dobu to, co věděla pouze zesnulá Alison.
Aria Montgomery (Lucy Hale), která se po roce opět vrací z Islandu s rodiči Ellou a Byronem (Holly Marie Combs a Chad Lowe) a bratrem Mikem a zamiluje se do Ezry Fitze, který se později stává jejím učitelem angličtiny, Hanna Marin (Ashley Benson), která se krádežemi vyrovnává s rozvodem rodičů, Spencer Hastings (Troian Bellisario), kterou přitahují kluci její sestry Melissy a Emily Fields (Shay Mitchell), která miluje plavání a přátelí se s novou sousedkou Mayou, která se nastěhovala do domu po zesnulé Alison, se musí znovu spřátelit, aby přišli na to, kdo je esemeskami z neznámého čísla děsí.

Chůva k pohledání

29. srpna 2009 v 21:30 | Papája

Originální název: The Nanny
Na tento seriál se můžete dívat každý den od 19:35 do 20:00 na Primě a pak druhý den v 8:15.
Můj komentář: Vtipný a střeštěný seriál, k Fran hlas Magdy Reifové neodmyslitelně patří
Moje nej postavy: Niles, Fran, C.C.

Slečna Fran Fine (Fran Drescher) přijde jednoho dne do domu k bohatému producentovi Maxwellu Sheffieldovi (Charles Shaughnessy), který je vdovcem a má tři děti - tichou teenagerku Maggie (Nicholle Tom), osmiletou dcerku Grace (Madeline Zima) a mezi nimi syna Brightona (Benjamin Salisbury). Nakonec se Fran stane jejich chůvou a zárověň kamarádkou. Mají také v domě sluhu Nilese (Daniel Davis), který se s Fran skamarádí. Ale naopak ji i sluhu Nilese bude nesnášet Chastity Claire Babcock (Lauren Lane), spolupracovnice Maxwella, která ho chce získat, přezdívaná slečna C.C. [Sí Sí] Babcock.
Nebudeme stále u nich doma, ale setkáme se i s Franinou matkou Sylvií (Renée Taylor), čipernou babičkou Yettou (Ann Morgan Guilbert) a nejlepší kamarádkou Val (Rachel Chagall).
Jak dopadnou jejich vztahy a kdo se do koho zamiluje můžete sledovat po dobu 6.sériií, jedna průměrně s 24 díly.

Zajímavost: Franina matka a babička jsou od sebe o 5 let. A všechny tři mají pro ně typický velký objem vlasů.

Médium

20. března 2009 v 17:20 | Papája
Originální název: Medium
Na tento seriál se můžete dívat každý všední den od 14:55 do 15:50 na Primě.
Můj komentář: Neobyklý seriál se zajímavými prvky
Moje nej postavy: Allison a Lee

Allison Dubois (Patricia Arquetteová) je mladá žena, která vidí to, co jiní nevidí. Vidí mrtvé, rozmlouvá s nimi a ve snech vidí vraždy nebo nějaká ošklivé události. Pomáhá tak tím okresnímu nadvládnímu Manueli Devalosovi (Miguel Sandoval) a detektivu Lee Scanlonovi (David Cubitt) při vyšetřování vražd a při hledání objetí.

Má milujícího manžela Joea (Jake Weber), s kterým má tři dcery - Ariel (Sofia Vassilieva), Bridgette (Maria Lark) a Marie (Miranda a Madison Carabello), u Ariel i Bridgette se už projevily maminčiny schopnosti, díky kterým také pomohli při vyšetřování.

V každém díle se nahlíží do Allisiných snů, v kterých vidí minulost i budoucnost a hledají se oběti.

Čarodějky

15. září 2008 v 16:13 | Papája

Originální název: Charmed
Můj komentář: úžasný seriál o magii, třech čarodějných sestrách, které se snaží žít normální život a magických bytostech, démonech a dalších nadpřirozených příšerkách
Moje nej postavy: Piper, Chris, Phoebe a malý Wyatt
Tři sestry Prue (Shannen Doherty), Piper (Holly Marie Combs) a Phoebe Halliwellovi (Alyssa Milano) zjišťují, že jsou čarodějky jako jejich předkové ... od maminky Patty (Finola Hughes), která jim umřela když byli malé až po pra-pra-pra-pra-prababičku Melindu Warrenovou. Snaží se naučit se ovládat své schopnosti především pomocí Knihy Stínů, zachraňovat nevinné před démony a najít svou pravou lásku. Jako první se to podaří Piper, která si vezme světlonoše Lea (Brian Krause) a po smrti své starší sestry Prue se jim narodí dlouhoočekávaný syn Wyatt Matthew Halliwell (dvojčata Jason a Kristopher Simmonsovi), stejně jako jeho příbuzní s nadpřirozenými schopnostmi.
Jelikož jsou sestry Halliwellovi nejsilnější čarodějky San Francisca tzv.Moc Tří, nacházejí po smrti Prue svou nejmladší nevlastní sestru Paige Matthewsovou (Rose McGowan), poloviční čarodějku a světlonošku.
Piper se po rozvodu s Leem, kdy vychovává Wyatta sama, narodí 2.syn Chris (Drew Fuller), který když přišel z budoucnosti byl jejich světlonošem. S Leem se pak nakonec dá znovu doohramady a po příchodu Anděla Smrti se pokouší zachránit nejen Lea, ale později i své mladší sestry.
Nakonec své štěstí najde nejen Piper, ale už i Paige a 2x rozvedená Phoebe.

Sabrina, mladá čarodějnice

4. září 2008 v 19:38 | Papája
Originální název: Sabrina, the Teenage Witch
Můj komentář: docela zajímavý kouzelnický seriál
Moje nej postavy: Harvey, kocour Salem
Středoškolačka Sabrina Spellmanová (Melissa Joan Hart), žije s tetami Zeldou (Beth Broderick) a Hildou (Caroline Rhea) a mluvícím kocourem Salemem. Sabrina zjišťuje, že je poloviční čarodějka a k uskutečnění kouzel jí stačí jen ukazováček. Má spoustu čarodějných knih a musí se potýkat nejen s problémy teenagera, ale i čarodějky. Po několika sériích co opustí školu se stane novinářkou, opustí své tety a začne bydlet s kamarádkami Roxie King (Soleil Moon Frye) a Morgan Cavanaugh (Elisa Donovan). Jedinný ze smrtelníků, který ví, že je Sabrina čarodějnice je její přítel Harvey Kinkle (Nate Richert), kvůli kterému Sabrina uteče od oltáře od Aarona Jacobse (Dylan Neal) v poslední sérii.

Přátelé

25. srpna 2008 v 17:15 | Papája
Originální název: Friends
Tento seriál můžete sledovat od 19:30 do 20:55 nebo od 8:50 do 9:15 každý den na Primě
Můj komentář: skvělý seriál, není díl kde byste se nezasmáli
Moje nej postavy: Monica a Joey
Šest přátel bydlí v několika bytech v pronájmu. Zažívají milostné vztahy, hledání práce, ... zkrátka dobré i špatné věci ze života. Jsou to 3 holky a 3 kluci. Phoebe Buffay (Lisa Kundrow), Rachel Green (Jennifer Aniston), Monica Geller (Courteney Cox-Arquette), její bratr Ross Geller (David Schwimmer), Chandler Bing (Matthew Perry) a Joey Tribbiani (Matt Le Blanc).
Z této šestice se pak dva páry vezmou Rachel a Ross a Chandler a Monica. Budete překvapení co dokážou pro přátele a rodinu udělat.

Gilmorova děvčata

22. srpna 2008 v 16:35 | Papája
Originální název: Gilmore Girls
Na tento seriál se můžete dívat každý všední den od 14:10 do 15:05 na Nově.
Můj komentář: opravdu úžasný seriál, který se podle mého ze všech co znám, nejvíc přibližuje realitě
Moje nej postavy: skoro všichni ... Lorelai, Rory, Luke, Lane, Paris, Sookie .....
Lorelai Gilmore (Lauren Graham) má o 16 let mladší dceru Lorelai, přezdívanou Rory (Alexis Bledel), kterou vychovává sama. Roryin otec Christopher (David Sutcliffe) je s nimi v kontaktu, ale Lorelai si ho nikdy nevzala. Bydlí v malém městečku Stars Hollow, kde pravidelně navštěvují Lukovo bistro. Luke (Scott Patterson) je jejich rodinný přítel a velký kamarád Lorelai. Lorelai pracuje v hotelu Nezávislost, ve kterém vaří nejlepší speciality její nejlepší přítelkyně Sookie (Melissa McCarthy), po vyhoření hotelu si zakládají vlastní Hotel U vážky. Lorelai s rodiči, Emily a Richardem, nemá moc dobrý vztah, ale společně s Rory se setkávají na pátečních večeřích.
Rory chodí na střední do Chiltonu. Zamilovala se do Lukova synovce Jesse Mariana (Milo Ventimiglia), kvůli kterému opustila přítele Deana Forestera (Jared Padalecki). Její nejlepší kamarádkou je Lane Kimová (Keiko Agena) a později i její zatím přítelkyně-nepřítelkyně Paris Gellerová (Liza Weil), s kterou začne chodit na vysokou Yale.

Velmi křehké vztahy

20. srpna 2008 v 22:00 | Papája
Originální název: Velmi křehké vztahy
1.český seriál, který můžete znát i pod starým názvem Rodinná pouta můžete sledovat každé úterý a čtvrtek od 20:00 do 21:10.
Můj komentář: tento seriál má plno postav a zápletek, rodiny jsou navzájem propletené a z nezdá se, že to je opravdu "každý s každým". Tento seriál dal možnosti plno novým, mladým i dospělým hvězdičkám. Někomu se líbí, někdo ho odsuzuje, a protože ho sleduju od úplného začátku, tak mě prostě zajímá jak to s nimi dopadne (pokud to vůbec někdy zkončí)
Moje nej postavy: Anča Pešková, Honza Skála, Ludvík Strnad a Ivanka Sýkorová
Officiální stránka: iprima.cz
VKV jak tomu skoro všichni přezdívají odstartují už 3.řadu (kdyby se RP nepřejmenovala na VKV, tak by to byla už 5.řada). Tento seriál televize Prima vysílá už od roku 2004. Píšou ho scénáristky dvojčata Jitka a Kateřina Bártů, které jsou občas odsuzovány za to, že si o mužích myslí, že jsou uplní tupci, protože ve VKV není ani jeden normální. Ale dost o tvůrcích.
Rodinnými pouty i Velmi křehkými vztahy prošlo spoustu postav. Ty které určitě znáte (pokud ho sledujete) je rodina Rubešova (vlastní rodinnou firmu a mannželé František a jiřina mají 4 děti - Andreu, Adama, Ivanu a Filipa), poté Skálovi (Hynek se synem Honzou, kteří po létech najdou ztracenou dceru a sestru Evu), pak rodina Prchalova (v Kostelci vlastnili rodinou kavárnu a měli dceru Markétu a syna Ondřeje), Eva Pokorná s nevlastní maminkou. A postupně co série přibývají do děje přicházejí nové postavy, které stanou velmi důležitými, jako právník Petr Černý a jeho snoubenka Anča, doktoři Kratochvíl a Strnad, docenti Strnad a Vágnerová. O postavách a více fotek můžete najít na blogu, na kterém vypomáhám (nevlastním ho, ale skoro vše jsem tam udělala já).

Sedmé nebe

6. srpna 2008 v 9:20 | Papája
Obrázek “http://gallery-heaven7th.ic.cz/albums/promo/6serie/group/s6f3.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Originální název: 7th heaven
Na tento seriál se můžete dívat od pondělka do pátku od 10:15 do 11:05 na Primě.
Můj komentář: tento seriál je určen pro celou rodinu a pobavíte se, akorát to dávaj v blbý čas i když je škola
Moje nej postavy: Matt a Ruthie (dřív i Simon)

Nekecej!

1. srpna 2008 v 14:26 | Papája
Originální název: Nekecej!
Tento internetový seriál můžete sledovat na stream.cz přímo tady
Můj komentář: některé otázky jsou i o sexu, pro malí děti nedoporučim, ale pro teenagery ideální :-D
Tomáš Novotný a Tomáš Zástěra (ten světlovlasej) navštěvují různá pražská místa a ptají se lidí, hlavně studentů, na nejrůznější otázky. (Co znamená to a jak tohle.) Určitě na některé otázky odpovíte dobře, ale budete se divit co z lidí (a i profesorů) vyleze za kraviny :-D.
Kamera: Petr Štulíř
Střih: Vladimír Šimek

Beze stopy

30. července 2008 v 17:51 | Papája
Originální název: Without a Trace
Na tento seriál se můžete dívat každou středu od 20:10 do 21:55 na Nově.
Můj komentář: řekla bych, že některé díly nejsou v hodné pro děti alespoň do 12 let, ale jinak super seriál
Moje nej postavy: Samantha a Martin
Vivian Johnson (Marianne Jean-Baptiste), nyní těhotná Samantha Spade (Poppy Montgomery), Martin Fitzgerald (Eric Close), Elena Delgado (Roselyn Sanchez) a Danny Taylor (Enrique Murciano) od FBI v čele s Jackem Malonem (Anthony LaPaglia) hledají pohřešované osoby i 3 hodiny po jejich zmizení. Nacházejí je živé a zdravé, ale i mrtvé nebo těžce zraněné.

Odložené případy

23. července 2008 v 13:45 | Papája
Originální název: Cold Case
Tento hodinový seriál můžete sledovat každou středu od 21:00 do 21:50 na Nově.
Moje hodnocení ... dobrý herci, skvělá hudba, povedený děj ... 95%
Moje nej postavy: Scotty a Lilly
Lilly Rush (Kathryn Morris), Scotty Valens (Danny Pino), Will Jeffries (Thom Barry), Nick Vera (Jeremy Ratchford), Kat Miller (Tracie Thoms) a jejich šéf John Stillman (John Finn) vyšetřují vraždy staré i více než 60 let.
Chodí za nimi lidé, kterým před lety zemřel někdo blízký a dodnes nezjistili kým byl zavražděn. Tým Johna Stillmana se pokouší vyřešit staré případy. Málokdy se stane, že by případ nevyřešili.
 
 

Reklama